Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miasto Wysokie Mazowieckie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Izabela Ewa Nowacka
203
(5,36%)
-
4
Alina Ewa Zdziarska
155
(4,10%)
-
1
Kazimierz Jan Wysocki
360
(9,51%)
-
2
Małgorzata Koc
266
(7,03%)
-
5
Krzysztof Murawski
344
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ
-
2
Iwona Mojkowska
158
(4,17%)
-
3
Bogusław Tadeusz Bieliński
124
(3,28%)
-
4
Elżbieta Grabińska
65
(1,72%)
-
5
Małgorzata Sałęga
55
(1,45%)
-
1
Andrzej Michalski
151
(3,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
5
Łukasz Godlewski
120
(3,17%)
-
4
Grażyna Helena Zyśk
77
(2,03%)
-
1
Marek Skarżyński
304
(8,03%)
-
3
Celina Mioduszewska
95
(2,51%)
-
2
Piotr Karpowicz
97
(2,56%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Aneta Mazur
117
(3,09%)
-
2
Radosław Brzozowski
37
(0,98%)
-
3
Jarosław Zaremba
66
(1,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
-
3
Kamil Molenda
35
(0,92%)
-
1
Radosław Gorczyca
421
(11,12%)
-
5
Elżbieta Stelmaszczyk
53
(1,40%)
-
4
Heronima Sokołowska
23
(0,61%)
-
2
Stanisław Sławomir Grabowski
459
(12,13%)
Okręg 2
gmina Ciechanowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Marek Wojtkowski
83
(2,29%)
-
5
Paweł Hubkowski
48
(1,32%)
-
1
Krzysztof Pełszyk
764
(21,09%)
-
2
Cecylia Szmurło
438
(12,09%)
-
3
Bożena Maria Dybowska
207
(5,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
1
Dorota Łapiak
651
(17,97%)
-
3
Elżbieta Trzeszczkowska
218
(6,02%)
-
4
Stanisław Kryński
101
(2,79%)
-
5
Elżbieta Helena Bryc
34
(0,94%)
-
2
Andrzej Wojtkowski
112
(3,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Tatiana Pełszyk
84
(2,32%)
-
1
Paweł Tenderenda
116
(3,20%)
-
3
Paweł Safaryn
67
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
-
5
Agnieszka Ada Wińska-Adamczyk
20
(0,55%)
-
4
Robert Antoniak
15
(0,41%)
-
1
Marcin Kamiński
360
(9,94%)
-
2
Iwona Sylwia Pożoga-Protaziuk
229
(6,32%)
-
3
Rafał Krukowski
76
(2,10%)
Okręg 3
gminy Czyżew i Klukowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Lech Krajewski
250
(5,32%)
-
2
Jan Stanisław Piętka
416
(8,86%)
-
3
Mariola Joanna Niemyjska
661
(14,08%)
-
1
Jerzy Pakieła
1 191
(25,37%)
-
5
Bogusława Kossakowska
416
(8,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
3
Krzysztof Kamiński
126
(2,68%)
-
4
Katarzyna Kazimierczuk
262
(5,58%)
-
5
Stanisław Kuźmiński
133
(2,83%)
-
1
Andrzej Lubowicki
381
(8,12%)
-
2
Anna Jóźwiak
219
(4,66%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Łukasz Komsta
218
(4,64%)
-
2
Dorota Stokowska
102
(2,17%)
-
3
Dariusz Skwierczyński
43
(0,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
-
5
Edyta Zaremba
23
(0,49%)
-
2
Paweł Wojno
119
(2,53%)
-
1
Łukasz Rutkowski
66
(1,41%)
-
3
Ewelina Lubowicka
53
(1,13%)
-
4
Przemysław Niemyjski
16
(0,34%)
Okręg 4
gminy Szepietowo i Nowe Piekuty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Danuta Maria Wyszyńska
387
(7,64%)
-
4
Leszek Dąbrowski
751
(14,82%)
-
3
Anna Koc
319
(6,30%)
-
5
Ryszard Grodzki
534
(10,54%)
-
1
Zbigniew Piszczatowski
643
(12,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE JEDNOŚĆ
-
3
Hanna Dąbrowska
24
(0,47%)
-
2
Piotr Siekierko
148
(2,92%)
-
1
Kazimierz Waszczuk
215
(4,24%)
-
5
Elżbieta Dąbrowska
57
(1,12%)
-
4
Andrzej Markowski
52
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
2
Anna Borowska
156
(3,08%)
-
3
Aneta Drobek
109
(2,15%)
-
4
Michał Gąsowski
320
(6,32%)
-
5
Sylwester Wojno
135
(2,66%)
-
1
Stanisław Olędzki
545
(10,76%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Tomasz Płoński
115
(2,27%)
-
2
Regina Marianna Niewińska
53
(1,05%)
-
3
Tadeusz Piekutowski
46
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
-
2
Norbert Łukasz Włostowski
65
(1,28%)
-
1
Bartłomiej Dąbrowski
207
(4,09%)
-
3
Agnieszka Wojno
82
(1,62%)
-
4
Tomasz Tadeusz Kostrowski
44
(0,87%)
-
5
Katarzyna Maciejczuk
60
(1,18%)
Okręg 5
gminy: Kobylin Borzymy, Kulesze Kościelne, Sokoły, Wysokie Mazowieckie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Genowefa Marianna Kamińska
79
(1,08%)
-
1
Bogdan Zieliński
1 659
(22,59%)
-
3
Paweł Śliwowski
579
(7,89%)
-
4
Aneta Murawska
163
(2,22%)
-
5
Ewa Budniak
147
(2,00%)
-
2
Leszek Mężyński
651
(8,87%)
-
7
Waldemar Stanisław Kikolski
1 006
(13,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ POWIAT
-
4
Teresa Leoniak
71
(0,97%)
-
3
Arkadiusz Kalinowski
312
(4,25%)
-
5
Jolanta Maleszewska
29
(0,39%)
-
6
Barbara Ewa Niewińska
221
(3,01%)
-
7
Andrzej Raciborski
186
(2,53%)
-
2
Wojciech Duchnowski
94
(1,28%)
-
1
Leszek Gruchała
327
(4,45%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Joanna Kierlewicz
51
(0,69%)
-
4
Andrzej Maciej Żabiński
63
(0,86%)
-
5
Sylwia Wójcik
53
(0,72%)
-
1
Robert Roszkowski
162
(2,21%)
-
2
Tomasz Kulesza
67
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
-
4
Bogdan Kołakowski
33
(0,45%)
-
3
Urszula Wnorowska
129
(1,76%)
-
5
Andrzej Jamiołkowski
188
(2,56%)
-
6
Bożena Wojno
111
(1,51%)
-
7
Elżbieta Jabłońska
90
(1,23%)
-
1
Paweł Borysiuk
336
(4,58%)
-
2
Dariusz Mościcki
536
(7,30%)