Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Tuszyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Dorota Oleksiewicz
229
(4,74%)
-
1
Grzegorz Zygmunt Busiakiewicz
200
(4,14%)
-
3
Jadwiga Beata Fałek
116
(2,40%)
-
4
Adam Tomasz Stawiany
45
(0,93%)
-
5
Czesław Zbigniew Kacperski
58
(1,20%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Jan Bandos
60
(1,24%)
-
4
Eugeniusz Wincenty Stasinowski
101
(2,09%)
-
2
Maria Pokorska
86
(1,78%)
-
3
Grzegorz Piotr Pigłowski
36
(0,74%)
-
5
Katarzyna Urszula Tutejczyk
14
(0,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Anna Elżbieta Kwaśniewska
117
(2,42%)
-
2
Aleksandra Elżbieta Berezińska
410
(8,48%)
-
1
Sylwester Golus
575
(11,90%)
-
5
Romuald Adam Bladowski
282
(5,83%)
-
3
Bogumił Tadeusz Skorupski
439
(9,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Izabela Anna Janowska-Olasik
129
(2,67%)
-
2
Halina Modzelewska
134
(2,77%)
-
5
Tadeusz Słowiński
35
(0,72%)
-
1
Tadeusz Stanisław Walas
791
(16,37%)
-
3
Ewa Kotecka
367
(7,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Barbara Agnieszka Krawczyk-Podlecka
318
(6,58%)
-
2
Ryszard Klepacz
46
(0,95%)
-
4
Agnieszka Barbara Pawlak
39
(0,81%)
-
3
Marek Władysław Pawlak
33
(0,68%)
-
5
Adam Gabriel Kosmala
173
(3,58%)
Okręg 2
gminy: Brójce i Rzgów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Radosław Krzysztof Bartosik
38
(0,48%)
-
6
Marcin Gabara
80
(1,01%)
-
2
Klaudia Czesława Zaborowska-Gorzkiewicz
804
(10,11%)
-
4
Urszula Ewa Sabela
113
(1,42%)
-
3
Paweł Pruchnicki
25
(0,31%)
-
1
Ewa Małgorzata Gładysz
1 183
(14,88%)
-
7
Paulina Ewa Nowak
47
(0,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Mariusz Rutecki
114
(1,43%)
-
2
Ewa Anna Orylska-Mardofel
33
(0,41%)
-
3
Hieronim Krzysztof Rakowski
40
(0,50%)
-
5
Remigiusz Janusz Ignaczak
27
(0,34%)
-
4
Mariola Mikołajczyk
90
(1,13%)
-
6
Anna Wielgosz
105
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Robert Rafał Górecki
167
(2,10%)
-
1
Edyta Beata Waprzko
1 743
(21,92%)
-
2
Mirosław Sławomir Sójka
649
(8,16%)
-
3
Dorota Roman
286
(3,60%)
-
5
Elżbieta Barbara Redzynia
234
(2,94%)
-
4
Łukasz Przemysław Krawiec
58
(0,73%)
-
6
Bolesław Andrzej Domiński
128
(1,61%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Katarzyna Anna Laskowska
172
(2,16%)
-
5
Jolanta Nina Majer
115
(1,45%)
-
4
Marek Andrzej Becht
58
(0,73%)
-
1
Marta Katarzyna Stasiak
942
(11,85%)
-
2
Patryk Kamil Słowik
220
(2,77%)
-
7
Anna Ewa Poczta
50
(0,63%)
-
6
Szymon Łukasz Machnicki
34
(0,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
1
Monika Jadwiga Sójka
225
(2,83%)
-
2
Jacek Bojanowski
102
(1,28%)
-
3
Aleksandra Bogdan-Turkiewicz
70
(0,88%)
Okręg 3
gminy: Andrespol i Nowosolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Tomasz Wiesław Bystroński
554
(6,57%)
-
2
Małgorzata Kopczyńska-Żeno
93
(1,10%)
-
3
Renata Balcerak
54
(0,64%)
-
4
Leokadia Szeleszczyk
10
(0,12%)
-
5
Jan Domagała
26
(0,31%)
-
7
Damian Tomasz Lesiak
33
(0,39%)
-
6
Sławomir Marian Zarębski
76
(0,90%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Daniel Wojciech Kuc
64
(0,76%)
-
5
Joanna Gala
31
(0,37%)
-
7
Grzegorz Adam Stępień
41
(0,49%)
-
3
Anna Maria Tyszkiewicz
67
(0,79%)
-
1
Zofia Sójka
829
(9,83%)
-
4
Jolanta Krystyna Mozer
108
(1,28%)
-
6
Wojciech Jan Śliski
11
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Eugeniusz Migdalski
572
(6,78%)
-
5
Mirosław Jan Owczarek
424
(5,03%)
-
4
Angelika Ewa Jeziorska
288
(3,42%)
-
3
Monika Katarzyna Sudomir-Korzeniowska
123
(1,46%)
-
6
Halina Maria Otto
81
(0,96%)
-
7
Tomasz Surowiec
176
(2,09%)
-
2
Regina Wacława Piątkowska
449
(5,33%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
5
Lucyna Malska
94
(1,11%)
-
3
Marcin Sebastian Komorowski
119
(1,41%)
-
4
Sebastian Kaliciński
60
(0,71%)
-
6
Anna Paulina Otocka
148
(1,76%)
-
1
Paweł Jakub Pomorski
865
(10,26%)
-
7
Jan Szymon Urbański
115
(1,36%)
-
2
Małgorzata Stasiak
295
(3,50%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”
-
1
Agnieszka Regina Biała
548
(6,50%)
-
4
Bogdan Zbigniew Grad
95
(1,13%)
-
3
Jakub Krzysztof Sikorski
129
(1,53%)
-
2
Halina Eugenia Wierzbicka-Gruda
305
(3,62%)
-
6
Sławomir Turek
53
(0,63%)
-
5
Beata Katarzyna Wysocka
64
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY POWIAT
-
2
Małgorzata Ewa Pluta
215
(2,55%)
-
5
Jan Antoni Czyżykowski
69
(0,82%)
-
7
Zbigniew Tadeusz Zuchmański
94
(1,11%)
-
1
Elżbieta Zofia Ciesielska
607
(7,20%)
-
6
Jan Henryk Kieler
32
(0,38%)
-
4
Alina Garnys
59
(0,70%)
-
3
Elżbieta Żaczek
355
(4,21%)
Okręg 4
gmina Koluszki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Michał Jarosław Suwalski
469
(4,39%)
-
2
Włodzimierz Wójciak
106
(0,99%)
-
5
Feliks Józef Bińkowski
70
(0,66%)
-
4
Sławomir Filipiak
159
(1,49%)
-
3
Jadwiga Urszula Sałata
80
(0,75%)
-
8
Lechosław Marek Świerczyński
203
(1,90%)
-
6
Jolanta Truszczyńska
27
(0,25%)
-
7
Alicja Lauk-Kurek
39
(0,37%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Antoni Opala
1 310
(12,26%)
-
3
Bogumiła Gontarz
215
(2,01%)
-
4
Piotr Maciej Mróz
94
(0,88%)
-
2
Mariola Garnys-Jaskóła
101
(0,95%)
-
6
Paulina Stanisława Adamczewska
61
(0,57%)
-
5
Zbigniew Piotr Osiowy
46
(0,43%)
-
7
Włodzimierz Chmielak
23
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Wiktor Nogalski
61
(0,57%)
-
3
Anna Spychalska
149
(1,39%)
-
1
Mariusz Kotynia
1 773
(16,60%)
-
2
Jarosław Grzegorz Sobieszek
448
(4,19%)
-
4
Marcin Andrzej Włodarczyk
238
(2,23%)
-
5
Lidia Jastrzębska
86
(0,81%)
-
6
Katarzyna Elżbieta Czapnik
198
(1,85%)
-
8
Piotr Wojciech Kaczmarek
263
(2,46%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Mariusz Rafał Wilkowiecki
24
(0,22%)
-
3
Iwona Anna Maroszyńska
36
(0,34%)
-
5
Bożena Elżbieta Pomorska
14
(0,13%)
-
7
Adam Kotynia
133
(1,24%)
-
1
Tobiasz Krzysztof Puchalski
296
(2,77%)
-
2
Mariola Zrobek
153
(1,43%)
-
6
Maria Libera
14
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „RAZEM DLA GMINY”
-
4
Edyta Katarzyna Szeleszczyk
348
(3,26%)
-
5
Mateusz Sylwester Jaśkiewicz
407
(3,81%)
-
6
Katarzyna Barbara Skibińska
362
(3,39%)
-
2
Mateusz Karwowski
1 346
(12,60%)
-
7
Aneta Sylwia Mrówka
221
(2,07%)
-
3
Jolanta Maria Majka
98
(0,92%)
-
8
Krzysztof Edward Pietrzyk
254
(2,38%)
-
1
Sławomir Marek Sokołowski
758
(7,10%)