Dożynki 2023 w gminie Drużbice
Ma być uroczyście, odświętnie, ale też radośnie, smacznie i na luzie. Tak zapowiadają się dożynki gminy Drużbice. W tym roku na miejsce wydarzenia wybrano Wadlew.
Rolnicy dziękować za plony będą 20 sierpnia. Uroczystości rozpoczną się mszą dziękczynną w kościele w Wadlewie. Po mszy nastąpi blok związany z dożynkowymi obrzędami.
Około godziny 16.30 rozpocznie się część artystyczna. Na scenie pojawią się m.in. lokalni wykonawcy - orkiestra Suchcice i Okolice, zespół Ale Babki. Tego popołudnia wystąpi też Kapela Spod Dębu.
Później sceną zawładnie gwiazda muzyki dance czyli formacja D-BOMB. Wieczór rozpocznie grupa disco polo Randevu.
Gwiazdą wieczoru będzie rumuński piosenkarz i producent muzyczny Mario Bischin, rumuński piosenkarz i producent muzyczny. Wokalista został nominowany do nagrody Bursztynowy Słowik festiwalu muzycznego Polsat Sopot Festival 2014 z utworem „Macarena”.
Dożynki gminy Drużbice zakończą się zabawą pod gwiazdami.
Dożynki 2023 w gminie Drużbice. Już wiadomo, kto bawił będzi...

Mięso z laboratorium nie dla Włochów
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?