Wybory samorządowe 2024 odbyły się w niedzielę, 7 kwietnia. Mieszkańcy w gm. Busko wybierali w nich swoich reprezentantów spośród kandydatów do rady miasta. W tym artykule, już po zakończeniu ciszy wyborczej, będziemy prezentować pierwsze, nieoficjalne wyniki wyborów do rady miasta w gm. Busko.
Skład Rady Miejskiej w Busku-Zdroju:
Komitet Wyborczy Wyborców Jerzego Szydłowskiego:
Justyna Nurek
Jerzy Służalski
Jerzy Szydłowski
Witold Gajewski
Krystyna Musiał
Artur Prędki
Arkadiusz Serwin
Danuta Prędka
Barbara Wielgo
Jacek Wach
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Gmina Busko 2024:
Michał Maroński
Jan Ozgowicz
Andrzej Zwierz
Robert Burchan
Bożena Mierzwa
Radosław Ciepliński
Jacek Lewicki
Robert Gradzik
Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska:
Kamil Oliwkiewicz
Paweł Ściubisz
Paweł Solarski
Kandydaci do rady miasta w gm. Busko w wyborach samorządowych 2024:
Okręg nr 1
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
OLIWKIEWICZ Kamil Łukasz
TRZECIAK Kamila Ewa
KANIA Marcin Ziemowit
WARSZAWA Maria Barbara
GUZIAK Waldemar Piotr
PIERŚCIŃSKA Jolanta Jadwiga
LACH Jarosław Grzegorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINA BUSKO 2024:
MAROŃSKI Michał Grzegorz
OZGOWICZ Jan Zbigniew
ZIELIŃSKA Małgorzata Marta
SITARSKA Aleksandra
WAWRZYK Wanda
GADAWSKI Adam Jan
OWSIŃSKI Grzegorz Czesław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW KRUK INFOBUSKO:
CHYNEK Paulina Teresa
STARKMAN Agnieszka Barbara
SZOSTAK Jacek Alfred
ŁUKASIK Marcin
LEWIŃSKI Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SZYDŁOWSKIEGO:
NUREK Justyna Anna
SŁUŻALSKI Jerzy Stanisław
KALETA Edyta Łucja
STRACH Urszula Anna
MESEK-ŻURAWSKA Urszula Elżbieta
CIBA Dariusz Piotr
SOŁTYSIAK Wojciech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SARNY DLA MIASTA I GMINY BUSKO:
SMAGŁOWSKI Rafał Tadeusz
GABAŃSKI Grzegorz
WACH Sebastian Adam
MOTYKA Joanna Stanisława
GOŁPYŚ-MAJ Sylwia Paulina
Okręg nr 2
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
ŚCIUBISZ Paweł Jarosław
BŁACHUT-NIEWIADOSKA Patrycja Magdalena
SZCZEPANIK Paweł Przemysław
LECH Sylwestra Helena
JASKULSKI Marcin Piotr
KOWALIK Ewa Małgorzata
GRABSKI Robert Tomasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINA BUSKO 2024:
ZWIERZ Andrzej Robert
LESZCZYŃSKA Teresa Halina
DĄBAL Robert
JAWORSKI Artur Norbert
SŁUŻALSKA Krystyna Janina
KARCZEWSKA Jadwiga Maria
ŻUREK Michał Norman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW KRUK INFOBUSKO:
BISKUP Joanna Wanda
BAŁABAŃSKA Urszula Alicja
BAŁABAŃSKI Wojciech Zygmunt
KRUK Jerzy
KRUK Jarosław Roland
ZDANOWSKA Maria Władysława
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SZYDŁOWSKIEGO:
SZYDŁOWSKI Jerzy Marek
GAJEWSKI Witold
MUSIAŁ Krystyna Anna
MAZUR Anna
SŁUPSKA-IGNACAK Magdalena Małgorzata
LASAK Adrian Damian
BĘBENEK Marek Józef
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SARNY DLA MIASTA I GMINY BUSKO:
CHODÓR Łukasz Mateusz
POLAK-GOLBA Małgorzata
LEWICKI Norbert
SZYDŁOWSKI Michał Jan
OKOŃSKI Tomasz Mariusz
BARAN-NOGA Wioletta
ZAŁĘCKA Małgorzata Maria
Okręg nr 3
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
SOLARSKI Paweł
STYRNA Renata Małgorzata
RADEJ Adam
NOWAK Anna Teresa
SŁUŻALSKI Janusz Marcin
OLIWKIEWICZ Ewa Anna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINA BUSKO 2024:
BURCHAN Robert
BORTO Janina
PAJOR Małgorzata
ZACHARZ Paweł
MAJ Czesław
BRYCH Mariola Barbara
MIERZWA Bożena
RASIŃSKA Renata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW KRUK INFOBUSKO:
DURNAŚ Sylwia Anna
MUSIAŁ Ewa Krystyna
SACIUK Marek
WACH Bartłomiej
KULPA Łukasz Dawid
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SZYDŁOWSKIEGO:
GRĘDA Marek Rafał
PRĘDKI Artur Janusz
BŁASZCZYK Bogdan Stanisław
POROS Barbara Teresa
SERWIN Arkadiusz
JANICKA Renata Zofia
PRĘDKA Danuta
WIECZOREK Mirosław Andrzej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SARNY DLA MIASTA I GMINY BUSKO:
SARNA Paweł
GŁĄB Janusz Mirosław
GROCHOWINA Agnieszka
SKOTNICKA Agnieszka Ewa
NOGA Janusz
Okręg nr 4
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
ZDZIEBKO Mariusz Krzysztof
SZYMAŃSKA Aldona
WASZEK Marta Karolina
BORYSEWICZ Piotr Tomasz
PAWLIK Barbara Monika
NOWAK Andrzej Henryk
JĘDRZEJEWSKA-PIASECKA Magdalena Ewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE GMINA BUSKO 2024:
CIEPLIŃSKI Radosław
LEWICKI Jacek Andrzej
GRADZIK Robert Sławomir
PIOTROWSKI Daniel
PRZYBYLSKA-KAJTEK Wioletta
GRYSZÓWKA Magdalena Marta
KASZOWICZ-NAWROT Katarzyna Izabela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW KRUK INFOBUSKO:
JANOŚ Łukasz Adam
DURNAŚ Sławomir
TOPÓR Karolina
WYKURZ Bogumiła Alicja
NOWAKOWSKI Tadeusz Stanisław
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO SZYDŁOWSKIEGO:
WACH Jacek
LACH Anna
BILEWSKI Andrzej
WIELGO Barbara
MACIEJOWSKA Monika
DUSZYŃSKI Andrzej
KAPSA Paweł Marcin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SARNY DLA MIASTA I GMINY BUSKO:
STOSUR Justyna Teresa
ARENDARSKA Małgorzata
BARAN Wiesław
PISARCZYK Robert Mariusz
JUREK Rafał Marcin
KOZIOŁ Magdalena Małgorzata
Wskaźnik Bogactwa Narodów, wiemy gdzie jest Polska
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?