Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Przemysłowa, Wieleńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Małgorzata Zajda
86
(35,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Franciszek Cichorek
33
(13,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Jacek Ewaryst Barnaś
90
(37,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Edward Stanisław Ławniczak
30
(12,55%)
Okręg 2
Osiedle Parkowe 19 - 24, Pod Grzybkiem
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Michał Geremek
155
(43,42%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Murias
27
(7,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Magdalena Domagała
140
(39,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Rafał Pachołek
35
(9,80%)
Okręg 3
Dworcowa, Kolejowa, Kościuszki 93, 97, od 99 do końca; Nowa, Naramowskiego, Notecka, Osiedle Parkowe nr 14 - 18, Towarowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Katarzyna Baryczkowska
171
(44,76%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wojciech Marian Urban
103
(26,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Martyna Chwarścianek-Bednarek
81
(21,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Ireneusz Kiedrowicz
27
(7,07%)
Okręg 4
Osiedle Parkowe od nr 1 - 9, Spacerowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Dionizy Kochański
147
(41,18%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Glazer
68
(19,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Piotr Eugeniusz Wisłowski
98
(27,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Czesław Jacek Czynszak
44
(12,32%)
Okręg 5
Osiedle Zacisze
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Marek Przemysław Tykfer
89
(29,08%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Przemysław Bednarek
84
(27,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Jacek Kwapis
61
(19,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Magdalena Maria Buczkowska
72
(23,53%)
Okręg 6
Cmentarna, Fabryczna, Gajowa, Gimnazjalna, Głogowa, Leśna, Parkowa, Polna, Różana, Spokojna, Wiśniowa, Wroniecka od nr 74 do końca
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Jan Sylwester Furmann
138
(44,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tomasz Jęśko
74
(23,79%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Iwona Maria Wieczorek
99
(31,83%)
Okręg 7
Browarna, Kościuszki 59, 61, 72, 74 - 92, 96, 98; Ogrodowa, Pocztowa, Rybaki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Magdalena Ewa Bonk
114
(52,29%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Edyta Janina Siedlecka
40
(18,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Robert Zbigniew Ratajczak
29
(13,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Józef Smyk
35
(16,06%)
Okręg 8
Kościelna, Kościuszki 1 - 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; Ks. Kanonika Thiela, Józefa Markiewicza, Młyńska, Strumykowa, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Tadeusz Jan Mendyk
147
(54,44%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Hanna Mierzwa
54
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Maciej Jan Kazrath
69
(25,56%)
Okręg 9
Dr. S. Kwaska, Gdańska, Łąkowa, Plac Jana Karskiego, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Wolności, Podgórna, Ppłk. Zdzisława Orłowskiego, Putza, Wąska, Wodna, Zbożowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Stefan Radomski
122
(41,36%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marcin Przybył
55
(18,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Paweł Siemiński
82
(27,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Krzysztof Szymon Gadziński
36
(12,20%)
Okręg 10
Bednarska, Krótka, Sikorskiego 1 - 29, 31; Staromiejska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Barbara Lipska
108
(47,37%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Maria Pawlak-Dukat
30
(13,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Małgorzata Maria Kita
47
(20,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Wirginia Kryka
43
(18,86%)
Okręg 11
Aleja Brzezińska, Janka z Czarnkowa, Sikorskiego 30, 32 - 49; Widokowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Joanna Monika Dymek-Hellak
111
(42,21%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Sebastian Frankowski
51
(19,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Jacek Jan Kłos
60
(22,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Stanisław Józef Czarnecki
41
(15,59%)
Okręg 12
Chodzieska, Józefa Nojego, Osiedle Ogrodnicze, Osiedle Słoneczne, Ujska, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Marek Józef Wylegała
97
(24,31%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Stanisław Tadeusz Michalski
196
(49,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Dariusz Tomasz Grolewski
66
(16,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Marek Kazimierz Ambicki
40
(10,03%)
Okręg 13
Cicha, Działkowa, Jasna, Kwiatowa, Lawendowa, Myśliwska, Obornicka, Okrężna, Orzechowa, Pilska, Pogodna, Poznańska, Rolna, Sikorskiego 51 - 55, Śmieszkowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Henryk Jan Garstka
138
(32,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Andrzej Grzegorz Jędrzejczak
58
(13,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Renata Bogusława Wujec
154
(35,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Piotr Szkudlarek
78
(18,22%)
Okręg 14
Ciemna, Harcerska, Kręta, Krzyżowa, Siedmiogóra, Stroma, Wiosenna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Monika Katarzyna Filoda
82
(24,12%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Frąckowiak
87
(25,59%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Anna Bożena Bielejewska-Bugajewska
78
(22,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Piotr Paweł Pawłowski
93
(27,35%)
Okręg 15
Boczna, Brzozowa, Geista, Jesionowa, Lipowa, Piaskowa, Rzemieślnicza, Sosnowa, Staroszkolna, Ukośna, Wroniecka: Nr 1 - 73, Zamknięta
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JUTRO DLA CZARNKOWA
-
16
Jacek Kowalski
109
(35,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dominika Wilczek
93
(30,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACEK KLIMASZEWSKI-JEDEN CZARNKÓW
-
15
Piotr Szlanga
83
(26,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZARNKOWIANIE
-
14
Zenon Kołacki
23
(7,47%)