Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: BRZEŹNO, MALISZEWO
Pokaż więcej
Rafał Has
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
197
(51,30%)
Aneta Gajewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
187
(48,70%)
Okręg 2
Sołectwa: JANKOWO, TRZEBIEGOSZCZ
Pokaż więcej
Krzysztof Pokłacki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(40,08%)
Edward Celmer
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(59,92%)
Okręg 3
Sołectwa: LIPNO I, ZŁOTOPOLE
Pokaż więcej
Józef Marian Górnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
221
(68,00%)
Milena Bykowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(32,00%)
Okręg 4
Sołectwa: JASTRZĘBIE, OKRĄG
Pokaż więcej
Andrzej Chojnicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
214
(58,63%)
Roman Nierychlewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
151
(41,37%)
Okręg 5
Sołectwa: CHLEBOWO, CHODORĄŻEK, KARNKOWSKIE RUMUNKI, KOLANKOWO
Pokaż więcej
Tomasz Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
148
(49,17%)
Krzysztof Józef Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I ZGODA
74
(24,58%)
Agnieszka Sikorska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(26,25%)
Okręg 6
Sołectwo KARNKOWO
Pokaż więcej
Tomasz Krasucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I BEZPARTYJNI
94
(33,33%)
Bogdan Olszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(24,11%)
Anna Rozpędowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ KARNKOWO
120
(42,55%)
Okręg 7
Sołectwa: BISKUPIN, IGNACKOWO, KOMOROWO, OŚMIAŁOWO
Pokaż więcej
Leszek Szajgicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
163
(52,08%)
Kazimierz Antoni Lewandowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
150
(47,92%)
Okręg 8
Sołectwa: BARANY, KRZYŻÓWKI, OSTROWITE
Pokaż więcej
Jan Andrzej Kowalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
244
(77,71%)
Mirosław Tadeusz Adamski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(22,29%)
Okręg 9
Sołectwa: GRABINY, OSTROWITKO, POPOWO
Pokaż więcej
Krzysztof Sławomir Kijewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
160
(67,51%)
Zbigniew Śmiłowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
77
(32,49%)
Okręg 10
Sołectwo ŁOCHOCIN
Pokaż więcej
Małgorzata Jabłońska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
150
(55,97%)
Krzysztof Sztypka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I BEZPARTYJNI
118
(44,03%)
Okręg 11
Sołectwa: WICHOWO, ZBYTKOWO
Pokaż więcej
Bohdan Nowak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
124
(47,51%)
Grzegorz Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI I BEZPARTYJNI
137
(52,49%)
Okręg 12
Sołectwo RADOMICE
Pokaż więcej
Janusz Lorenc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
241
(81,69%)
Jadwiga Bober
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
54
(18,31%)
Okręg 13
Sołectwa: BIAŁOWIEŻYN, LIPNO II
Pokaż więcej
Marek Andrzej Kalinowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
143
(45,40%)
Wacław Ziemiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZINTEGROWANI NIEZALEŻNI
172
(54,60%)
Okręg 14
Sołectwa: HUTA GŁODOWSKA, KŁOKOCK, RUMUNKI GŁODOWSKIE, TOMASZEWO
Pokaż więcej
Stanisław Strużyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
169
(61,23%)
Paweł Wacławiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(38,77%)
Okręg 15
Sołectwa: GŁODOWO, PIĄTKI, WIERZBICK
Pokaż więcej
Elżbieta Grażyna Lendecka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
113
(42,48%)
Robert Jan Złakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
127
(47,74%)
Patrycja Siecińska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
26
(9,77%)