Wyniki wyborów samorządowych 2024 na wójta w gm. Długołęka
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na wójta w gm. Długołęka podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- BŁOŃSKI Wojciech Stanisław - KWW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO: 53,67% (8 635 głosów)
- KĘDZIOR Leszek Grzegorz - KWW LESZKA KĘDZIORA: 20,36% (3 276 głosów)
- ŁEBEK Iwona Agnieszka - KWW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK BEZPARTYJNA GMINA: 13,53% (2 176 głosów)
- POROSZEWSKI Przemysław Franciszek - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 7,94% (1 278 głosów)
- SZYMEROWSKA Maria Dorota - KWW MARII SZYMEROWSKIEJ: 4,49% (723 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady gminy z okręgów numer 1, 2, 3, 4
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady gminy z okręgów numer 1, 2, 3, 4 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SZCZYPKOWSKI Henryk: pozycja 1 : 1,78% (431 głosów)
- PLEŚNIAK Justyna Agnieszka: pozycja 2 : 1,78% (431 głosów)
- ANDRECKI Edward Sylwester: pozycja 3 : 1,78% (431 głosów)
- SMAGA Waldemar Krzysztof: pozycja 4 : 1,78% (431 głosów)
- ZAJĄC Barbara Aneta: pozycja 5 : 1,78% (431 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO:
- WANTRYCH Marta Julia: pozycja 1 : 9,9% (2 393 głosów)
- KANIEWSKA Agnieszka: pozycja 2 : 9,9% (2 393 głosów)
- WOŹNIAK Karol: pozycja 3 : 9,9% (2 393 głosów)
- MATUSZAK Paulina Alicja: pozycja 4 : 9,9% (2 393 głosów)
- MAGIERA Robert Sebastian: pozycja 5 : 9,9% (2 393 głosów)
- MICHAŚ Tomasz Rafał: pozycja 6 : 9,9% (2 393 głosów)
- LEW Grzegorz: pozycja 7 : 9,9% (2 393 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK BEZPARTYJNA GMINA:
- KOSTYŁA Irena Krystyna: pozycja 1 : 0,98% (236 głosów)
- KOLSKI Włodzimierz: pozycja 2 : 0,98% (236 głosów)
- ZAPIÓR Izabela Janina: pozycja 3 : 0,98% (236 głosów)
- MAGIERA Krzysztof Kazimierz: pozycja 4 : 0,98% (236 głosów)
- MATUSZEWSKA Judyta Agnieszka: pozycja 5 : 0,98% (236 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KĘDZIORA:
- SZKIRPAN Katarzyna Ewa: pozycja 1 : 2,42% (585 głosów)
- POLKO Aleksandra Beata: pozycja 2 : 2,42% (585 głosów)
- SIUDEK Ilona Katarzyna: pozycja 3 : 2,42% (585 głosów)
- KAROLAK Andrzej Paweł: pozycja 4 : 2,42% (585 głosów)
- ZADWORNA Małgorzata Anna: pozycja 5 : 2,42% (585 głosów)
- MICHÓR Mirosław Paweł: pozycja 6 : 2,42% (585 głosów)
- PIKUS Marcin Maciej: pozycja 7 : 2,42% (585 głosów)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŚWIERCZYŃSKA Elżbieta Barbara: pozycja 1 : 2,45% (863 głosów)
- KAMIŃSKI Izydor: pozycja 2 : 2,45% (863 głosów)
- WINNICKI Tomasz Jan: pozycja 3 : 2,45% (863 głosów)
- DROZDOWSKI Adam: pozycja 4 : 2,45% (863 głosów)
- KASZAK Alicja Aleksandra: pozycja 5 : 2,45% (863 głosów)
- GAJEWCZYK Teresa Zuzanna: pozycja 6 : 2,45% (863 głosów)
- KULPA Anna: pozycja 7 : 2,45% (863 głosów)
- SZYMAŃSKI Michał Zdzisław: pozycja 8 : 2,45% (863 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO:
- ZAPIÓR Michał Paweł: pozycja 1 : 5,3% (1 865 głosów)
- KACZOR-TYKIERKO Agnieszka Monika: pozycja 2 : 5,3% (1 865 głosów)
- OLICHWER Hanna Dorota: pozycja 3 : 5,3% (1 865 głosów)
- WOŁOWIEC Jolanta: pozycja 4 : 5,3% (1 865 głosów)
- GRZYBOWSKI Artur Tomasz: pozycja 5 : 5,3% (1 865 głosów)
- MALIGA Danuta Irena: pozycja 6 : 5,3% (1 865 głosów)
- KĄCIAK Jakub Marek: pozycja 7 : 5,3% (1 865 głosów)
- GRZECHNIK Janusz Grzegorz: pozycja 8 : 5,3% (1 865 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK BEZPARTYJNA GMINA:
- ŁEBEK Iwona Agnieszka: pozycja 1 : 2,01% (706 głosów)
- KRYNICKA Krystyna: pozycja 2 : 2,01% (706 głosów)
- SZMUNDROWSKI Andrzej Jerzy: pozycja 3 : 2,01% (706 głosów)
- CHMIELINA Tomasz: pozycja 4 : 2,01% (706 głosów)
- DZIĘGAŁA Marzena Barbara: pozycja 5 : 2,01% (706 głosów)
- SZOSTAK Andrzej Jan: pozycja 6 : 2,01% (706 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII SZYMEROWSKIEJ:
- ŁASZEWSKI Piotr Stanisław: pozycja 1 : 0,54% (191 głosów)
- FINGAS Łukasz Robert: pozycja 2 : 0,54% (191 głosów)
- ZAŁOGA Bartosz Mieczysław: pozycja 3 : 0,54% (191 głosów)
- SIKORSKA Aleksandra Regina: pozycja 4 : 0,54% (191 głosów)
- ZAŁOGA Martyna: pozycja 5 : 0,54% (191 głosów)
- HABA Beata: pozycja 6 : 0,54% (191 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KĘDZIORA:
- ORŁOWSKA Karolina Gabriela: pozycja 1 : 2,83% (997 głosów)
- ROMEK Anna Monika: pozycja 2 : 2,83% (997 głosów)
- WOŁYNIEC Tomasz Stanisław: pozycja 3 : 2,83% (997 głosów)
- ZAŁUSTOWICZ Marta Małgorzata: pozycja 4 : 2,83% (997 głosów)
- GOLA Marta Anna: pozycja 5 : 2,83% (997 głosów)
- DĘBOSZ Barbara Wanda: pozycja 6 : 2,83% (997 głosów)
- FORTUNA Michał Robert: pozycja 7 : 2,83% (997 głosów)
- ŚWIERCZYŃSKI Rafał Grzegorz: pozycja 8 : 2,83% (997 głosów)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KARCZEWSKI Krzysztof: pozycja 1 : 1,97% (512 głosów)
- ZAJĄC Roman: pozycja 2 : 1,97% (512 głosów)
- KLEMENS Eleonora Ewa: pozycja 3 : 1,97% (512 głosów)
- SROKA Franciszek: pozycja 4 : 1,97% (512 głosów)
- ZIELIŃSKA Dorota Iwona: pozycja 5 : 1,97% (512 głosów)
- SZYMAŃSKI Dariusz Ireneusz: pozycja 6 : 1,97% (512 głosów)
- WICHUŁA Bożena Elżbieta: pozycja 7 : 1,97% (512 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO:
- PODYMA Dariusz: pozycja 1 : 7,63% (1 987 głosów)
- KACZMAREK Agata: pozycja 2 : 7,63% (1 987 głosów)
- MODELSKA Joanna Karolina: pozycja 3 : 7,63% (1 987 głosów)
- FREJ Roman: pozycja 4 : 7,63% (1 987 głosów)
- BERNAT Mariusz Adam: pozycja 5 : 7,63% (1 987 głosów)
- BENKOWSKA Anna: pozycja 6 : 7,63% (1 987 głosów)
- SOZAŃSKI Emil Jan: pozycja 7 : 7,63% (1 987 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK BEZPARTYJNA GMINA:
- OWCARZ Ewa Krystyna: pozycja 1 : 1,49% (387 głosów)
- KUTEK Maja Aleksandra: pozycja 2 : 1,49% (387 głosów)
- MARCINKOWSKA Joanna Marta: pozycja 3 : 1,49% (387 głosów)
- SZYMAŃSKA Agnieszka Monika: pozycja 4 : 1,49% (387 głosów)
- WÓJCIK Wojciech Stanisław: pozycja 5 : 1,49% (387 głosów)
- SZUBA Roman Michał: pozycja 6 : 1,49% (387 głosów)
- KRZEMIŃSKI Miłosz: pozycja 7 : 1,49% (387 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARII SZYMEROWSKIEJ:
- BARAŃSKI Rafał Waldemar: pozycja 1 : 0,97% (253 głosów)
- RUCHNIEWICZ Sara Anna: pozycja 2 : 0,97% (253 głosów)
- SZARATA Artur Janusz: pozycja 3 : 0,97% (253 głosów)
- NAZAR-MORELOWSKA Katarzyna Beata: pozycja 4 : 0,97% (253 głosów)
- KACZMAREK Rafał Tomasz: pozycja 5 : 0,97% (253 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KĘDZIORA:
- DUDZIŃSKA Milena Anna: pozycja 1 : 2,51% (654 głosów)
- SIKORA Małgorzata Zofia: pozycja 2 : 2,51% (654 głosów)
- KWIECIEŃ Marcin Jakub: pozycja 3 : 2,51% (654 głosów)
- SĄGOL Agata Teresa: pozycja 4 : 2,51% (654 głosów)
- PEÑAFIEL Szymon Christian: pozycja 5 : 2,51% (654 głosów)
- TAJANOWICZ-TYMURA Kamila Dorota: pozycja 6 : 2,51% (654 głosów)
- NIECIECKI Mariusz: pozycja 7 : 2,51% (654 głosów)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- POROSZEWSKI Przemysław Franciszek: pozycja 1 : 2,4% (650 głosów)
- SAMULEWICZ Irena Zofia: pozycja 2 : 2,4% (650 głosów)
- BANACH Henryk Czesław: pozycja 3 : 2,4% (650 głosów)
- BĄK Jolanta Maria: pozycja 4 : 2,4% (650 głosów)
- MIZINIAK Ludwik: pozycja 5 : 2,4% (650 głosów)
- KAMIŃSKA Oliwia Aleksandra: pozycja 6 : 2,4% (650 głosów)
- RUDKIEWICZ Teresa Jadwiga: pozycja 7 : 2,4% (650 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA BŁOŃSKIEGO:
- JANUSZ Joanna Katarzyna: pozycja 1 : 6,61% (1 791 głosów)
- WOJTASIK Dariusz Jan: pozycja 2 : 6,61% (1 791 głosów)
- CIOSEK Paweł Jan: pozycja 3 : 6,61% (1 791 głosów)
- WOJTASIK Ewelina Teresa: pozycja 4 : 6,61% (1 791 głosów)
- ŚLUSARCZYK Barbara Jadwiga: pozycja 5 : 6,61% (1 791 głosów)
- POWROŹNIK Tadeusz Jacek: pozycja 6 : 6,61% (1 791 głosów)
- STACHOWICZ Fabian Daniel: pozycja 7 : 6,61% (1 791 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IWONY AGNIESZKI ŁEBEK BEZPARTYJNA GMINA:
- CICHOREK Agnieszka: pozycja 1 : 1,51% (409 głosów)
- SZYMAŃSKI Henryk: pozycja 2 : 1,51% (409 głosów)
- LIPIEC Rafał Krzysztof: pozycja 3 : 1,51% (409 głosów)
- FRANIECZEK Jarosław: pozycja 4 : 1,51% (409 głosów)
- BINIEK Alina Agnieszka: pozycja 5 : 1,51% (409 głosów)
- AUGUSTYNOWICZ Lidia Ewa: pozycja 6 : 1,51% (409 głosów)
- KUTEK Aleksander Adam: pozycja 7 : 1,51% (409 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LESZKA KĘDZIORA:
- SZYDEŁKO Arkadiusz Tomasz: pozycja 1 : 3,77% (1 021 głosów)
- SZCZEPANIAK Monika Karolina: pozycja 2 : 3,77% (1 021 głosów)
- KLISZOWSKA Lucyna: pozycja 3 : 3,77% (1 021 głosów)
- NOWAK-RECZKA Anna Maria: pozycja 4 : 3,77% (1 021 głosów)
- ZACHA Paweł Edward: pozycja 5 : 3,77% (1 021 głosów)
- ZATHEY Karol Kazimierz: pozycja 6 : 3,77% (1 021 głosów)
- KĘDZIOR Leszek Grzegorz: pozycja 7 : 3,77% (1 021 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Strefa Biznesu: Dzień Matki. Jak kobiety radzą sobie na rynku pracy
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?