Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Budzów: od nr domu 1 do nr domu 69 (numery parzyste i nieparzyste)
Pokaż więcej
Łukasz Sikorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
124
(76,54%)
Józef Sekuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
38
(23,46%)
Okręg 2
Sołectwo Budzów: od nr domu 70 do nr domu 124 (numery parzyste) od nr domu 71 do nr domu 159 (numery nieparzyste), ul. H. Pobożnego
Pokaż więcej
Joanna Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
115
(66,09%)
Violetta Elżbieta Miechurska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
59
(33,91%)
Okręg 3
Sołectwo Budzów: od numeru domu 126 do numeru domu 178 g (numery parzyste) od numeru domu 161 do końca (numery nieparzyste) Budzów-Kolonia, Sołectwo Mikołajów
Pokaż więcej
Ireneusz Szczepan Gad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
78
(54,55%)
Elwira Józefa Miszczycha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
65
(45,45%)
Okręg 4
Sołectwo Grodziszcze Grodziszcze Kolonia
Pokaż więcej
Marcin Adam Józefiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
104
(58,76%)
Piotr Paweł Selwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
73
(41,24%)
Okręg 5
Sołectwo Rudnica
Pokaż więcej
Tadeusz Bogdan Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo Jemna
Pokaż więcej
Grażyna Grycaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
45
(54,22%)
Bartosz Adam Andruszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
38
(45,78%)
Okręg 7
Sołectwo Przedborowa: od nr 1 do numeru 60 Sołectwo Różana
Pokaż więcej
Tadeusz Kubicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
122
(70,52%)
Agnieszka Dorota Droś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
51
(29,48%)
Okręg 8
Sołectwo Przedborowa: od numeru domu 61 do numeru domu 142
Pokaż więcej
Jolanta Beata Spychalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
85
(39,53%)
Czesław Karol Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
130
(60,47%)
Okręg 9
Sołectwo Srebrna Góra: ul. Górne Miasto ul. Warowna ul. Kręta ul. Ogrodowa ul. Krótka ul. Letnia ul. Polna ul. Szkolna ul. Słoneczna, ul. Leśna
Pokaż więcej
Dorota Maria Wild
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
88
(46,81%)
Bartosz Jan Jewczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
100
(53,19%)
Okręg 10
Sołectwo Srebrna Góra: ul. Plac Wypoczynkowy ul. Kolejowa ul. Jasna ul. Kąpielowa ul. Dworcowa ul. Zakładowa
Pokaż więcej
Monika Emanuela Stanek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
112
(67,88%)
Dorota Bamburowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
53
(32,12%)
Okręg 11
Sołectwo Srebrna Góra: ul. Nowe Miasto ul. Zimowa ul. Widokowa ul. Alternatywy ul. Wąska, ul. Jesienna, ul. Wiosenna, Sołectwo Żdanów
Pokaż więcej
Zdzisław Pilik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
51
(43,59%)
Zbigniew Kazimierz Hojdus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
66
(56,41%)
Okręg 12
Sołectwo Stoszowice: od nr domu 1 do nr domu 29 od nr domu 114 do nr domu 159
Pokaż więcej
Daniel Marcin Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
121
(73,78%)
Dariusz Zbigniew Szmigiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
43
(26,22%)
Okręg 13
Sołectwo Stoszowice: od nr domu 30 do nr domu 51a od nr domu 83 do nr domu 113
Pokaż więcej
Tadeusz Semczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
89
(64,96%)
Elżbieta Antonina Szopian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
48
(35,04%)
Okręg 14
Sołectwo Stoszowice: od nr domu 52 do numeru domu 82, Stoszowice-Kolonia
Pokaż więcej
Robert Władysław Giemza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
71
(68,93%)
Magdalena Tęsna-Pitner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
32
(31,07%)
Okręg 15
Sołectwo Lutomierz, Lutomierz-Kolonia
Pokaż więcej
Karina Urszula Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GANCARZA
84
(52,83%)
Tomasz Gabriel Krzeszowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KRZESZOWCA
75
(47,17%)