MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Dziś odbyła się sesja Rady Powiatu w Bełchatowie. Była to ostatnia sesja Rady Powiatu w obecnym składzie i w tej kadencji, ZDJĘCIA

Anna Frysz
Anna Frysz
Ostatnia sesja Rady Powiatu w Bełchatowie w obecnym składzie, 23 kwietnia 2024
Ostatnia sesja Rady Powiatu w Bełchatowie w obecnym składzie, 23 kwietnia 2024 Anna Frysz
Dziś odbyła się LXVIII Sesja kończąca tym samym kadencję 2018-2024 Rady Powiatu w Bełchatowie

Ostatnia sesja Rady Powiatu w Bełchatowie tej kadencji

Wśród głównych punktów obrad dzisiejszej sesji kończącej tym samym kadencję 2018-2024 Rady Powiatu w Bełchatowie przedstawiono sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Bełchatowie za ubiegły rok oraz omówiono sprawozdanie z realizacji Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2023. Ostatnia w tej kadencji sesja to również czas podsumowań i podziękowań.

- To niezmiernie ważne, że współpraca między nami oparta była na zaufaniu, zrozumieniu i konsekwencji działań oraz poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla mieszkańców, ponieważ ta kadencja była wyjątkowa pod wieloma względami - mówi Dorota Pędziwiatr, starosta bełchatowski. - Była to najdłuższa kadencja, a otaczająca nas rzeczywistość postawiła przed nami wiele trudności i wyzwań. Na zakończenie VI kadencji samorządu powiatu bełchatowskiego, składam państwu serdeczne podziękowania i słowa uznania za okazane inicjatywy i współpracę w realizacji wielu przedsięwzięć służących rozwojowi naszej małej ojczyzny - dodaje Dorota Pędziwiatr.

Przewodniczący Rady Powiatu Sławomir Malinowski podziękował wszystkim radnym za udaną współpracę w kadencji 2018-2024 i życzył, aby ich potencjał społeczny i intelektualny był dobrze wykorzystywany w lokalnych wspólnotach.

Po 20-letniej pracy z samorządem powiatu bełchatowskiego pożegnała się radna Renata Skalska, która podziękowała wszystkim za owocną współpracę.

Ostatnia sesja Rady Powiatu w Bełchatowie w obecnym składzie, 23 kwietnia 2024

Dziś odbyła się sesja Rady Powiatu w Bełchatowie. Była to os...

od 16 lat
Wideo

Ceny warzyw i owoców w maju

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto