Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cześć sołectwa Chwałowice od nr 1 do nr 145
Pokaż więcej
Cecylia Wanda Sajda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
92
(35,94%)
Dariusz Smolarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA PRZYSZŁOŚĆ GMINY RADOMYŚL NAD SANEM
77
(30,08%)
Marcin Dawid Bąk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
87
(33,98%)
Okręg 2
Część sołectwa Chwałowice od nr 146 do końca, Sołectwo Łążek Chwałowski
Pokaż więcej
Ryszard Józef Zbydniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
115
(50,88%)
Damian Gębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
3
(1,33%)
Artur Chmura
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(47,79%)
Okręg 3
Sołectwa: Witkowice, Orzechów
Pokaż więcej
Stanisław Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Antoniów
Pokaż więcej
Tomasz Gabriel Budziło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
147
(51,94%)
Łukasz Janowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
136
(48,06%)
Okręg 5
Sołectwa: Dąbrówka Pniowska, Pniów
Pokaż więcej
Lucyna Jurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
243
(87,10%)
Lucyna Aniela Zuba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
36
(12,90%)
Okręg 6
Sołectwo Nowiny
Pokaż więcej
Zbigniew Ptak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
33
(18,54%)
Halina Gębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5
(2,81%)
Sylwester Piotr Polanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(78,65%)
Okręg 7
część sołectwa Radomyśl nad Sanem: ul. Legionów, ul. Rynek Duży, ul. Piaski I, ul. Piaski II, ul. Krótka, ul. Rynek Mały, ul. Kościuszki, ul. Osiedle Słoneczne, ul. Lubelska
Pokaż więcej
Dorota Urszula Borys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
103
(47,47%)
Adrian Gębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
20
(9,22%)
Sylwester Bolesław Chmielowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(28,57%)
Roman Augustyn Wiktor
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
32
(14,75%)
Okręg 8
część sołectwa Radomyśl nad Sanem: ul. Sandomierska, ul. Mickiewicza, ul. Osiedle Armii Krajowej
Pokaż więcej
Julian Hubert Geneja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
91
(43,13%)
Honorata Genowefa Jędrzejewska-Rębacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
84
(39,81%)
Elżbieta Małgorzata Nazar-Bieniek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(17,06%)
Okręg 9
Sołectwo Żabno
Pokaż więcej
Marcin Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
81
(36,65%)
Szczepan Antoni Wiktor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
37
(16,74%)
Bolesław Gabriel Puka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIELONA RZECZYCA”
79
(35,75%)
Leszek Klich
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(10,86%)
Okręg 10
Część sołectwa Wola Rzeczycka od nr 1 do nr 150
Pokaż więcej
Krzysztof Marian Sioda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
152
(93,83%)
Wacław Franciszek Gębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
10
(6,17%)
Okręg 11
Część sołectwa Wola Rzeczycka od nr 151 do końca
Pokaż więcej
Justyna Maria Szwedo
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
118
(70,24%)
Julia Maria Palliardi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
5
(2,98%)
Małgorzata Krawiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
45
(26,79%)
Okręg 12
Sołectwo Dąbrowa Rzeczycka
Pokaż więcej
Joanna Drzewi
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
57
(34,55%)
Edward Stelmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
23
(13,94%)
Marzena Garbacz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(51,52%)
Okręg 13
Sołectwa: Rzeczyca Okrągła, Kępa Rzeczycka
Pokaż więcej
Zbigniew Jan Moskal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
89
(36,78%)
Jacek Pamuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZIELONA RZECZYCA”
109
(45,04%)
Rafał Bartochowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(18,18%)
Okręg 14
Sołectwo Musików, część sołectwa Rzeczyca Długa od nr 1 do nr 90
Pokaż więcej
Jerzy Jan Gorczyca
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
80
(50,00%)
Rafał Witold Czajkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(50,00%)
Okręg 15
Część sołectwa Rzeczyca Długa od nr 91 do końca
Pokaż więcej
Edward Adam Wermiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WSPÓLNOTA DLA ROZWOJU GMINY”
120
(56,34%)
Antoni Edward Stanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(43,66%)