Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bachórz nr 1 - nr 98
Pokaż więcej
Łucja Danuta Bachurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
74
(37,56%)
Adam Stefan Piorun
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
123
(62,44%)
Okręg 2
Sołectwo Bachórz nr 99 - do końca
Pokaż więcej
Ewelina Ewa Szczutko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
108
(48,21%)
Franciszek Pilip
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(51,79%)
Okręg 3
Sołectwo Dąbrówka Starzeńska
Pokaż więcej
Beata Skubisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
53
(32,52%)
Waldemar Bernard Paściak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(67,48%)
Okręg 4
Sołectwo Dylągowa
Pokaż więcej
Franciszek Jan Hadam
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo Harta nr 1 - nr 121, nr 544 - do końca
Pokaż więcej
Andrzej Józef Błoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
121
(45,15%)
Maria Barbara Pałac
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(54,85%)
Okręg 6
Sołectwo Harta nr 400 - nr 543
Pokaż więcej
Krystyna Józefa Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
41
(24,12%)
Piotr Śliwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(75,88%)
Okręg 7
Sołectwo Harta nr 122 - nr 261
Pokaż więcej
Barbara Maria Tereszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
61
(21,03%)
Jacek Józef Stochmal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
229
(78,97%)
Okręg 8
Sołectwo Harta nr 262 - nr 399
Pokaż więcej
Piotr Andrzej Kocaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
33
(16,75%)
Wojciech Piech
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
164
(83,25%)
Okręg 9
Sołectwo Laskówka
Pokaż więcej
Agnieszka Katarzyna Wydra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
58
(36,48%)
Adam Mieczysław Chruszcz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
101
(63,52%)
Okręg 10
Sołectwo Łubno nr 1 - nr 56, nr 278 - nr 336
Pokaż więcej
Stanisław Zbigniew Myćka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
34
(28,10%)
Robert Krzysztof Potoczny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(71,90%)
Okręg 11
Sołectwo Łubno nr 57 - nr 127, nr 226 - nr 277A
Pokaż więcej
Piotr Władysław Ciupak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwo Łubno nr 128 - nr 172, nr 185 - nr 225A, nr 337 - do końca
Pokaż więcej
Wiesław Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
89
(59,73%)
Iwona Janina Jabłońska-Gierula
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(40,27%)
Okręg 13
Sołectwo Pawłokoma
Pokaż więcej
Tadeusz Pudysz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 14
Sołectwo Ulanica
Pokaż więcej
Jacek Grzegorz Kamiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
49
(26,63%)
Lucyna Stanisława Tworzydło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
135
(73,37%)
Okręg 15
Sołectwo Łubno nr 173 - nr 184, Sołectwo Wyręby
Pokaż więcej
Beata Maria Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ POGÓRZA DYNOWSKIEGO
71
(62,83%)
Tadeusz Paździorny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(37,17%)