Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Azaliowa, Chabrowa, Darłowska od nr 19 do 57, Gabriela Narutowicza, Irysowa, Jaśminowa, Konwaliowa, Kolorowa, Koszarowa, , Krokusowa, Kwiatowa, Liliowa, Makowa, Narcyzowa, Różana, Rumiankowa, Storczykowa, Szafirkowa, Tulipanowa, Wrzosowa, Wiejska, Harcerska, Kowalewskiego, Morska, Nowa, Żeglarzy
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Jakub Andrzej Dullek
41
(9,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Zbigniew Józef Nowicki
166
(39,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Lena Iwona Iwan-Kucia
214
(50,83%)
Okręg 2
Przylesie, Wilcza
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Włodzimierz Dariusz Siudek
66
(17,55%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Zbigniew Kosiński
58
(15,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Leszek Zenon Kasperowicz
22
(5,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Kamil Grzegorz Cichy
230
(61,17%)
Okręg 3
Darłowska od nr 1 do nr 18, Nad Słupią, Polna, Rzeczna, 11 Listopada
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Kamila Joanna Robak
39
(10,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maria Jadwiga Grabowska
69
(19,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Wojciech Ryszard Iwanowski
58
(16,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Paweł Jarosław Basiński
196
(54,14%)
Okręg 4
Bohaterów Westerplatte, Mieczysława Kościelniaka, Na Wydmie, Uroczysko
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Barbara Podruczna-Mocarska
79
(23,44%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Miler
32
(9,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Marek Krzyżanowski
30
(8,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Jacek Tomasz Maniszewski
196
(58,16%)
Okręg 5
Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Bursztynowa, Cisowa, Dunina, Jagiellońska. Klonowa, Ignacego Krasickiego, Lipowa, Łąkowa, Pułaskiego, Reja, Słoneczna, Sosnowa, Sportowa, Willowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Grzegorz Jerzy Koski
172
(44,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Radosław Andrzej Wiśniewski
216
(55,67%)
Okręg 6
Bałtycka 3, 5 i 7, Banacha, Dworcowa, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Słupska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Edyta Żebrowska
131
(28,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Stanisław Tarka
100
(21,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Jacek Jan Nizielski
71
(15,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Urszula Anna Pietrasiewicz
153
(33,63%)
Okręg 7
Grunwaldzka 14, 16, 16A, 16B, 16C, Grunwaldzka od nr 18 do 39B.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Nina Aleksandra Borysiuk
107
(29,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Wojciech Wilczyński
92
(24,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Marian Jan Kopeć
32
(8,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Piotr Cejrowski
138
(37,40%)
Okręg 8
Grunwaldzka od nr 39C do 67
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Samanta Maria Nowińska
107
(25,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Maria Henryka Czaplińska
114
(26,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Elżbieta Marianna Nadolna
202
(47,75%)
Okręg 9
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Elżbieta Górecka
100
(22,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Grzegorz Maciej Malinowski
335
(77,01%)
Okręg 10
Wróblewskiego, Grunwaldzka 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Marta Wańtuchowicz
148
(33,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Bożena Lenczewska
44
(10,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Zbigniew Margol
248
(56,36%)
Okręg 11
Bałtycka 1, Grunwaldzka od nr 1 do 11, Grunwaldzka 15 i 17, Krótka, Leszka Bakuły, Plac Dąbrowskiego, Rybacka, Zielona
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Adriana Teresa Cerkowska-Markiewicz
146
(37,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Marcin Chabowski
73
(18,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Agnieszka Wiśniewska-Banaś
49
(12,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Zbigniew Maciąg
125
(31,81%)
Okręg 12
Beniowskiego, Bulwar Portowy, Generała Zaruskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kaszubska, Kosynierów, Kościelna, Mała, Marynarki Polskiej, Nadmorska, Perłowa, Pomorska, Portowa, Sprzymierzeńców
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Dariusz Krzysztof Czechowski
114
(27,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Urszula Bugajewska
101
(24,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Stanisław Dorywalski
37
(8,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Janusz Adam Rosiński
160
(38,83%)
Okręg 13
Chopina, Jana z Kolna, Kilińskiego, Limanowskiego, Mickiewicza, Słowiańska, Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Anna Genowefa Kozera
90
(22,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Joanna Stanisława Żukowska
105
(26,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Przemysław Krzysztof Nycz
200
(50,63%)
Okręg 14
Kopernika od nr 1 do 18 i nr 20, Marszałka Piłsudskiego, Plac Wolności, Pogodna, Spokojna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Dorota Helena Paściak
100
(34,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Krystyna Barbara Ginter
191
(65,64%)
Okręg 15
Kopernika 19, Kościuszki, Leśna, Wczasowa
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Krzysztof Grzegorz Korniluk
92
(24,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ KOSKI
-
13
Marek Kurowski
88
(23,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA GRACZYKA
-
14
Daniel Król
192
(51,61%)