Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bądków od nr 1 do nr 81.
Pokaż więcej
Przemysław Piórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
48
(37,21%)
Paulina Dagmara Omen - Klepacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
33
(25,58%)
Kazimierz Sławomir Ukleja
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
5
(3,88%)
Tomasz Wudarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
43
(33,33%)
Okręg 2
Sołectwa: Bądków od nr 82 do nr 109, Kolonia Bądków.
Pokaż więcej
Barbara Lidia Mętlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
20
(24,39%)
Piotr Gawot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
43
(52,44%)
Piotr Marcin Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
19
(23,17%)
Okręg 3
Sołectwo Długowola od nr 1 do nr 56 i od nr 111 do nr 126.
Pokaż więcej
Jacek Franciszek Mokosa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
33
(31,73%)
Robert Piotr Maćkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
8
(7,69%)
Henryk Roman Bednarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
41
(39,42%)
Sławomir Górzyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
22
(21,15%)
Okręg 4
Sołectwo Długowola od nr 87 do nr 110a.
Pokaż więcej
Żaneta Angelina Wrzesień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
27
(36,99%)
Monika Ewa Piwowarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
13
(17,81%)
Jerzy Tadeusz Krupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
3
(4,11%)
Krzysztof Białkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
30
(41,10%)
Okręg 5
Sołectwa: Długowola od nr 57 do nr 86, Nowa Długowola.
Pokaż więcej
Łukasz Białkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
34
(38,64%)
Leopold Józef Mruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
18
(20,45%)
Weronika Budyta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
14
(15,91%)
Krzysztof Białkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
22
(25,00%)
Okręg 6
Sołectwo Goszczyn ul. Piekarska.
Pokaż więcej
Krzysztof Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
39
(23,78%)
Adam Pietrusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
49
(29,88%)
Łukasz Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
76
(46,34%)
Okręg 7
Sołectwo Goszczyn ul. Przybyszewska.
Pokaż więcej
Ewa Iwona Komorowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
21
(19,63%)
Maksymilian Pietrusiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
47
(43,93%)
Piotr Michał Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
39
(36,45%)
Okręg 8
Sołectwo Goszczyn ulice: Dylewska, Kozietulska.
Pokaż więcej
Jan Stanisław Smolaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
28
(25,00%)
Jacek Remigiusz Krupiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
30
(26,79%)
Piotr Sijka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
54
(48,21%)
Okręg 9
Sołectwo Goszczyn ulice: Armii Krajowej, Bądkowska, Rynek, Strupiechowska, Warszawska.
Pokaż więcej
Renata Agata Klaus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
82
(59,85%)
Konrad Mirosław Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
4
(2,92%)
Ernest Adam Głogowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
51
(37,23%)
Okręg 10
Sołectwo Józefów.
Pokaż więcej
Grzegorz Stygiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
13
(11,40%)
Grzegorz Piotr Lenarcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
32
(28,07%)
Aneta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
37
(32,46%)
Aleksander Edward Tkaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
32
(28,07%)
Okręg 11
Sołectwo Modrzewina.
Pokaż więcej
Henryk Fatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
15
(24,59%)
Jacek Fatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
6
(9,84%)
Jan Henryk Ślusarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
3
(4,92%)
Grzegorz Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
37
(60,66%)
Okręg 12
Sołectwa: Olszew, Jakubów.
Pokaż więcej
Waldemar Zdzisław Duraj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
20
(15,38%)
Jarosław Moranowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
29
(22,31%)
Małgorzata Milczarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
20
(15,38%)
Andrzej Pruszkowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(46,92%)
Okręg 13
Sołectwo Romanów.
Pokaż więcej
Krzysztof Urbańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
27
(45,76%)
Andrzej Tadeusz Okrasa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
32
(54,24%)
Okręg 14
Sołectwo Sielec (bez PGO).
Pokaż więcej
Rafał Bukowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
25
(30,86%)
Jadwiga Urbańczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
56
(69,14%)
Okręg 15
Sołectwo Sielec (PGO).
Pokaż więcej
Andrzej Zaranek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ DLA POKOLEŃ
20
(37,74%)
Irena Józefa Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POMOCĄ KAŻDEMU SŁUŻYĆ
0
(0,00%)
Jolanta Zasiewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WSPÓLNA GMINA GOSZCZYN
33
(62,26%)