Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Korchów Pierwszy od nr 1 do nr 110a
Pokaż więcej
Halina Kwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
98
(49,00%)
Zofia Ewa Paszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
64
(32,00%)
Artur Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
38
(19,00%)
Okręg 2
Korchów Pierwszy od nr 111 do nr 159, Korchów Drugi
Pokaż więcej
Tadeusz Gałka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
135
(72,97%)
Bogdan Czerwonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
50
(27,03%)
Okręg 3
Waldemar Piątek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
76
(37,81%)
Henryk Marczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
102
(50,75%)
Monika Cap
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
23
(11,44%)
Okręg 4
Marianka, Przymiarki, Rakówka od nr 1A do nr 68
Pokaż więcej
Zbigniew Popowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
33
(13,36%)
Piotr Karol Wołoszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
173
(70,04%)
Dariusz Spustek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
41
(16,60%)
Okręg 5
Rakówka od nr 68A do nr 103, Budzyń, Zawadka
Pokaż więcej
Józefa Wardach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
94
(43,93%)
Zbigniew Kuceł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
73
(34,11%)
Anna Izabela Adamowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
47
(21,96%)
Okręg 6
Pawlichy, Kamionka, Księżpol: ul. Kościelna, ul. Gminna, ul. Tarnogrodzka, ul. Krańcowa, ul. Nadrzeczna
Pokaż więcej
Paweł Tomasz Skakuj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
76
(32,20%)
Bogumił Potocki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
144
(61,02%)
Angelika Ćwikła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
16
(6,78%)
Okręg 7
Księżpol: ul. Biłgorajska, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Polna, ul. Przemysłowa, ul. Słoneczna, ul. Sportowa, ul. Długa od nr 1 do nr 46
Pokaż więcej
Ireneusz Schab
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
96
(48,73%)
Krzysztof Oleszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
66
(33,50%)
Wiesław Kobel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
35
(17,77%)
Okręg 8
Księżpol: ul. Długa od nr 47 do nr 192
Pokaż więcej
Józef Edward Łebko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
73
(38,83%)
Grzegorz Szmołda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
92
(48,94%)
Piotr Klucha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
23
(12,23%)
Okręg 9
Stare Króle, Gliny, Markowicze, Cegielnia Markowicze
Pokaż więcej
Kazimierz Krzysztof Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
100
(34,25%)
Aneta Wryszcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
133
(45,55%)
Adrian Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNA POLSKA
4
(1,37%)
Beata Ostasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
55
(18,84%)
Okręg 10
Borki, Zanie, Zynie
Pokaż więcej
Jan Ksiądz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
79
(44,38%)
Piotr Kyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
32
(17,98%)
Edward Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
67
(37,64%)
Okręg 11
Stary Lipowiec, Nowy Lipowiec, Kulasze
Pokaż więcej
Jan Jerzy Zarosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
72
(50,00%)
Agnieszka Zuzanna Rybak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
72
(50,00%)
Okręg 12
Tadeusz Edward Ździebło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
86
(43,22%)
Alina Dziura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
23
(11,56%)
Jacek Rymarz
KOMITET WYBORCZY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W ROGALACH
90
(45,23%)
Okręg 13
Majdan Stary od nr 1 do nr 85
Pokaż więcej
Stanisław Skwarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
89
(52,35%)
Tomasz Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
7
(4,12%)
Tomasz Piotr Skwarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
32
(18,82%)
Jerzy Władysław Blicharz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(24,71%)
Okręg 14
Majdan Stary od nr 87 do nr 165A
Pokaż więcej
Stanisław Franciszek Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
43
(22,99%)
Marcin Michał Smutek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
76
(40,64%)
Wiesław Skóra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
68
(36,36%)
Okręg 15
Leszek Tatar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY
76
(25,85%)
Wiesław Robert Blicharz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAWA PISKORSKIEGO
95
(32,31%)
Stanisław Okoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA
123
(41,84%)