Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo: Czerwin, ul. Długa, Mazowiecka, Miodowa, Lipowa, Piastowska, Plac Tysiąclecia, Polna, Sezamkowa, Szkolna.
Pokaż więcej
Grażyna Wrzosek-Junkrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(18,47%)
Wojciech Kowalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KOWALEWSKIEGO
58
(23,29%)
Krzysztof Tyszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
145
(58,23%)
Okręg 2
sołectwo: Czerwin, ul. Cicha, Henryka Sienkiewicza, Krótka, Leśna, Nowa, Pałacowa, Parkowa, Przemysłowa, Rtm. Kossakowskiego, Słoneczna, Spacerowa, Wolności
Pokaż więcej
Bogumiła Bałas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(31,70%)
Jacek Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
51
(22,77%)
Radosław Grabowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
102
(45,54%)
Okręg 3
sołectwa: Grodzisk Duży, Grodzisk-Wieś, Janki Młode, Wojsze
Pokaż więcej
Małgorzata Parzych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
47
(25,27%)
Michał Młodzianowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(21,51%)
Adam Pstrągowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
28
(15,05%)
Ewelina Guberska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(38,17%)
Okręg 4
sołectwa: Borek, Dzwonek
Pokaż więcej
Anna Podporska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
37
(20,44%)
Kinga Pęksa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(14,36%)
Roman Ciesielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOJCIECHA KOWALEWSKIEGO
83
(45,86%)
Bożena Barbara Gniazdowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
35
(19,34%)
Okręg 5
sołectwa: Buczyn, Gumki, Stylągi, Zaorze
Pokaż więcej
Janusz Kurpiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
25
(14,88%)
Arkadiusz Tyborowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(44,05%)
Janusz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
12
(7,14%)
Tadeusz Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ DĄBKOWSKI
57
(33,93%)
Okręg 6
sołectwa: Dąbek, Dobki Nowe, Dobki Stare, Łady-Mans, Wólka Czerwińska, Załuski
Pokaż więcej
Ewelina Dobkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
13
(12,75%)
Mariusz Klec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
45
(44,12%)
Mirosław Dobkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(43,14%)
Okręg 7
sołectwa: Bobin, Jarnuty, Tomasze
Pokaż więcej
Mariusz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZ DĄBKOWSKI
72
(55,81%)
Tomasz Mierzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(44,19%)
Okręg 8
sołectwo: Suchcice, Gucin
Pokaż więcej
Mirosław Andrzej Narowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
40
(33,06%)
Magdalena Bożena Mierzejewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(66,94%)
Okręg 9
sołectwa: Laski Szlacheckie, Laski Włościańskie
Pokaż więcej
Robert Pierzchanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
16
(9,04%)
Jakub Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
81
(45,76%)
Anna Kaczmarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
80
(45,20%)
Okręg 10
sołectwa: Seroczyn, Sokołowo, Wólka Seroczyńska
Pokaż więcej
Waldemar Ciepierski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
58
(42,34%)
Katarzyna Małgorzata Dmochowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
17
(12,41%)
Marek Gawkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(45,26%)
Okręg 11
sołectwa: Piski, Filochy, Żochy
Pokaż więcej
Anna Maria Daniłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
83
(41,71%)
Ewa Agata Zalewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(20,60%)
Zbigniew Jastrzębski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
27
(13,57%)
Ryszard Głażewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(24,12%)
Okręg 12
sołectwa: Choromany-Witnice, Księżopole, Tyszki-Ciągaczki, Wiśniewo, Wiśniówek
Pokaż więcej
Grzegorz Grabiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
50
(25,91%)
Danuta Żebrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(40,93%)
Monika Jastrzębska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(33,16%)
Okręg 13
sołectwa: Andrzejki-Tyszki, Gostery, Pomian, Piotrowo, Tyszki-Nadbory
Pokaż więcej
Marcin Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
35
(16,20%)
Rafał Tyszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(33,33%)
Beata Chmielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
69
(31,94%)
Mirosław Józef Tyszka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
40
(18,52%)
Okręg 14
sołectwa: Malinowo Nowe, Malinowo Stare
Pokaż więcej
Ewa Chojnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA DŁUGOKĘCKIEGO
14
(9,93%)
Krzysztof Maślanka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
35
(24,82%)
Justyna Jabłonka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(65,25%)
Okręg 15
sołectwa: Chruśnice, Damiany, Gocły, Skarżyn
Pokaż więcej
Dorota Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY CZERWIN
108
(54,82%)
Krzysztof Damiański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
89
(45,18%)