Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie informuje o utrudnieniach w ruchu drogowym w Bełchatowie, ZDJĘCIA

Anna Frysz
Anna Frysz
Kierowcy, którzy dziś przemieszczali się m.in ulicą Czapliniecką musieli uzbroić się w cierpliwość. Na tym skrzyżowaniu, mimo iż sygnalizacja świetlna działała, ruchem kierowali policjanci, 20 lutego 2024 r.
Kierowcy, którzy dziś przemieszczali się m.in ulicą Czapliniecką musieli uzbroić się w cierpliwość. Na tym skrzyżowaniu, mimo iż sygnalizacja świetlna działała, ruchem kierowali policjanci, 20 lutego 2024 r. Anna Frysz
Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie informuje, że od dziś na terenie powiatu bełchatowskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym

Utrudnienia w ruchu drogowym w Bełchatowie

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie informuje, że od dziś na terenie powiatu bełchatowskiego wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

- Mają one związek z prowadzonym przez rolników protestem i blokowaniem odcinka autostrady A1 (od węzła Łódź Górna do węzła Kamieńsk) - informuje Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie. Przewidywane utrudnienia trwać będą 48 godzin, rozpoczną się 20 lutego od godziny 10 i potrwają do 22 lutego do godziny 10. Ruch główny będzie odbywać się drogami wojewódzkimi numer 485 i 484, który przebiegać będzie przez powiat bełchatowski i miasto Bełchatów. Kierujących prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i ostrożną jazdę - apeluje Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie.

Kierowcy, którzy dziś przemieszczali się m.in ulicą Czapliniecką musieli uzbroić się w cierpliwość. Na tym skrzyżowaniu, mimo iż sygnalizacja świetlna działała, ruchem kierowali policjanci.

- Apelujemy w miarę możliwości o jak najmniejsze korzystanie z takich ulic jak ulica Pabianicka, Czapliniecka, aleja Włókniarzy, aleja Wyszyńskiego - apeluje aspirant sztabowy Jarosław Popławski, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Kierowcy, którzy dziś przemieszczali się m.in ulicą Czapliniecką musieli uzbroić się w cierpliwość. Na tym skrzyżowaniu, mimo iż sygnalizacja świetlna działała, ruchem kierowali policjanci, 20 lutego 2024 r.

Komenda Powiatowa Policji w Bełchatowie informuje o utrudnie...

od 7 lat
Wideo

Wyniki II tury wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto