Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
miejscowości: Sędziszów Małopolski, Wolica Ługowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
7
Marcin Kielar
123
(3,46%)
-
6
Aneta Joanna Przydział
63
(1,77%)
-
8
Marcin Jan Chełpa
102
(2,87%)
-
5
Renata Barbara Kopeć
131
(3,68%)
-
3
Paweł Mateusz Trojan
149
(4,19%)
-
2
Grzegorz Antoni Darłak
376
(10,56%)
-
1
Jerzy Łyszczak
377
(10,59%)
-
4
Teresa Pawłowska
110
(3,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Teresa Kochmańska
123
(3,46%)
-
1
Marek Pająk
473
(13,29%)
-
2
Wojciech Łukasz Bieszczad
281
(7,89%)
-
4
Andrzej Bogdan Siwiec
232
(6,52%)
-
5
Marcin Lach
419
(11,77%)
-
8
Sabina Kolbusz
136
(3,82%)
-
3
Eleonora Żurad
176
(4,94%)
-
7
Aneta Małgorzata Bieniek
93
(2,61%)
-
9
Wiesław Wojciech Oleś
196
(5,51%)
Okręg 2
miejscowości: Będziemyśl, Góra Ropczycka, Szkodna, Zagorzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Jerzy Wiesław Baran
322
(12,27%)
-
2
Bernard Michał Drozd
97
(3,70%)
-
3
Sylwia Katarzyna Czarnik
59
(2,25%)
-
4
Marianna Barbara Wołek
31
(1,18%)
-
5
Adam Madeja
67
(2,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Franciszek Leopold Bochnak
194
(7,39%)
-
3
Jan Krzysztof Ziajor
244
(9,30%)
-
1
Stanisław Józef Bochenek
413
(15,73%)
-
6
Jan Wojciech Pazdan
75
(2,86%)
-
5
Katarzyna Maria Róg
301
(11,47%)
-
7
Agata Hostyńska
78
(2,97%)
-
2
Józef Kujda
704
(26,82%)
-
8
Paulina Szczepanek
40
(1,52%)
Okręg 3
miejscowości: Boreczek, Borek Wielki, Cierpisz, Czarna Sędziszowska, Kawęczyn Sędziszowski, Klęczany, Krzywa, Ruda, Wolica Piaskowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Anna Barbara Solarek-Drwal
85
(2,48%)
-
6
Szymon Piotr Patro
87
(2,54%)
-
10
Joanna Magdalena Depa
73
(2,13%)
-
5
Marek Józef Fularz
178
(5,20%)
-
7
Anna Maria Świder
31
(0,90%)
-
3
Krzysztof Adam Klyś
118
(3,44%)
-
8
Anna Katarzyna Skiba
24
(0,70%)
-
9
Marcin Józef Drozd
48
(1,40%)
-
1
Piotr Stanisław Solarek
279
(8,14%)
-
2
Dariusz Bednarz
234
(6,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucyna Pszeniczna
77
(2,25%)
-
9
Zofia Maria Jasińska
80
(2,34%)
-
2
Mieczysław Świder
206
(6,01%)
-
8
Renata Maria Niewiadomska
165
(4,82%)
-
1
Teresa Waleń
493
(14,39%)
-
5
Leszek Świder
211
(6,16%)
-
7
Edward Kuc
223
(6,51%)
-
3
Tomasz Niewiadomski
244
(7,12%)
-
6
Mariusz Toton
368
(10,74%)
-
4
Anna Jadwiga Wójcik
202
(5,90%)