Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część Sołectwa Białaczów: ul. Hugona Kołłątaja, ul. Konstytucji 3 Maja, ul. Osiedle Kowalów, ul. Piotrkowska od Nr 8A do ostatniego, ul. Sejmu Wielkiego, ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego, Sołectwo Ossa
Pokaż więcej
Włodzimierz Antoni Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
17
(9,39%)
Dominik Jacek Bożek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
75
(41,44%)
Sebastian Ernest Kalata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI ZBIGNIEWA SZPOTONA
22
(12,15%)
Zofia Kresińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(10,50%)
Małgorzata Hejda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
24
(13,26%)
Anna Ilona Cuper
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(13,26%)
Okręg 2
Część Sołectwa Białaczów: ul. Kościelna, ul. Parczowska, ul. Piotrkowska od Nr 1 do Nr 4a, ul. Plac Wolności, ul. Szkolna, ul. Spokojna, ul. Wąska
Pokaż więcej
Bożena Zielińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
34
(13,88%)
Andrzej Martyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
81
(33,06%)
Zbigniew Andrzej Szpoton
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI ZBIGNIEWA SZPOTONA
31
(12,65%)
Elżbieta Ewa Krajewska - Al Khouri
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(23,27%)
Piotr Jan Reszelewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
42
(17,14%)
Okręg 3
Część Sołectwa Białaczów: ul. Łąkowa, ul. Ogrodowa, ul. Partyzantów, ul. Polna, ul. Sobieńska, ul. Konecka
Pokaż więcej
Beata Anna Górnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
33
(15,71%)
Jacek Defratyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
38
(18,10%)
Diana Taraska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI ZBIGNIEWA SZPOTONA
23
(10,95%)
Dorota Grażyna Leksycka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(9,52%)
Marzanna Paduszyńska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
96
(45,71%)
Okręg 4
Sołectwo Sobień, Sołectwo Zakrzów
Pokaż więcej
Katarzyna Lidia Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
1
(0,48%)
Elżbieta Maria Lasota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
94
(45,41%)
Kamil Artur Kocemba
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(31,40%)
Zofia Brzóska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(22,71%)
Okręg 5
Sołectwo Parczów
Pokaż więcej
Jerzy Franaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
19
(10,98%)
Mirosława Agnieszka Młynarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
25
(14,45%)
Ryszard Marian Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI ZBIGNIEWA SZPOTONA
13
(7,51%)
Maciej Marcin Franaszczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(28,90%)
Ewa Elżbieta Skalska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(38,15%)
Okręg 6
Sołectwo Radwan
Pokaż więcej
Waldemar Świtkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
78
(62,40%)
Hubert Marcin Wiktorowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(37,60%)
Okręg 7
Sołectwo Żelazowice
Pokaż więcej
Janusz Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
11
(5,91%)
Marek Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
62
(33,33%)
Beata Magdalena Wilk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(49,46%)
Józef Henryk Przybyła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(11,29%)
Okręg 8
Sołectwo Miedzna Drewniana
Pokaż więcej
Anna Marina Fornal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
21
(6,84%)
Karolina Rek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
106
(34,53%)
Teresa Karbownik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
49
(15,96%)
Zdzisław Prusek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(42,67%)
Okręg 9
Sołectwo Wąglany
Pokaż więcej
Jan Stanisław Andrzejczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
17
(7,11%)
Tomasz Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
106
(44,35%)
Krystyna Jóźwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OKNO KRYSI JÓŹWIK
116
(48,54%)
Okręg 10
Sołectwo Parczówek
Pokaż więcej
Agnieszka Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
46
(21,40%)
Anna Krzysztofik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
32
(14,88%)
Marcin Michał Pawłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
112
(52,09%)
Katarzyna Marzena Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(11,63%)
Okręg 11
Sołectwo Kuraszków, Część Sołectwa Petrykozy od Nr 1/1 do Nr 42 i od Nr 44 do Nr 96A parzyste
Pokaż więcej
Danuta Elżbieta Tomczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNA GOŁĄB
5
(2,91%)
Krystyna Marianna Ziębaczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
39
(22,67%)
Bartłomiej Taczykowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA LOKALNA
38
(22,09%)
Zbigniew Jerzy Trębarczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(52,33%)
Okręg 12
Część Sołectwa Petrykozy od Nr 43 do Nr 97 nieparzyste i od Nr 98 do końca
Pokaż więcej
Rafał Marcin Karbownik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
50
(32,05%)
Ireneusz Stanisław Duda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(37,82%)
Tomasz Brzeski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(30,13%)
Okręg 13
Sołectwo Sędów
Pokaż więcej
Lidia Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
94
(58,02%)
Dariusz Jacek Sykurski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
61
(37,65%)
Marian Adamus
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(4,32%)
Okręg 14
Część Sołectwa Skronina od Nr 1 do Nr 135
Pokaż więcej
Piotr Kucharski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
41
(22,40%)
Anna Małgorzata Cieślak- Siwek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
13
(7,10%)
Dawid Kucharski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
129
(70,49%)
Okręg 15
Część Sołectwa Skronina od Nr 136 do końca
Pokaż więcej
Piotr Marian Szymczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY GOWOREK
89
(47,59%)
Dawid Marcin Bartosik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(8,56%)
Magda Agata Kiraga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
82
(43,85%)