Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Andrzejewo-Zarzecze, Jabłonowo-Klacze, Andrzejewo (ul. Wysocka, ul. Wodna, ul. Brodna, ul. Kościelna, ul. Rynek, ul. Kozia, ul. Miła)
Pokaż więcej
Adam Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
88
(49,72%)
Dariusz Pękała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
89
(50,28%)
Okręg 2
Andrzejewo (ul. Warszawska od nr domu 1 do nr domu 50, ul. Srebińska, ul. Świerkowa, ul. Pułtuska, ul. Winna, ul. Sportowa, ul. Andrzeja Krzyckiego, ul. Łąkowa, ul. Cmentarna)
Pokaż więcej
Antoni Cymbalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
64
(35,96%)
Paweł Załuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
60
(33,71%)
Jarosław Sołowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
54
(30,34%)
Okręg 3
Andrzejewo-Kolonie, Andrzejewo (ul. Warszawska od nr domu 51)
Pokaż więcej
Piotr Brzózka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
26
(14,53%)
Elżbieta Stanisława Kałuska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
54
(30,17%)
Grzegorz Jacek Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
37
(20,67%)
Marek Cimoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
14
(7,82%)
Henryk Staniaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA ANDRZEJEWO”
48
(26,82%)
Okręg 4
Eugeniusz Litwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
50
(28,74%)
Wojciech Litwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
104
(59,77%)
Andrzej Wardaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
20
(11,49%)
Okręg 5
Ruskołęka-Parcele, Pęchratka Mała
Pokaż więcej
Agnieszka Edyta Andrzejczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
15
(9,43%)
Andrzej Gralik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
68
(42,77%)
Jarosław Wardaszka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
59
(37,11%)
Sławomir Knajp
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
17
(10,69%)
Okręg 6
Króle Małe, Jasienica-Parcele, Kowalówka
Pokaż więcej
Krzysztof Szwarc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
21
(12,57%)
Barbara Symon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
44
(26,35%)
Dariusz Chiliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
91
(54,49%)
Mateusz Żebrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
11
(6,59%)
Okręg 7
Stara Ruskołęka
Pokaż więcej
Sylwiusz Han
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
151
(89,35%)
Barbara Ugniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
18
(10,65%)
Okręg 8
Ołdaki-Polonia, Grodzick-Ołdaki, Przeździecko-Lenarty
Pokaż więcej
Wojciech Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
47
(38,21%)
Andrzej Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
41
(33,33%)
Grzegorz Zaremba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
35
(28,46%)
Okręg 9
Zaręby-Warchoły, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany
Pokaż więcej
Renata Godlewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
75
(39,89%)
Krzysztof Jasko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
100
(53,19%)
Henryk Zaręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
13
(6,91%)
Okręg 10
Dąbrowa, Nowa Ruskołęka
Pokaż więcej
Andrzej Cymerman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
13
(7,98%)
Józef Deniszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
78
(47,85%)
Kamilla Ewa Krakówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
50
(30,67%)
Andrzej Biszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA
8
(4,91%)
Przemysław Gromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ DLA WSZYSTKICH
14
(8,59%)
Okręg 11
Łętownica-Parcele, Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Grzymki
Pokaż więcej
Justyna Pryczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
16
(11,43%)
Teresa Dąbkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
81
(57,86%)
Artur Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
43
(30,71%)
Okręg 12
Pieńki-Żaki, Załuski-Lipniewo, Żelazy-Brokowo, Przeździecko-Dworaki
Pokaż więcej
Dariusz Leszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
32
(24,81%)
Agata Przezdziecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
40
(31,01%)
Ryszard Skłodowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
57
(44,19%)
Okręg 13
Pieńki Wielkie, Pieńki-Sobótki, Olszewo-Cechny
Pokaż więcej
Zdzisław Jabłonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
5
(3,73%)
Justyna Kazimierczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
93
(69,40%)
Marek Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
36
(26,87%)
Okręg 14
Aneta Żach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
4
(4,30%)
Agnieszka Jadczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
27
(29,03%)
Roman Siejk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
62
(66,67%)
Okręg 15
Gołębie-Leśniewo, Godlewo-Gorzejewo, Janowo, Kuleszki-Nienałty
Pokaż więcej
Sylwester Zawistowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINNA
13
(12,87%)
Jan Nienałtowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PONICHTERA
54
(53,47%)
Zbigniew Dąbkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁA RUTKOWSKIEGO
34
(33,66%)