Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Bełchatowianie mogą ocenić pracę urzędników magistratu

mbf
W Urzędzie Miasta w Bełchatowie wypełnić można ankietę satysfakcji klienta i tym samym podziel się swoją opinią na temat obsługi. Wypełnienie ankiety jest anonimowe

Ankieta satysfakcji klienta w urzędzie w Bełchatowie

Każda osoba, która załatwia jakieś sprawy w Urzędzie Miasta w Bełchatowie wypełnić może ankietę związaną z oceną obsługi petentów w magistracie. Jest ona anonimowa. Jak mówią urzędnicy, udzielone odpowiedzi podpowiedzą czy w obsłudze petentów należy coś zmienić, usprawnić, ulepszyć.

- Najlepszym miernikiem sprawności urzędu jest ocena wystawiona przez klienta - mówi Katarzyna Kleczyk, zastępca dyrektora Wydziału Organizacyjnego w bełchatowskim magistracie. - Dlatego zależy nam na opiniach osób, które korzystały z urzędowej obsługi. To właśnie dzięki opiniom mieszkańców zmodyfikowano m.in. pracę urzędowej kasy. To właśnie z ankiet dowiedzieliśmy się, że klienci woleliby, aby urzędowa kasa pracowała dłużej, że cieszą, że coraz więcej urzędowych spraw można załatwiać online. Dlatego zachęcamy mieszkańców, aby wypełnili wspomnianą ankietę satysfakcji klienta.

Ankietę można wypełnić w wersji papierowej lub elektronicznej. Dokument otrzymać można w punkcie obsługi interesanta w siedzibach urzędu. Wypełnioną trzeba wrzucić do specjalnej skrzynki.

By wypełnić ankietę elektronicznie, trzeba wejść w baner „Ankieta satysfakcji klienta” na miejskiej stronie www.belchatow.pl. Swoją opinię można wyrazić zarówno zaraz po załatwieniu konkretnej sprawy, ale też w dogodnym miejscu oraz czasie.

Pytania nawiązują m.in. do tego co załatwialiśmy w urzędzie i z jaki efektem, jakie były źródła pozyskiwania niezbędnych informacji, ocenić możemy też podejście i sposobu pracy urzędnika. W skali od 1 do 5 ocenić możemy uprzejmość pracownika, szybkość, terminowość i skuteczność działania. Każdy może też przedstawić sugestie i oczekiwania w związku z załatwianiem spraw w magistracie.

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto