Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
CZARNA WODA ul. Starogardzka od nr 1 do 60
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Sebastian Andrzej Schmidt
70
(63,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Danuta Barbara Szramka
41
(36,94%)
Okręg 2
CZARNA WODA ul. Mickiewicza nr 3, 4, 5, 6, 7, 8, 14, 16, Pomorska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Lucyna Prychła
78
(72,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Mariusz Niechajczuk
29
(27,10%)
Okręg 3
CZARNA WODA ul. Długa, ul. Kręta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Michał Jan Gliniecki
58
(49,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Monika Maria Stormowska-Rekowska
59
(50,43%)
Okręg 4
CZARNA WODA ul. Kwiatowa, Topolowa, Słoneczna, Wiśniowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Adam Roman Gradowski
63
(56,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Zbigniew Jan Biesek
49
(43,75%)
Okręg 5
CZARNA WODA ul. Akacjowa, Cicha, Polna od nr 1 do 38, Poprzeczna, Wrzosowa, Jarzębinowa, Kamienna, Brzozowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Danuta Elżbieta Andrzejewska
82
(64,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Tomasz Konrad Bartoszewicz
45
(35,43%)
Okręg 6
CZARNA WODA ul. Leśna, Starowiejska, Polna od nr 39 do nr 49
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Elżbieta Barbara Zabrocka
59
(47,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Karol Adam Smuczyński
64
(52,03%)
Okręg 7
CZARNA WODA ul. Mickiewicza nr 9, 11, 13, Mostowa, Słowackiego nr 4
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Rafał Połom
45
(54,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Tomasz Piotr Mroczkiewicz
38
(45,78%)
Okręg 8
CZARNA WODA ul. Chojnicka, Okrężna, Sosnowa, Szyszkowiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Andrzej Naftyński
58
(50,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Elżbieta Maria Kwiatkowska
57
(49,57%)
Okręg 9
CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 1, 2, 3 , 5, 7
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Piotr Paweł Dorosz
62
(79,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Bartłomiej Antoni Tuszkowski
16
(20,51%)
Okręg 10
CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 9, 11, 13, 17, 18, 18a, 19, 20, 21, 22
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Witold Bohla
67
(77,01%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Sylwia Izabela Neubauer-Borzyszkowska
20
(22,99%)
Okręg 11
CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 14, 15, 16
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Elżbieta Flis
60
(65,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Anna Alicja Gnacińska
32
(34,78%)
Okręg 12
CZARNA WODA ul. Słowackiego nr 8, 10, 12
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Agnieszka Olszowa
52
(60,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Jakub Ryszard Sobczak
34
(39,53%)
Okręg 13
CZARNA WODA ul. Dworcowa, Starogardzka od nr 62 do 78
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Małgorzata Szwoch
28
(58,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Joanna Teresa Reszka
20
(41,67%)
Okręg 14
SOŁECTWO LUBIKI, Lubiki Małe, Podlesie, Kamionna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Piotr Helta
63
(62,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Patrycja Helena Szopińska
38
(37,62%)
Okręg 15
SOŁECTWO HUTA KALNA
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA GLINIECKIEGO
-
15
Lucyna Maria Sojka
26
(44,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SYLWII NEUBAUER-BORZYSZKOWSKIEJ
-
14
Bartosz Bernard Kaszubowski
32
(55,17%)