Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Artur Andrzej Kurcoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(39,53%)
Barbara Ewa Marszał-Juryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
50
(19,76%)
Marek Krzysztof Juszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
103
(40,71%)
Okręg 2
Mariusz Michał Kaliniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(56,67%)
Andrzej Mikołaj Kusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
91
(43,33%)
Okręg 3
Artur Dominik Sieradzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
41
(20,81%)
Lucyna Kruk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(41,62%)
Ewa Anna Tkaczyszyn-Żydek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
74
(37,56%)
Okręg 4
Bereżnica Wyżna, Wola Matiaszowa
Pokaż więcej
Daniel Szczepan Wojtas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
5
(2,55%)
Anna Maria Janocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
77
(39,29%)
Piotr Marek Wojtanowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(28,06%)
Stanisław Jan Solon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
59
(30,10%)
Okręg 5
Berezka, Bereżnica Niżna
Pokaż więcej
Sylwia Róża Fedorowiat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
23
(10,85%)
Piotr Rębiasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
83
(39,15%)
Sylwester Markuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
19
(8,96%)
Władysław Cienki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
87
(41,04%)
Okręg 6
Myczków: Nr 1 - 47, 98, 100 - 104
Pokaż więcej
Jolanta Maria Drozd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
9
(6,16%)
Józef Wacławski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(45,21%)
Helena Władysława Szal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
71
(48,63%)
Okręg 7
Myczków: Nr 50 - 97C, 106 - 112, Osiedle Na Górce: Nr 15, 19, 23, 26, 37, 38
Pokaż więcej
Daniel Paweł Szurlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
9
(7,03%)
Henryk Władysław Rafalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(63,28%)
Jacek Dymiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
38
(29,69%)
Okręg 8
Polańczyk: Osiedle Na Górce, Osiedle Panorama, Zdrojowa, Leśna
Pokaż więcej
Łukasz Aleksander Dytkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
97
(42,36%)
Zdzisław Różycki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(10,04%)
Tadeusz Kardasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
109
(47,60%)
Okręg 9
Polańczyk: Bieszczadzka, Cicha, Dworska, Ks. Franciszka Stopy, Równa, Spacerowa, Spokojna, Strażacka, Św. Jana, Widokowa, Wiejska, Zacisze, Zielone Wzgórze
Pokaż więcej
Krzysztof Kołcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
26
(12,26%)
Marcin Piotr Olejnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(28,77%)
Dorota Masian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
18
(8,49%)
Lucjan Dariusz Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
107
(50,47%)
Okręg 10
Wołkowyja: Bieszczadzka, Holice, Kościelna, Leśna, Osiedle Jawory, Słoneczna, Spokojna, Szkolna, Zacisze
Pokaż więcej
Jarosław Lesław Wojtanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
35
(15,15%)
Halina Maria Mrzygłód
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
80
(34,63%)
Piotr Józef Muszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
76
(32,90%)
Lesław Jan Kozdęba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
40
(17,32%)
Okręg 11
Rybne, Wołkowyja: Cicha
Pokaż więcej
Sabina Suchowiecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
10
(9,01%)
Tadeusz Tomczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
8
(7,21%)
Ryszard Wronowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
51
(45,95%)
Marian Józef Tymejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
42
(37,84%)
Okręg 12
Górzanka, Radziejowa, Tyskowa, Wola Górzańska
Pokaż więcej
Zbigniew Józef Sidorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
49
(28,99%)
Józef Wronowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
120
(71,01%)
Okręg 13
Zbigniew Kazimierz Sawiński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(42,72%)
Mariusz Mateusz Pasławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
9
(4,37%)
Szczepan Pączek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(52,91%)
Okręg 14
Polanki, Terka
Pokaż więcej
Sabina Tymcio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
26
(22,61%)
Lucyna Wasylewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
89
(77,39%)
Okręg 15
Horodek, Rajskie, Sakowczyk, Studenne, Werlas, Zawóz
Pokaż więcej
Arkadiusz Grzegorz Folwarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZEJRZYSTA GMINA SOLINA
17
(9,88%)
Marek Andrzej Wronowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(27,33%)
Renata Wronowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "DLA ROZWOJU BIESZCZADÓW"
63
(36,63%)
Alina Wronowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DO SAMORZĄDU
45
(26,16%)