Krystian Gortat i Marta Mysur nagrodzeni

Ewa Drzazga
Nagrody dla Krystiana Gortata i Marty Mysur
Nagrody dla Krystiana Gortata i Marty Mysur Ewa Drzazga
Krystian Gortat i Marta Mysur, młodzi bełchatowianie reprezentujący Polskę na XVIII Mistrzostwach Świata Seniorów i XII Juniorów w Taekwon-Do zostali nagrodzeni przez starostę Szczepana Chrzęsta i wicestarostę Marka Jasińskiego.

Krystian Gortat, został brązowym medalistą październikowych XVIII Mistrzostw Świata Seniorów i XII Juniorów w Taekwon-Do. Krystian jest wychowankiem Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do.

Marta Mysur podczas Mistrzostw Świata startowała w konkurencji: indywidualnych technik specjalnych, gdzie zajęła 4 miejsce (na 26 startujących zawodniczek), indywidualnych układów mistrzowskich 3 Dan, gdzie zajęła 17 miejsce (na 29 startujących zawodniczek) oraz drużynowe techniki specjalne, gdzie z dwiema koleżankami zajęła 6 miejsce w klasyfikacji końcowej.

Młodym sportowcom towarzyszył Wiktor Karnawalski, trener w Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do