Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA FAIR PLAY JAKUB JANUSZ KŁOSIŃSKI
-
2
Alina Katarzyna Kłosowska
173
(5,45%)
-
1
Łukasz Kropski
353
(11,13%)
-
3
Tomasz Marcin Jastrzębski
96
(3,03%)
-
5
Hałyna Klepajczuk
66
(2,08%)
-
4
Jacek Witka
130
(4,10%)
-
6
Ilona Edyta Buczkowska
21
(0,66%)
-
7
Miłosz Michał Roman
51
(1,61%)
-
8
Paulina Anna Muszyńska
25
(0,79%)
-
9
Ariel Janusz Barańczyk
88
(2,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Rafał Jarosz
32
(1,01%)
-
1
Andrzej Dulski
290
(9,14%)
-
3
Piotr Kazimierz Litwinowicz
16
(0,50%)
-
4
Agata Monika Gąsiewicz
31
(0,98%)
-
2
Katarzyna Joanna Grzegorczyk
35
(1,10%)
-
6
Dariusz Krzyśków
15
(0,47%)
-
5
Maria Ewa Wiatrowska
48
(1,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILANA UŠÁKA - BEZPARTYJNI
-
2
Roman Józef Kasprowicz
275
(8,67%)
-
5
Anna Elżbieta Jerkiewicz
129
(4,07%)
-
3
Piotr Paweł Nowiński
275
(8,67%)
-
8
Karolina Mońca
146
(4,60%)
-
9
Miłosława Zuzanna Machij
45
(1,42%)
-
6
Barbara Jarząbek
140
(4,41%)
-
4
Piotr Paweł Jasiewicz
73
(2,30%)
-
7
Jarosław Bednarczyk
95
(2,99%)
-
1
Milan Ušák
524
(16,52%)
Okręg 2
Bogusławice, Groblice-Durok, Grodziszów, Kotowice, Łukaszowice, Ozorzyce, Sulęcin-Szostakowice, Sulimów, Święta Katarzyna, Zębice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA FAIR PLAY JAKUB JANUSZ KŁOSIŃSKI
-
1
Anna Małgorzata Schindler
424
(16,09%)
-
2
Katarzyna Małgorzata Nowak-Pokorny
289
(10,97%)
-
4
Tomasz Stanisław Malinowski
23
(0,87%)
-
6
Mariusz Krzysztof Budziński
23
(0,87%)
-
5
Jarosław Marian Kochaniewski
14
(0,53%)
-
7
Elżbieta Maria Dubicka
26
(0,99%)
-
3
Dariusz Waldermar Prędota
0
(0%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Elżbieta Maria Rzewuska
121
(4,59%)
-
2
Anna Styczeń
66
(2,50%)
-
4
Wiesław Witka
59
(2,24%)
-
1
Arkadiusz Marek Krzyżanowski
184
(6,98%)
-
6
Aleksandra Katarzyna Mazurkiewicz
12
(0,46%)
-
5
Grzegorz Wiktor Filipek
15
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILANA UŠÁKA - BEZPARTYJNI
-
4
Danuta Ziobrowska
247
(9,37%)
-
7
Marta Irena Majewska
34
(1,29%)
-
1
Elżbieta Krystyna Świech
274
(10,40%)
-
3
Andrzej Józef Szymczak
151
(5,73%)
-
8
Gabriel Dominik Muszak
225
(8,54%)
-
6
Marcin Paweł Dębowicz
31
(1,18%)
-
5
Danuta Elżbieta Kolanko
136
(5,16%)
-
2
Małgorzata Benedykta Mokrowska
281
(10,66%)
Okręg 3
Biestrzyków-Radomierzyce, Iwiny, Mokry Dwór, Radwanice, Smardzów, Trestno-Blizanowice, Zacharzyce, Żerniki Wrocławskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA FAIR PLAY JAKUB JANUSZ KŁOSIŃSKI
-
7
Karolina Natalia Dunin-Skrzydelska
16
(0,43%)
-
8
Marcin Marek Rorat
85
(2,28%)
-
6
Szymon Jerzy Nowiński
47
(1,26%)
-
5
Krzysztof Hawryliszyn
59
(1,58%)
-
4
Karolina Besztyga
73
(1,96%)
-
2
Urszula Jadwiga Stachowicz
116
(3,11%)
-
1
Jakub Janusz Kłosiński
595
(15,98%)
-
3
Bronisław Jakubczyk
36
(0,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Mateusz Jan Milewicz
69
(1,85%)
-
6
Justyna Skowron
14
(0,38%)
-
3
Jolanta Olczak
237
(6,36%)
-
1
Wiesław Juryta
180
(4,83%)
-
5
Piotr Kulczyk
39
(1,05%)
-
2
Maciej Władysław Wojnar
144
(3,87%)
-
8
Robert Marek Goczał
46
(1,24%)
-
7
Monika Katarzyna Zawadzka
56
(1,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MILANA UŠÁKA - BEZPARTYJNI
-
7
Krzysztof Sobera
112
(3,01%)
-
9
Anna Kozłowska
246
(6,61%)
-
1
Michał Młyńczak
284
(7,63%)
-
5
Grzegorz Paweł Bobiński
157
(4,22%)
-
4
Piotr Krzysztof Gądziński
234
(6,28%)
-
6
Anna Bożena Janicka
218
(5,85%)
-
2
Maria Sulikowska
412
(11,06%)
-
8
Maciej Tadeusz Skwara
25
(0,67%)
-
3
Mariola Anna Pietras
115
(3,09%)
-
10
Aleksandra Wojciechowska-Gileta
109
(2,93%)