MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie nawiązało współpracę z Uniwersytetem Medycznym w Łodzi, ZDJĘCIA

Anna Frysz
Anna Frysz
I LO w Bełchatowie nawiązało współpracę z UM w Łodzi, 22 kwietnia 2024 r.
I LO w Bełchatowie nawiązało współpracę z UM w Łodzi, 22 kwietnia 2024 r. Anna Frysz
Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie już niebawem będą mieli możliwość rozwijać swoje zainteresowania i wiedzę z zakresu nauk medycznych

I LO w Bełchatowie nawiązało współpracę z UM w Łodzi

Dzisiaj starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr, wicestarosta Jacek Bakalarczyk, dyrektor I LO Ewa Kępa i prof. Lucyna Woźniak prorektor ds. rozwoju nauki i współpracy międzynarodowej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi podpisali List intencyjny z deklaracją współpracy, a następnie Umowę o współpracy pomiędzy szkołą, a uczelnią określającą szczegółowe zasady wymiany wiedzy i doświadczeń, popularyzacji nauk i studiów medycznych, porozumienia środowiska naukowego oraz podejmowanych działań i projektów edukacyjnych.

W ramach Umowy o współpracy Uniwersytet Medyczny w Łodzi zadeklarował m.in. umożliwić uczniom I Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie uczestnictwo w zajęciach warsztatowych prowadzonych przez UM, pomoc w realizacji projektów związanych z profilaktyką prozdrowotną, prezentację nowoczesnej aparatury i metod diagnostycznych oraz objęcie patronatem konkursów organizowanych przez szkołę.

I LO w Bełchatowie w ramach Umowy zadeklarowało udział uczniów w warsztatach organizowanych przez uczelnię, promowanie wydarzeń organizowanych przez uczelnię oraz udział w wybranych wydarzeniach, a także umożliwienie prowadzenia badań wśród nauczycieli, uczniów oraz rodziców (za zgodą) stanowiących podstawę prac naukowych.

- Jesteśmy otwartą i dynamicznie rozwijającą się uczelnią i myślę, że w wielu obszarach będziemy mogli zainteresować młodych ludzi z potencjałem - mówi prof. Lucyna Woźniak, prorektor UM w Łodzi.

I LO w Bełchatowie nawiązało współpracę z UM w Łodzi, 22 kwietnia 2024 r.

I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Beł...

od 7 lat
Wideo

Polacy badają kosmos

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto