Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Biczyce Dolne, Biczyce Górne, Chełmiec, Mała Wieś, Niskowa, Świniarsko, Trzetrzewina
Pokaż więcej
Janusz Ruchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
55
(1,10%)
Zbigniew Berdychowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
106
(2,13%)
Grzegorz Robert Knauber
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
108
(2,17%)
Ewa Jolanta Mamala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
4
(0,08%)
Edward Wojciech Janur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
30
(0,60%)
Anna Agnieszka Strzelczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
3
(0,06%)
Iwona Urszula Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
12
(0,24%)
Jacek Leszek Kiełbasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
12
(0,24%)
Adam Julian Rusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
22
(0,44%)
Agata Kotlarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
14
(0,28%)
Marian Kaczor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
17
(0,34%)
Rafał Józef Kmak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
124
(2,49%)
Anna Katarzyna Mółka-Bocheńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
17
(0,34%)
Wiesław Szołdrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
594
(11,92%)
Władysław Józef Wnęk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
276
(5,54%)
Mieczysław Leśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
128
(2,57%)
Arleta Izworska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
39
(0,78%)
Bogusława Władysława Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
24
(0,48%)
Jan Stanisław Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
312
(6,26%)
Małgorzata Pasikowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
78
(1,56%)
Józef Tadeusz Bodziony
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
183
(3,67%)
Kazimiera Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
55
(1,10%)
Andrzej Tyrkiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
320
(6,42%)
Grzegorz Marcin Hajduk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(0,44%)
Anna Ruchała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(0,74%)
Piotr Jan Dobosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(0,26%)
Jakub Michał Ledniowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
340
(6,82%)
Michał Bulzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
212
(4,25%)
Jadwiga Kania
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(0,86%)
Marzena Katarzyna Filipek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(0,22%)
Zdzisław Michał Smajdor
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
170
(3,41%)
Bogusława Mróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(0,76%)
Konrad Piotr Stefański
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
76
(1,52%)
Jerzy Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
139
(2,79%)
Mateusz Piotr Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
106
(2,13%)
Janina Borzęcka-Pułka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
33
(0,66%)
Sylwester Czesław Zaryczny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
347
(6,96%)
Mariusz Tadeusz Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
72
(1,44%)
Jarosław Łatka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
213
(4,27%)
Beata Wiesława Połomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
97
(1,95%)
Emilia Anna Górska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
182
(3,65%)
Stanisław Mrzygłód
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
99
(1,99%)
Anna Beata Stepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
202
(4,05%)
Okręg 2
Sołectwa: Chomranice, Krasne Potockie, Klęczany, Marcinkowice, Rdziostów, Wola Marcinkowska
Pokaż więcej
Józef Konar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
166
(6,12%)
Cecylia Maria Szkaradek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
11
(0,41%)
Krystyna Maria Hasior
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
9
(0,33%)
Józef Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
88
(3,24%)
Rafał Pacholarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
16
(0,59%)
Halina Elżbieta Zachariasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
30
(1,11%)
Zdzisław Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GMINY
93
(3,43%)
Marcin Jacek Karcz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
45
(1,66%)
Piotr Mariusz Czarnota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
15
(0,55%)
Przemysław Jakub Guzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
6
(0,22%)
Alicja Magdalena Lorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
7
(0,26%)
Urszula Elżbieta Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
46
(1,70%)
Małgorzata Maria Świderska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
20
(0,74%)
Stanisław Cebula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
26
(0,96%)
Barbara Borzęcka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
99
(3,65%)
Stanisław Andrzej Kuzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
271
(9,99%)
Stanisław Stefan Kantor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
55
(2,03%)
Ewa Pierzchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
95
(3,50%)
Krzysztof Marek Kornaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
170
(6,27%)
Jacek Jan Bukowiec
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(3,61%)
Katarzyna Maria Gargas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(1,33%)
Tadeusz Jan Lis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
347
(12,79%)
Łucja Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(1,29%)
Rafał Kasieczka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
253
(9,33%)
Ewa Zwolińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
66
(2,43%)
Teresa Maria Gródek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
35
(1,29%)
Michał Bednarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
62
(2,29%)
Józef Jabłoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
118
(4,35%)
Elżbieta Stanisława Horowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
189
(6,97%)
Grzegorz Jan Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
72
(2,65%)
Bogusław Stanisław Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
133
(4,90%)
Okręg 3
Sołectwa: Boguszowa, Dąbrowa, Januszowa, Kunów, Kurów, Klimkówka, Naściszowa, Librantowa, Piątkowa, Paszyn, Ubiad, Wielopole, Wielogłowy, Wola Kurowska
Pokaż więcej
Natalia Jolanta Poręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
12
(0,24%)
Aleksandra Opalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
251
(4,99%)
Bogusława Oleksy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
37
(0,74%)
Józef Świerczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
41
(0,81%)
Marcin Mamak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
11
(0,22%)
Izabela Maria Mika
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
26
(0,52%)
Klaudia Katarzyna Kmiecik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
18
(0,36%)
Robert Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁA KMAKA WSPÓLNIE DLA GMINY CHEŁMIEC
101
(2,01%)
Jan Piotr Bieniek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
273
(5,43%)
Cecylia Hycnar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
87
(1,73%)
Maria Bogumiła Zarzeka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
68
(1,35%)
Władysława Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
163
(3,24%)
Marek Jan Rzeźniczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
57
(1,13%)
Iwona Maria Kantor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
265
(5,27%)
Wojciech Jakub Skrzypiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
634
(12,60%)
Sławomir Józef Żelazko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
171
(3,40%)
Barbara Janina Surman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
64
(1,27%)
Józef Jan Zygmunt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA
125
(2,48%)
Krzysztof Zbigniew Sowa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
0
(0%)
Paweł Piotr Basta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
492
(9,78%)
Krzysztof Marian Sowiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
160
(3,18%)
Kazimierz Stanisław Stanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(0,91%)
Barbara Słaby
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
98
(1,95%)
Danuta Anna Basiaga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(0,78%)
Ludmiła Poręba
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
27
(0,54%)
Kazimiera Janina Chramęga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
35
(0,70%)
Eugeniusz Rosiek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
172
(3,42%)
Włodzimierz Piotr Marszałek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
109
(2,17%)
Piotr Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
84
(1,67%)
Krystyna Jeż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
44
(0,87%)
Helena Zofia Ruchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
45
(0,89%)
Tomasz Józef Fałowski-Wańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
481
(9,56%)
Małgorzata Maria Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
52
(1,03%)
Wiesława Szczecina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
153
(3,04%)
Stanisław Kruczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
137
(2,72%)
Marian Józef Łęczycki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
50
(0,99%)
Krzysztof Pomietło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
35
(0,70%)
Marek Poręba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BERNARDA STAWIARSKIEGO ZGODA RAZEM
369
(7,33%)