Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Czarna, budynki od nr 1 do 401 oraz od 855 do końca
Pokaż więcej
Zenon Kudelicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
38
(11,11%)
Dariusz Bernard Kulka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WIR-KOPERNIK
304
(88,89%)
Okręg 2
Część sołectwa Czarna, budynki od nr 402 do nr 854
Pokaż więcej
Aleksander Dionizy Tabaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
122
(28,31%)
Sławomir Stanisław Chudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
172
(39,91%)
Artur Piotr Jurek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WIR-KOPERNIK
137
(31,79%)
Okręg 3
Część sołectwa Dąbrówki, budynki od nr 1 do nr 218 oraz od nr 423 do końca
Pokaż więcej
Wiesław Gwizdak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
203
(56,55%)
Marek Piotr Mierzwa
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WIR-KOPERNIK
156
(43,45%)
Okręg 4
Część sołectwa Dąbrówki, budynki od nr 219 do nr 422
Pokaż więcej
Zdzisław Andrzej Jaromi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
153
(58,17%)
Michał Bełz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE WIR-KOPERNIK
110
(41,83%)
Okręg 5
Część sołectwa Krzemienica, budynki od nr 1 do 88 oraz od nr 848 do końca
Pokaż więcej
Jacek Wojciech Bem
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
125
(33,69%)
Robert Stanisław Szubart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KRZEMIENICY
246
(66,31%)
Okręg 6
Część sołectwa Krzemienica budynki od nr 89 do nr 162 oraz od nr 657 do nr 847
Pokaż więcej
Arkadiusz Paweł Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
104
(27,08%)
Mieczysław Szczepan Rejman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KRZEMIENICY
280
(72,92%)
Okręg 7
Część sołectwa Krzemienica, budynki od nr 163 do nr 263 oraz od nr 477 do nr 656
Pokaż więcej
Sławomir Franciszek Bester
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
229
(46,64%)
Marek Wilczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KRZEMIENICY
262
(53,36%)
Okręg 8
Część sołectwa Krzemienica, budynki od nr 264 do nr 476
Pokaż więcej
Marcin Tomasz Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
118
(40,55%)
Wincenty Morycz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KRZEMIENICY
173
(59,45%)
Okręg 9
Część sołectwa Medynia Głogowska, budynki od nr 1 do nr 541
Pokaż więcej
Bogusław Stanisław Bieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
0
(0,00%)
Okręg 10
Część sołectwa Medynia Głogowska, budynki od nr 542 do końca
Pokaż więcej
Marek Buda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
91
(27,16%)
Eugeniusz Głowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
244
(72,84%)
Okręg 11
Sołectwo Medynia Łańcucka
Pokaż więcej
Grzegorz Mateusz Sala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
0
(0,00%)
Okręg 12
Część sołectwa Pogwizdów, budynki od numeru 1 do nr 307
Pokaż więcej
Anna Surdyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
36
(16,82%)
Grzegorz Paweł Lepianka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
178
(83,18%)
Okręg 13
Część sołectwa Pogwizdów, budynki od numeru 308 do końca
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GMINA CZARNA
68
(28,10%)
Teresa Maria Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
174
(71,90%)
Okręg 14
Sołectwo Wola Mała
Pokaż więcej
Robert Pudło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo Zalesie
Pokaż więcej
Zbigniew Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA CZARNA
0
(0,00%)