Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Twórczość osób niepełnosprawnych można było zobaczyć podczas przeglądu w Bełchatowie

Magdalena Buchalska-Frysz
Magdalena Buchalska-Frysz
Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych odbył się w Bełchatowie
Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych odbył się w Bełchatowie Powiat bełchatowski
Osoby niepełnosprawne z powiatu bełchatowskiego zaprezentowały swoje artystyczne zdolności podczas występu w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie

Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych w Bełchatowie

Śpiewali, tańczyli, ale też wcielili się na scenie w aktorów. Przedstawiciele kilku ośrodków zaprezentowali się podczas Przeglądu Twórczości Osób Niepełnosprawnych, który organizuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie. Wydarzenie odbyło się już po raz 23.

Na scenie zaprezentowali się podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie, Samorządowego Przedszkola Integracyjnego nr 3 w Bełchatowie, Domu Pomocy Społecznej w Zabłotach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bełchatowie.

Na przeglądzie pojawili się też przedstawiciele Środowiskowego Domu Samopomocy w Walewicach, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Bełchatowie, DPS w Bełchatowie, Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Zelowie oraz wokalistka z grupy prowadzonej przez Martę Kołatek w Grocholicach.

Byli też gości spoza powiatu czyli reprezentanci DPS w Łochyńsku (powiat piotrkowski). Podczas wydarzenia wystąpili również bełchatowscy licealiści. Sporo radości przyniosła maskotka powiatu czyli Gryfinek, który przyniósł ze sobą słodki poczęstunek.

W galerii MCK w Bełchatowie oglądać można też wystawę prac artystycznych podopiecznych domów pomocy społecznej oraz warsztatów terapii zajęciowej. Ekspozycja czynna będzie di 20 października.

Przegląd twórczości osób niepełnosprawnych odbył się w Bełchatowie

Twórczość osób niepełnosprawnych można było zobaczyć podczas...

od 7 lat
Wideo

echodnia Drugi dzień na planie Ojca Mateusza

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto