Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
11 - go Listopada, A. Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Cudro, Dr Tadeusza Nowickiego, Dworna, Ełcka, Grunwaldzka, Grzybowa, H. Sienkiewicza, J. Kochanowskiego, Jeżynowa, Jodłowa, K. Baczyńskiego, Kilińskiego, Kolektorowa, Komunalna, Krótka, Krzywa, Ks. J. Popiełuszki, Książęca, Księdza Aleksandra Pęzy, Leśna, Lipowa, M. Dąbrowskiej, Malinowa, Norwida, Ogrodowa, Orzeszkowej, Osiedle Centrum blok 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29A, 30, 30A, 31, 32, 33, 34, 35, 35A, 36, 37, 38, 38A, 39, Owocowa, Parkowa, Piaskowa, Polna, Poziomkowa, Przekopka, Reymonta, Rzemieślnicza, s. Wyspiańskiego, S. Żeromskiego, Słowackiego, Sosnowa, Spółdzielcza, Strażacka, Świerkowa, Wesoła, Wiejska, Wierzbowa, Wilczewo, Wspólna, Wyzwolenia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Bogusław Wszeborowski
63
(2,42%)
-
4
Łukasz Kania
13
(0,50%)
-
2
Irena Nicikowska
35
(1,34%)
-
7
Patryk Andrzej Siłakowski
27
(1,04%)
-
5
Weronika Leokadia Szymanowska
10
(0,38%)
-
1
Ewa Ostrowska
66
(2,53%)
-
8
Jarosław Nieciecki
18
(0,69%)
-
6
Cezary Wądołkowski
33
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Ewa Godlewska
102
(3,91%)
-
4
Grzegorz Robert Curyło
180
(6,91%)
-
6
Jadwiga Teresa Kozicka
42
(1,61%)
-
8
Józef Zenon Budziński
14
(0,54%)
-
7
Bogdan Perkowski
121
(4,64%)
-
2
Jan Stanisław Bałdyga
47
(1,80%)
-
3
Irena Mierzejewska
100
(3,84%)
-
1
Monika Stefańska
328
(12,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Andrzej Mścichowski
117
(4,49%)
-
6
Dorota Łaguna
28
(1,07%)
-
3
Wiesław Janusz Dembiński
164
(6,29%)
-
1
Wojciech Szczepan Formejster
97
(3,72%)
-
8
Piotr Paszkowski
160
(6,14%)
-
7
Magdalena Waszkiewicz
102
(3,91%)
-
4
Edward Boć
160
(6,14%)
-
2
Anna Opara
225
(8,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO GRAJEWO"
-
2
Grzegorz Wysocki
30
(1,15%)
-
3
Agnieszka Grzymkowska
12
(0,46%)
-
7
Janusz Sawicki
61
(2,34%)
-
6
Krzysztof Wojtkielewicz
5
(0,19%)
-
8
Emilia Chełmińska
10
(0,38%)
-
4
Sylwester Smoliński
29
(1,11%)
-
5
Urszula Mioduszewska
42
(1,61%)
-
1
Paweł Filip Zalewski
165
(6,33%)
Okręg 2
Architektów, Baśniowa, Boczna, Braci Świackich, Budowlana, Chabrowa, Cicha, Cmentarna, Dolna, Działkowa, Elewatorska, Fabryczna, Franciszka Stefczyka, Gen. Bema, Gen. Dąbrowskiego, Geodetów, Górna, Grota Roweckiego, Inwestycyjna, Jaśminowa, Józefa Piłsudskiego, Kasztanowa, Kolejowa, Konopska, Konwaliowa, Kościelna, Kwiatowa, Lawendowa, Legionistów, Liryczna, Łazienna, Łąkowa, M. Konopnickiej, Magazynowa, Miła, Miodowa, Osiedle 1000 - lecia, Partyzantów, Plac Niepodległości, Pocztowa, Pogodna, Przemysłowa, Przygodowa, Pułaskiego, Robotnicza, Rolna, Różana, Rtm. W. Konopki, Sadowa, Słoneczna, Spokojna, Sportowa, Szkolna, T. Kościuszki, Topolowa, Traugutta, Ułańska, W. Perlitza, Wąska, Wiórowa, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Adam Odlanicki-Poczobut
51
(2,52%)
-
4
Barbara Zalewska
29
(1,43%)
-
1
Krzysztof Purzeczko
85
(4,20%)
-
3
Robert Jastrzębski
42
(2,07%)
-
5
Danuta Alicja Skarżyńska
42
(2,07%)
-
6
Grażyna Elżbieta Kuczyńska
19
(0,94%)
-
7
Karol Czarniecki
22
(1,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Julia Klaudia Ksepko
155
(7,65%)
-
4
Mariusz Henryk Macewko
53
(2,62%)
-
2
Grzegorz Ciborowski
107
(5,28%)
-
3
Kazimierz Podlaski
141
(6,96%)
-
6
Ola Łapińska
33
(1,63%)
-
7
Monika Adamska
31
(1,53%)
-
5
Andrzej Malinowski
14
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Andrzej Niewiarowski
251
(12,40%)
-
2
Zygmunt Antoni Poniatowski
19
(0,94%)
-
3
Katarzyna Duchnowska
46
(2,27%)
-
4
Alicja Jusińska
25
(1,23%)
-
5
Agata Wiska
71
(3,51%)
-
6
Mariusz Wielgat
153
(7,56%)
-
7
Bogdan Wiesław Chorosz
70
(3,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO GRAJEWO"
-
3
Mariusz Robert Zarzecki
29
(1,43%)
-
5
Katarzyna Kierznowska
66
(3,26%)
-
1
Jerzy Fidura
167
(8,25%)
-
4
Bartłomiej Górski
30
(1,48%)
-
2
Aneta Ewa Chrzanowska-Karwowska
177
(8,74%)
-
7
Elżbieta Chrostowska
63
(3,11%)
-
6
Bogdan Zajkowski
34
(1,68%)
Okręg 3
Ekologiczna, Elektryczna, Konstytucji 3 - go Maja, Kopernika, Osiedle Młodych, Osiedle Południe blok 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 35, 50, 56, 60, 60A, 60B, 60C, 61, 62, 63, 63A, 64, 65, 66, 67, 71, 72, 73, Skośna, Szpitalna, Targowa, Wiktorowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Andrzej Czesław Bernatek
25
(1,22%)
-
6
Tomasz Wiśniewski
15
(0,73%)
-
7
Beata Kolber
14
(0,68%)
-
1
Arkadiusz Zbigniew Skawski
85
(4,14%)
-
2
Marek Senderacki
81
(3,94%)
-
4
Marta Masłowska
22
(1,07%)
-
3
Elżbieta Antropik
59
(2,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Tomasz Babul
244
(11,88%)
-
1
Waldemar Remfeld
234
(11,39%)
-
3
Andrzej Ciechanowicz
84
(4,09%)
-
2
Radosław Zbigniew Ruchlewicz
49
(2,39%)
-
5
Paulina Świderska
38
(1,85%)
-
7
Elżbieta Wasiulewska
17
(0,83%)
-
6
Iwonna Grabowska
16
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
4
Waldemar Bednarowicz
65
(3,16%)
-
1
Halina Muryjas-Rząsa
242
(11,78%)
-
2
Henryka Jagielska
178
(8,67%)
-
3
Katarzyna Kowalczuk
150
(7,30%)
-
6
Olga Sztachelska
47
(2,29%)
-
5
Ernest Więch
36
(1,75%)
-
7
Grzegorz Czyżewski
86
(4,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO GRAJEWO"
-
2
Artur Chodnicki
17
(0,83%)
-
7
Katarzyna Kołejda
16
(0,78%)
-
4
Ludmiła Doroszenko
9
(0,44%)
-
6
Anna Świderska
8
(0,39%)
-
5
Michał Sztachelski
17
(0,83%)
-
1
Adam Kiełczewski
190
(9,25%)
-
3
Michał Olchowik
10
(0,49%)
Okręg 4
9 - go Pułku Strzelców Konnych, Ignacego Krasickiego, Koszarowa, Mjr. Jana Tabortowskiego, Nowo-Osiedle, Osiedle Broniewskiego, Osiedle Południe blok 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26A, 27, 28, 28A, 28B, 29, 30, 30A, 31, 32, 32A, 33, 45, 46, 47, 51, 52, 53, 54, Płk. Franciszka Kaczkowskiego, Płk. Tadeusza Falewicza, Płk. Tadeusza Grabowskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Paweł Obrycki
179
(8,19%)
-
6
Marek Krajewski
30
(1,37%)
-
7
Rafał Dobrzycki
53
(2,43%)
-
3
Scholastyka Chełmińska
80
(3,66%)
-
2
Barbara Piekarska
106
(4,85%)
-
5
Adam Chełmiński
22
(1,01%)
-
4
Beata Szewczyk
75
(3,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Edmund Kozikowski
34
(1,56%)
-
1
Katarzyna Świderska
121
(5,54%)
-
2
Agnieszka Siwik-Karwowska
147
(6,73%)
-
4
Adam Bogdan Zanio
44
(2,01%)
-
3
Mariusz Piotr Ruchlewicz
86
(3,94%)
-
6
Janina Kozikowska
52
(2,38%)
-
5
Monika Borchert
23
(1,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRAJEWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
6
Tomasz Siejda
205
(9,38%)
-
1
Ryszard Chiliński
92
(4,21%)
-
2
Daniel Purwin
322
(14,74%)
-
4
Alicja Tondera
54
(2,47%)
-
3
Elżbieta Nietupska
118
(5,40%)
-
7
Olga Martyna Żabińska-Gudanowska
37
(1,69%)
-
5
Marcin Stuchła
104
(4,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZE MIASTO GRAJEWO"
-
5
Mariusz Locman
15
(0,69%)
-
6
Anna Gryczan
15
(0,69%)
-
4
Maciej Świderski
5
(0,23%)
-
3
Grzegorz Ludwik Zambrowski
19
(0,87%)
-
1
Katarzyna Kamila Szmit
80
(3,66%)
-
2
Andrzej Zawistowski
37
(1,69%)
-
7
Ewa Karwowska
30
(1,37%)