Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Rumienica, Gutowo
Pokaż więcej
Rafał Chyrzyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(61,41%)
Józef Senkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
93
(38,59%)
Okręg 2
Czerlin, Omule
Pokaż więcej
Benedykt Czarnecki
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LUBAWIE
0
(0,00%)
Okręg 3
Jan Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
182
(83,87%)
Helena Maria Ratajczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(16,13%)
Okręg 4
Szczepankowo, Łążyn
Pokaż więcej
Jan Kazimierz Kozicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(24,54%)
Karol Kuczyński
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LUBAWIE
95
(43,98%)
Danuta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(31,48%)
Okręg 5
Złotowo, Lubstyn, Lubstynek
Pokaż więcej
Jan Licznerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
0
(0,00%)
Okręg 6
Jan Szczepan Nadolski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
128
(33,68%)
Joachim Dutkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
196
(51,58%)
Dawid Szczepański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(14,74%)
Okręg 7
Pomierki, Gierłoż Polska, Zielkowo
Pokaż więcej
Tadeusz Ryfka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
58
(27,75%)
Zbigniew Trzeszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
89
(42,58%)
Zenon Piotr Szczepański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(29,67%)
Okręg 8
Marek Chorzelewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(65,87%)
Krzysztof Józefowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
43
(34,13%)
Okręg 9
Grzegorz Palczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
149
(87,65%)
Halina Marianna Kamińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(12,35%)
Okręg 10
Jan Laskowski
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LUBAWIE
168
(60,22%)
Teresa Małgorzata Borkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(39,78%)
Okręg 11
Byszwałd, Raczek
Pokaż więcej
Mirosław Jerzy Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LUBAWIE
199
(76,54%)
Bernard Bogdański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(23,46%)
Okręg 12
Rakowice, Targowisko
Pokaż więcej
Tomasz Jan Gołaszewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(21,67%)
Anna Helena Guzowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
191
(63,67%)
Daniel Osicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(14,67%)
Okręg 13
Sampława, Ludwichowo
Pokaż więcej
Wiesław Adam Zawadzki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
88
(29,04%)
Wojciech Banacki
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LUBAWIE
103
(33,99%)
Zbigniew Kazimierz Skomorowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(36,96%)
Okręg 14
Tuszewo, Losy
Pokaż więcej
Katarzyna Granacka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(16,48%)
Zbigniew Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
211
(77,29%)
Ryszard Krotowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(6,23%)
Okręg 15
Mortęgi, Fijewo
Pokaż więcej
Roman Szymański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(20,06%)
Stanisław Kowalkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA EWERTOWSKIEGO
111
(33,74%)
Piotr Karczewski
KOMITET WYBORCZY GMINNEGO ZRZESZENIA LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LUBAWIE
114
(34,65%)
Krzysztof Roman Nitkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(11,55%)