Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KROTOSZYN ULICE: AGRESTOWA, AKACJOWA, ARMII KRAJOWEJ, ASNYKA, BATALIONÓW CHŁOPSKICH, BENICKA, BIAŁA, BŁĘKITNA, BOHATERÓW MONTE CASSINO, BOLEWSKIEGO, BORDOWA, BOYA-ŻELEŃSKIEGO, BRĄZOWA, BUKÓWKO, CHABROWA, CHEŁMOŃSKIEGO, CHŁAPOWSKIEGO, CHOPINA, CYTRYNOWA, CZECHA, CZEREŚNIOWA, CZERWONA, DIAMENTOWA, DWORCOWA, FABRYCZNA, FLORIAŃSKA, FREDRY, GAJOWA, GAŁECKIEGO, GENOWEFY MŁYNARZ, GRONOWA, GRUDZIELSKIEGO, HUBALA, JABŁONIOWA, JARZĘBINOWA, JASNA, JODŁOWA, KARBOWIAKA, KARŁOWICZA, KAROWA, KLASZTORNA, KLONOWICZA, KOBYLIŃSKA, KOLBERGA, KOŁŁĄTAJA, KONARZEWSKA, KONOPNICKIEJ, KONSTYTUCJI 3 MAJA, KOPERNIKA, KOSSAKA, KROTOSKIEGO, KURPIŃSKIEGO, KWIETNIOWA, LANGIEWICZA, LAZUROWA, LECHA, LEŚNA, ŁĄKOWA, ŁUKASIEWICZA, MADALIŃSKIEGO, MAGAZYNOWA, MAJOWA, MALINOWA, MAŁY RYNEK, MATEJKI, MICKIEWICZA, MIESZKA I, MIĘTOWA, MIKOŁAJCZYKA, MIODOWA, MONIUSZKI, MORELOWA, NABZDYKA, OGRODOWA, OKÓLNA, ORKANA, ORZESZKOWEJ, OSADNICZA, OWOCOWA, OSIEDLE ZIELONE ŁĄKI, OSIEDLE ZIELONE OGRODY, PADEREWSKIEGO, PARK WOJSKA POLSKIEGO, PASTELOWA, PIACZYŃSKIEGO, PIASTOWSKA 25 - 27 NIEPARZYSTE, OD 28 DO KOŃCA, PLAC JANA PAWŁA II, PLAC TARGOWY, PODGÓRNA, POMARAŃCZOWA, POPIEŁUSZKI, POPRZECZNA, PORZECZKOWA, POZIOMKOWA, PÓŁWIEJSKA, PTASIA, PURPUROWA, RATAJA, RAWICKA, REJA, REYMONTA, ROZDRAŻEWSKICH, RUBINOWA, RUMIANKOWA, RUSA, RYBIA, RYNEK, RYNKOWA, SADOWA, SAMULSKIEGO, SIENKIEWICZA, SKOWRONKOWA, SŁODOWA, SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, SŁOWICZA, SPOKOJNA, SREBRNA, STASZICA, SZAFIROWA, SZCZERKOWSKA, SZMARAGDOWA, SZOSA BENICKA, SZYMANOWSKIEGO, ŚCIEGIENNEGO, TACZAKA, TARGOWA, TĘCZOWA, TOWAROWA, TRANSPORTOWA, TURKUSOWA, TUWIMA, TYCZYŃSKIEGO, UMIŃSKIEGO, URBANOWICZÓWNY, WIENIAWSKIEGO, WIERZBIĘTY, WITA STWOSZA, WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁY, WOJCIECHOWSKIEGO, WOSKOWA, WYSPIAŃSKIEGO, ZACISZE, ZAMKOWA, ZAMKOWY FOLWARK, ZDUNOWSKA 33 - 39A NIEPARZYSTE, OD 40 DO KOŃCA, ZŁOTA, ŻABIA, ŻURAWIA, ŻWIROWA
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Daria Zofia Praczyk
43
(0,76%)
-
4
Halszka Joanna Kobierska-Obal
59
(1,04%)
-
5
Anna Małgorzata Długa
22
(0,39%)
-
1
Paweł Marek Sikora
717
(12,64%)
-
3
Piotr Aleksander Łopaczyk
88
(1,55%)
-
6
Leszek Kozupa
63
(1,11%)
-
7
Grzegorz Zbigniew Brykczyński
33
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „KROTOSZYN NA NOWO”
-
4
Karolina Maria Pytlik
10
(0,18%)
-
6
Marta Anna Olszewska
43
(0,76%)
-
1
Mariusz Andrzej Ratajczak
163
(2,87%)
-
2
Dominik Marcin Trafas
54
(0,95%)
-
5
Agnieszka Monika Michalak
17
(0,30%)
-
3
Arkadiusz Mariusz Staszkiewicz
15
(0,26%)
-
7
Patryk Serafiniak
72
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”
-
9
Artur Witold Paterek
190
(3,35%)
-
6
Paula Kaczmarek
37
(0,65%)
-
2
Joanna Tomaszewska
89
(1,57%)
-
3
Cezary Piotr Grenda
278
(4,90%)
-
1
Mirosław Gańko
478
(8,43%)
-
5
Magdalena Julita Sadowska
38
(0,67%)
-
4
Ryszard Alojzy Łopaczyk
155
(2,73%)
-
7
Małgorzata Maria Nyczka
47
(0,83%)
-
8
Beata Elżbieta Chmielewska
32
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Regina Maria Kulińska
39
(0,69%)
-
3
Janusz Klupś
133
(2,34%)
-
1
Mariusz Paweł Urbaniak
439
(7,74%)
-
7
Katarzyna Joanna Starczewska
52
(0,92%)
-
2
Magdalena Maria Ilnicka-Grzymska
347
(6,12%)
-
6
Stefan Kot
47
(0,83%)
-
4
Monika Nalewajko
127
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Paweł Grobelny
405
(7,14%)
-
8
Magdalena Janina Kalupa
100
(1,76%)
-
2
Jolanta Maria Borska
167
(2,94%)
-
9
Paweł Andrzej Krawulski
25
(0,44%)
-
4
Karol Janusz Kaj
67
(1,18%)
-
7
Piotr Szeszycki
15
(0,26%)
-
6
Barbara Maria Sekula
64
(1,13%)
-
5
Janusz Paweł Pierunek
180
(3,17%)
-
3
Maria Właśniak
69
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Krzysztof Grzempowski
225
(3,97%)
-
2
Zbigniew Barański
82
(1,45%)
-
5
Elwira Monika Kaczmarek
58
(1,02%)
-
7
Magdalena Małgorzata Minta
64
(1,13%)
-
9
Mateusz Sójka
39
(0,69%)
-
8
Joanna Maria Ptak
12
(0,21%)
-
6
Mariusz Paweł Marcisz
66
(1,16%)
-
4
Magdalena Głowienkowska
34
(0,60%)
-
3
Waldemar Jan Florkowski
74
(1,30%)
Okręg 2
KROTOSZYN ULICE: 1 STYCZNIA, 56 PUŁKU PIECHOTY WLKP. , ALEJA POWSTAŃCÓW WLKP. , BAŻANTOWA, BESKIDZKA, BIESZCZADZKA, BRACTWA KURKOWEGO, BRZOZOWA, BUKOWA, BURSZTYNOWA, CEGLARSKA, CHWALISZEWSKA, CISOWA, DAGLEZJOWA, DĘBOWA, DOBRA, DOMKI FARNE, DOŻYNKOWA, FARNA, GARNCARSKA, GLINKI, GŁOWACKIEGO, GOŁĘBIA, GORZUPSKA, GRABOWA, GRZEGORZEWSKA, IZERSKA, JASKÓŁCZA, JASTRZĘBIA, JAŚMINOWA, JAWOROWA, JESIONOWA, KALINOWA, KALISKA, KAMIENNA, KANARKOWA, KARKONOSKA, KARPACKA, KASPRZAKA, KASZARSKA, KASZTANOWA, KILIŃSKIEGO, KLEMCZAKA, KLONOWA, KOBIERSKA, KONSTANTEGO SKĄPSKIEGO, KOPIECZKI, KOŚCIUSZKI, KOZALA, KOŹMIŃSKA, KRÓTKA, KSIĘŻYCOWA, KUJAWSKA, KWIATOWA, LELEWELA, LESZCZYNOWA, LIBELTA, LILIOWA, LODOWA, LUBUSKA, LUDOWA, ŁANOWA, MAGNOLIOWA, MAHLE, MAKOWA, MAŁOPOLSKA, MASŁOWSKIEGO, MAZOWIECKA, MAZURSKA, MŁYŃSKA, MODRA, MODRZEWIOWA, NARUTOWICZA, NOWA, OFIAR KATYNIA, OGRODOWSKIEGO, OKRĘŻNA, OLIMPIJSKA, OSIEDLE DĄBROWSKIEGO, OSIEDLE KORCZAKA, OSIEDLE KSIĘŻYCOWE, OSIEDLE ROBIŃSKICH, OSIEDLE SIKORSKIEGO, OSIEDLE SZARYCH SZEREGÓW, OSTROWSKA, PARKOWA, PAWIA, PIASKOWA, PIASTOWSKA 1 - 24, 26, PIEKARSKA, PIŁSUDSKIEGO, PLAC KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, PLAC SZKOLNY, POBOCZNA, POGODNA, POLNA, POMORSKA, PÓŁNOCNA, PROMIENISTA, PROSTA, PRZEMYSŁOWA, PRZYJAZNA, PSZENNA, PUKACKIEGO, RADOSNA, RASZKOWSKA, ROBOTNICZA, ROLNICZA, RÓWNA, RÓŻANA, RYSIA, RZEPAKOWA, SKOŚNA, SŁOWIAŃSKA, SKALNA, SOKOLA, SOSNOWA, SOWIA, SOWIŃSKIEGO, SPACEROWA, SPARTAŃSKA, SPICHRZOWA, SPORTOWA, STAWNA, STRUMYKOWA, STRUSIA, STUDZIENNA, SUDECKA, SULMIERZYCKA, SZKOLNA, ŚLĄSKA, ŚWIERKOWA, ŚWIĘTEGO ANTONIEGO, ŚWIĘTOKRZYSKA, TARTACZNA, TATRZAŃSKA, TOPOLOWA, TULIPANOWA, WARYŃSKIEGO, WĄSKA, WIDOKOWA, WIEJSKA, WIELKOPOLSKA, WIERZBOWA, WIEWIÓROWSKIEGO, WIĘŹNIÓW POLITYCZNYCH, WIOSENNA, WIŚNIOWA, WITOSA, WRZOSOWA, WSPÓLNA, ZBOŻOWA, ZDUNOWSKA 1 - 32, 34 - 38B PARZYSTE, ZGODNA, ZIELONA, ZMYSŁOWSKA, ŻBIKOWA, ŻNIWNA
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Lucyna Maria Zięba
33
(0,57%)
-
6
Iwona Jadwiga Szczuraszek
49
(0,85%)
-
9
Ireneusz Stanisław Grobelny
22
(0,38%)
-
10
Marian Jan Iberhan
30
(0,52%)
-
8
Monika Anna Figielek
38
(0,66%)
-
7
Tomasz Stanisław Minta
19
(0,33%)
-
5
Małgorzata Karolina Śronek-Kmiecik
25
(0,43%)
-
2
Piotr Krzysztof Staśkowiak
41
(0,71%)
-
4
Andrzej Stanisław Szymański
37
(0,64%)
-
1
Roman Olejnik
414
(7,15%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „KROTOSZYN NA NOWO”
-
1
Bartosz Paweł Kosiarski
390
(6,74%)
-
6
Tomasz Szaramowicz
9
(0,16%)
-
4
Izabela Magdalena Kmiecińska
20
(0,35%)
-
5
Adam Stanisław Smyczyński
13
(0,22%)
-
3
Jacek Mielcarek
158
(2,73%)
-
8
Konrad Paweł Gałęski
37
(0,64%)
-
2
Monika Katarzyna Sobierajska
49
(0,85%)
-
7
Magdalena Kaczyńska
23
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „SAMORZĄDOWA INICJATYWA OBYWATELSKA W KROTOSZYNIE”
-
3
Waldemar Józef Wronecki
182
(3,14%)
-
5
Andrzej Marian Piotrowski
82
(1,42%)
-
2
Krzysztof Jan Manista
268
(4,63%)
-
6
Paweł Mizera
42
(0,73%)
-
8
Paulina Matczak
13
(0,22%)
-
9
Urszula Jadwiga Makieła
8
(0,14%)
-
1
Natalia Maria Robakowska
302
(5,22%)
-
7
Paweł Kazimierz Haszek
56
(0,97%)
-
4
Julita Kinga Szał
50
(0,86%)
-
10
Karol Janusz Pfajfer
77
(1,33%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomira Maria Kalak
640
(11,06%)
-
3
Rafał Marcin Paterek
74
(1,28%)
-
4
Radosław Stefański
48
(0,83%)
-
2
Bogumiła Anna Porowska
74
(1,28%)
-
5
Teresa Maria Niśkiewicz
42
(0,73%)
-
6
Przemysław Konieczny
73
(1,26%)
-
8
Magdalena Ratajczyk
75
(1,30%)
-
7
Małgorzata Jakubek
42
(0,73%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE OBYWATELSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Wiesław Józef Sołtysiak
200
(3,45%)
-
2
Sławomir Augustyniak
289
(4,99%)
-
7
Elżbieta Marcinek
18
(0,31%)
-
3
Grzegorz Majchszak
359
(6,20%)
-
4
Irena Elżbieta Górecka
34
(0,59%)
-
5
Małgorzata Elżbieta Paterek
31
(0,54%)
-
6
Ireneusz Jan Czubak
50
(0,86%)
-
8
Dariusz Jerzy Hylewicz
52
(0,90%)
-
9
Barbara Lutoborska
14
(0,24%)
-
10
Janusz Stanisław Bartoszewski
46
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Arletta Natalia Polańska
33
(0,57%)
-
8
Jolanta Maria Podziemska
48
(0,83%)
-
4
Andrzej Marian Chojnicki
37
(0,64%)
-
1
Franciszek Marszałek
559
(9,66%)
-
2
Krzysztof Kierzek
280
(4,84%)
-
3
Patryk Bartosz Baran
31
(0,54%)
-
6
Damian Mateusz Kaczmarek
24
(0,41%)
-
7
Maria Kolibabka
31
(0,54%)
-
5
Joanna Jarocka
68
(1,17%)
-
10
Włodzimierz Grzegorz Spruch
30
(0,52%)
Okręg 3
SOŁECTWO: BASZYNY (BASZYNY, UGRZELE, WITKI), BENICE, BIADKI, BOŻACIN, BRZOZA, CHWALISZEW, DURZYN, DUSZNA GÓRKA (DUSZNA GÓRKA, SĘDZISZEW), DZIERŻANÓW, GORZUPIA, JANÓW, JASNE POLE (JASNE POLE, ŁÓWKÓWIEC), KOBIERNO, LUTOGNIEW, NOWY FOLWARK, ORPISZEW, OSUSZ (OSUSZ, SALNIA), RACIBORÓW, ROMANÓW, ROSZKI, RÓŻOPOLE, SMOSZEW, ŚWINKÓW (ŚWINKÓW, PUSTKOWIE JĘDRZEJEWSKIE, RUDY), TOMNICE, UNISŁAW, USTKÓW, WIELOWIEŚ, WRONÓW, WRÓŻEWY
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „KROTOSZYN NA NOWO”
-
2
Maciej Ratajczak
58
(1,40%)
-
5
Łukasz Kacper Kaczyński
24
(0,58%)
-
3
Krzysztof Rost
13
(0,31%)
-
1
Małgorzata Katarzyna Zybała
103
(2,49%)
-
4
Małgorzata Pytlik
44
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Kamila Kaźmierczak
70
(1,69%)
-
1
Arkadiusz Robert Stelmaszyk
373
(9,02%)
-
3
Justyna Anna Politowicz
49
(1,18%)
-
2
Janusz Stanisław Serafiniak
170
(4,11%)
-
4
Beata Morawska
97
(2,35%)
-
6
Krzysztof Piotr Kalak
131
(3,17%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
8
Jan Zych
492
(11,90%)
-
1
Zofia Jamka
411
(9,94%)
-
7
Krzysztof Szczotka
289
(6,99%)
-
5
Lilianna Maria Sekula-Łąkowska
264
(6,38%)
-
6
Anna Sikora
512
(12,38%)
-
2
Henryk Kubiak
194
(4,69%)
-
3
Darian Karol Paszek
538
(13,01%)
-
4
Andrzej Pospiech
304
(7,35%)