Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”
-
2
Joanna Magdalena Purczyńska
411
(4,01%)
-
3
Dariusz Ojak
367
(3,58%)
-
4
Michał Duch
364
(3,55%)
-
6
Anita Aniela Kasprowiak
98
(0,96%)
-
5
Mariola Danuta Gierat
92
(0,90%)
-
7
Leszek Leon Pawłowski
155
(1,51%)
-
8
Ryszard Ulatowski
457
(4,45%)
-
1
Lidia Urszula Cieślewicz
509
(4,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Mirosław Stanisław Jankowski
45
(0,44%)
-
2
Magdalena Siwak
575
(5,60%)
-
1
Grażyna Maria Janicka
665
(6,48%)
-
5
Sebastian Kowalik
71
(0,69%)
-
3
Mirosław Michał Grochowalski
274
(2,67%)
-
6
Krystyna Ochudło
405
(3,95%)
-
8
Damian Głowski
95
(0,93%)
-
4
Maria Zwolenkiewicz
439
(4,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAŁUCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
8
Dawid Łukasz Kolasa
355
(3,46%)
-
7
Paweł Horka
121
(1,18%)
-
2
Małgorzata Aleksandra Brzykca
118
(1,15%)
-
3
Łukasz Marnocha
95
(0,93%)
-
6
Stanisław Gałgański
70
(0,68%)
-
5
Ewa Maria Piwecka
109
(1,06%)
-
4
Alina Elżbieta Gwit
109
(1,06%)
-
1
Paweł Rafał Sikora
868
(8,46%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Zofia Władysława Kozłowska
998
(9,73%)
-
8
Elżbieta Grażyna Waliszewska
52
(0,51%)
-
2
Maciej Marcin Wysocki
346
(3,37%)
-
7
Jacek Stachowiak
74
(0,72%)
-
5
Władysław Kiszka
130
(1,27%)
-
3
Adam Kowalewski
268
(2,61%)
-
4
Antonina Joanna Marcinkowska
38
(0,37%)
-
6
Laura Maria Kulik
57
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018
-
1
Katarzyna Kaźmierczak
454
(4,42%)
-
4
Grzegorz Ciupiński
53
(0,52%)
-
2
Jan Kopterski
332
(3,24%)
-
3
Anna Maria Niedbalska
126
(1,23%)
-
5
Katarzyna Alicja Grycza-Pawłowska
94
(0,92%)
-
7
Seweryn Jan Wnuk
62
(0,60%)
-
6
Jerzy Siniecki
186
(1,81%)
-
8
Maciej Eugeniusz Grabowski
123
(1,20%)
Okręg 2
gminy: BARCIN, ŁABISZYN
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”
-
6
Krystyna Nowak
54
(0,60%)
-
9
Stefan Firszt
304
(3,35%)
-
8
Nikodem Dolata
280
(3,09%)
-
1
Andrzej Stefan Hłond
1 084
(11,96%)
-
7
Kamila Jankowska
38
(0,42%)
-
3
Stanisław Andrzej Pogiel
412
(4,54%)
-
4
Elżbieta Furmaniak
210
(2,32%)
-
5
Wiesław Kubkowski
605
(6,67%)
-
2
Edyta Magdalena Szóstak-Ławińska
867
(9,56%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Anna Falkowska
509
(5,61%)
-
4
Maria Stosik
355
(3,92%)
-
2
Mariusz Filanowski
91
(1,00%)
-
3
Renata Maria Spychalska-Adamczak
167
(1,84%)
-
7
Edward Bereit
29
(0,32%)
-
5
Tomasz Bartoś
98
(1,08%)
-
6
Wojciech Michalski
84
(0,93%)
-
8
Natalia Walczak
84
(0,93%)
-
9
Stanisława Ciesielska
116
(1,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAŁUCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
6
Oskar Kozik
81
(0,89%)
-
4
Renata Anna Koszczewska-Smutek
158
(1,74%)
-
1
Jan Adam Ludwiczak
160
(1,76%)
-
2
Janusz Marek Krych
193
(2,13%)
-
8
Marta Pelagia Adamczak
4
(0,04%)
-
9
Krzysztof Leśniewski
148
(1,63%)
-
3
Artur Jakubowski
543
(5,99%)
-
5
Barbara Mikołajczak
74
(0,82%)
-
7
Jolanta Ewa Drzażdżyńska
27
(0,30%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Kazimierz Bolesław Kuźmiński
40
(0,44%)
-
8
Tomasz Jan Puzio
98
(1,08%)
-
2
Maria Woźniak
181
(2,00%)
-
1
Ryszard Kazimierz Latowski
183
(2,02%)
-
4
Maria Jabłońska
22
(0,24%)
-
6
Mirosława Franciszka Jankowska
24
(0,26%)
-
7
Wiesław Majdziński
53
(0,58%)
-
5
Krzysztof Wolski
111
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI 2018
-
1
Beata Maria Gaik-Mazurek
322
(3,55%)
-
2
Włodzimierz Osuch
323
(3,56%)
-
8
Marcin Frąckowiak
16
(0,18%)
-
3
Roman Adam Minierski
101
(1,11%)
-
4
Henryk Franciszek Popławski
490
(5,40%)
-
5
Sylwia Magdalena Hoffmann-Sobczak
148
(1,63%)
-
9
Żaneta Kopydłowska
92
(1,01%)
-
6
Marlena Janik
56
(0,62%)
-
7
Maciej Jendrzejczak
32
(0,35%)
Okręg 3
gminy: GĄSAWA, JANOWIEC WIELKOPOLSKI, ROGOWO
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE „PAŁUKI”
-
2
Paweł Koperski
820
(8,72%)
-
5
Aleksandra Adamska
166
(1,76%)
-
3
Zdzisław Telesfor Kuczma
239
(2,54%)
-
6
Marek Jan Jaworski
152
(1,62%)
-
1
Zbigniew Jaszczuk
1 060
(11,27%)
-
7
Agnieszka Sobczak
101
(1,07%)
-
4
Ludmiła Maria Bembnista
462
(4,91%)
-
8
Krzysztof Mariusz Napierała
723
(7,68%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Iwona Barbara Kwapiszewska
51
(0,54%)
-
8
Aniela Antonina Salamon
141
(1,50%)
-
7
Paweł Papierski
100
(1,06%)
-
2
Witold Stanisław Mrówczyński
398
(4,23%)
-
1
Sławomir Dariusz Lenartowicz
377
(4,01%)
-
5
Marek Jan Welzandt
127
(1,35%)
-
4
Jacek Marosz
109
(1,16%)
-
3
Maria Alina Warda
322
(3,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAŁUCKA WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA
-
2
Grażyna Mielcarzewicz
246
(2,61%)
-
5
Tomasz Pieczyński
103
(1,09%)
-
3
Sławomir Strenk
84
(0,89%)
-
7
Anna Maria Górska
57
(0,61%)
-
6
Jacek Lis
90
(0,96%)
-
4
Monika Agnieszka Bleja
74
(0,79%)
-
1
Jacek Adamczyk
222
(2,36%)
-
8
Walenty Smoter
88
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Józefa Błajet
1 389
(14,76%)
-
4
Andrzej Władysław Krygier
144
(1,53%)
-
3
Jadwiga Maria Chojnowska
293
(3,11%)
-
8
Alina Elżbieta Linder
46
(0,49%)
-
5
Jacek Superczyński
673
(7,15%)
-
6
Michał Paweł Kucharski
133
(1,41%)
-
7
Zbigniew Jan Cichoń
129
(1,37%)
-
2
Piotr Jerzy Sadowski
289
(3,07%)