Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Artura Rubinsteina, Bolesława Chrobrego, Chopina, Czesława Niemena, Elbląska, Gdyńska, Gnieźnieńska, Górnośląska, Grażyny Bacewicz, Grunwaldzka, Grunwaldzka Boczna, Gryfitów, Henryka Mikołaja Góreckiego, Henryka Walezego, Ignacego Paderewskiego, Jana Kiepury, Karola Szymanowskiego, Kaszubska, Kórnicka, Krakowska, Krakusa i Wandy, Krzysztofa Klenczona, Krzysztofa Komedy, Księcia Bogusława X, Księdza Czesława Berki, Leśna, Lutyków, Mieczysława Karłowicza, Mieszka I, Moniuszki, Muzyczna, Noskowskiego, Nowa, Nowowiejskiego, Obotrytów, Ognińskiego, Piastów, Podhalańska, Podlaska, Połczyńska Boczna, Poznańska, Sienkiewicza, Stryjska, Szosa Połczyńska, Św. Jerzego, Tadeusza Nalepy, Tadeusza Sygietyńskiego, Tatrzańska, W. Lutosławskiego, Wadowicka, Wawelska, Wiejska, Wieniawskiego, Witkacego, Witolda Małcużyńskiego, Wrocławska, Zakopiańska, Zwycięstwa, Zygmunta Augusta.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
-
1
Daniel Adam Glinka
157
(5,56%)
-
2
Paweł Krzysztof Szyszlak
224
(7,93%)
-
8
Agnieszka Maria Posiadała
4
(0,14%)
-
3
Andrzej Jan Milczarek
114
(4,04%)
-
4
Monika Anna Dziłbo
18
(0,64%)
-
5
Tomasz Dawid Kamiński
3
(0,11%)
-
6
Sylwia Katarzyna Karolczyk
0
(0,00%)
-
7
Agnieszka Danuta Demidziuk
5
(0,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
-
2
Marta Elżbieta Tarnecka
145
(5,14%)
-
1
Stanisław Adam Wojciechowski
55
(1,95%)
-
3
Zygmunt Jerzy Maksymowicz
13
(0,46%)
-
4
Krystyna Barbara Jaworska
102
(3,61%)
-
5
Paula Marta Gołębiowska
3
(0,11%)
-
7
Maria Teresa Twerd
14
(0,50%)
-
6
Danuta Jaczun
28
(0,99%)
-
8
Piotr Jan Lipiński
7
(0,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
-
4
Natalia Magdalena Motyka
3
(0,11%)
-
6
Danuta Sitarz
2
(0,07%)
-
5
Marzena Pakos
14
(0,50%)
-
7
Krzysztof Józef Bagiński
113
(4,00%)
-
2
Adam Wegner
154
(5,46%)
-
3
Wioleta Cygan-Rudzińska
52
(1,84%)
-
8
Andrzej Henryk Kodź
60
(2,13%)
-
1
Krzysztof Henryk Skoczyk
106
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
-
4
Paulina Izabela Daglis
8
(0,28%)
-
1
Adam Jacek Kołacki
270
(9,56%)
-
8
Irena Ewa Król
27
(0,96%)
-
2
Paweł Ludomir Barańczuk
59
(2,09%)
-
3
Dorota Grzyb
16
(0,57%)
-
7
Przemysław Zbigniew Dunaj
29
(1,03%)
-
5
Piotr Rozmus
45
(1,59%)
-
6
Kamila Karina Szumska
11
(0,39%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Andrzej Stanisław Sajewski
33
(1,17%)
-
1
Danuta Zofia Stanczewska
112
(3,97%)
-
7
Antoni Krzysztof Furtak
69
(2,44%)
-
6
Krystyna Małgorzata Guzińska
28
(0,99%)
-
4
Joanna Wudzińska
46
(1,63%)
-
2
Karol Maciej Pietrzak
136
(4,82%)
-
5
Bogusław Wacław Kaźmierczak
28
(0,99%)
-
8
Zbigniew Krzysztof Lange
33
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA
-
5
Edyta Jadwiga Bednarek
9
(0,32%)
-
6
Michał Łukasz Czubek
5
(0,18%)
-
3
Marcin Daniel Górzyński
2
(0,07%)
-
1
Stanisława Helena Nieznalska
15
(0,53%)
-
4
Ewa Swoboda
5
(0,18%)
-
2
Wojciech Stanisław Pinkos
11
(0,39%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Alina Krystyna Juszczak
8
(0,28%)
-
6
Magdalena Sylwia Antończak
3
(0,11%)
-
3
Wojciech Krzysztof Czarnecki
15
(0,53%)
-
4
Karolina Patrycja Szary
3
(0,11%)
-
1
Piotr Tkacz
38
(1,35%)
-
2
Edyta Irena Gödelmann
8
(0,28%)
-
5
Bartosz Zbigniew Kowacz
8
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO
-
3
Marta Ewelina Mazur-Stelmach
0
(0,00%)
-
1
Robert Borkowski
316
(11,19%)
-
4
Joanna Weronika Wasiuk
1
(0,04%)
-
5
Marek Edward Szymanek
8
(0,28%)
-
2
Agnieszka Beata Januszewska
20
(0,71%)
-
6
Ryszard Andrzej Sawicki
2
(0,07%)
Okręg 2
1 Maja, A. F. Modrzewskiego, Asnyka, Baczyńskiego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Prusa, Bolesława Śmiałego, Czeska, Edwarda Raczyńskiego, Jagiellonów, Juliana Tuwima, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego, Księżnej Zofii, Ludowa, Łokietka, M. Reja, Mestwina, Mickiewicza, Norwida, Poetów, Pomorska, Przechodnia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Słowackiego, Stanisława Augusta Poniatowskiego, Stefana Kardynała Wyszyńskiego, Sybiraków, Ustronie Miejskie, Wazów, Wiślana, Władysława IV, Władysława Jagiełły, Wyspiańskiego, Zamoyskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
-
2
Joanna Patalon
46
(1,80%)
-
1
Edyta Maria Wołosek
55
(2,15%)
-
4
Janusz Marek Gładkowski
7
(0,27%)
-
5
Ewa Piórkowska
19
(0,74%)
-
6
Leszek Bogusław Falkiewicz
11
(0,43%)
-
3
Kacper Wiśniewski
33
(1,29%)
-
7
Wojciech Jan Stelmach
24
(0,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
-
7
Mirosława Laskowska
11
(0,43%)
-
2
Stanisław Hatłas
87
(3,41%)
-
4
Marcin Adam Dudzicz
10
(0,39%)
-
5
Kamil Paweł Sęk
68
(2,66%)
-
3
Karolina Krystyna Siwek
104
(4,07%)
-
6
Iwona Teresa Kietschke
11
(0,43%)
-
1
Szczepan Sylwester Jonko
233
(9,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
-
1
Marek Kopczyński
229
(8,96%)
-
7
Anna Dziadosz
42
(1,64%)
-
5
Agnieszka Marciniak
18
(0,70%)
-
6
Stanisław Jan Wegner
27
(1,06%)
-
4
Damian Jakub Woźniak
27
(1,06%)
-
2
Janusz Wilczyński
11
(0,43%)
-
3
Alina Ewa Radecka
35
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
-
3
Barbara Elżbieta Mazur
8
(0,31%)
-
1
Janusz Marian Andrysiak
206
(8,06%)
-
2
Zbigniew Adam Jonko
112
(4,38%)
-
6
Małgorzata Kupis
7
(0,27%)
-
5
Małgorzata Sobecka
26
(1,02%)
-
4
Mirosław Stanisław Kwas
19
(0,74%)
-
7
Karol Piotr Szumski
31
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Marcin Domański
262
(10,25%)
-
6
Aneta Katarzyna Chmielewska-Szymańska
23
(0,90%)
-
3
Zbigniew Bernard Lewandowski
24
(0,94%)
-
2
Radosław Tomasz Reich
94
(3,68%)
-
4
Dorota Anna Kijak
36
(1,41%)
-
5
Monika Ilona Żołudkiewicz
18
(0,70%)
-
7
Piotr Jerzy Skaskiewicz
36
(1,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Krzysztof Tatys
18
(0,70%)
-
1
Józef Leszczyk
122
(4,77%)
-
3
Artur Kowalski
16
(0,63%)
-
7
Małgorzata Maria Stachowiak
54
(2,11%)
-
6
Roman Kuciński
40
(1,57%)
-
4
Grażyna Grzona
13
(0,51%)
-
5
Barbara Julianna Pawluczuk
29
(1,14%)
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
-
5
Joanna Alicja Borowska
2
(0,08%)
-
1
Krzysztof Jan Szyperski
67
(2,62%)
-
2
Marzena Maria Czajkowska
21
(0,82%)
-
6
Marek Król
12
(0,47%)
-
3
Agata Barbara Śliwa
9
(0,35%)
-
4
Iwona Karolina Kopera
14
(0,55%)
-
7
Maciej Kukułka
14
(0,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO
-
4
Jarosław Terech
10
(0,39%)
-
3
Żaneta Weronika Pinkos
7
(0,27%)
-
2
Jolanta Marzena Odrowska
40
(1,57%)
-
6
Marcin Konrad Łazarz
41
(1,60%)
-
1
Katarzyna Maria Cach-Lewandowska
12
(0,47%)
-
5
Cezary Kłódka
4
(0,16%)
Okręg 3
8 Marca, Aldony, Batalionów Chłopskich, Batorego, Chodkiewicza, Cicha, Curie Skłodowskiej, Grottgera, Henryka Siemiradzkiego, Józefa Piłsudskiego, Kisielice Duże, Kisielice Małe, Klementyny Hoffmanowej, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kościelna, Kościuszki, Krasińskiego, Lelewela, Lindego, Łąkowa, Malinowa, Matejki, Miła, Młynarska, Nadbrzeżna, Najświętszej Marii Panny, Ogrodowa, Plac Wolności, Płowiecka, Połczyńska, Reymonta, Rolna, Rycerska, Słoneczna, Sobieskiego, Spichrzowa, Spółdzielcza, Staromiejska, Świętochowskiego, Truskawkowa, Wiśniowa, Władysława Sikorskiego, Wojska Polskiego, Zamkowa, Zapolskiej, Zaułek Drzewny, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
-
2
Andrzej Zbigniew Szczerbatko
51
(2,44%)
-
4
Iwona Monika Lewandowicz
6
(0,29%)
-
1
Marcin Witold Rynkiewicz
89
(4,26%)
-
3
Krystyna Alicja Gontkiewicz
10
(0,48%)
-
6
Magdalena Teresa Michalska
4
(0,19%)
-
5
Zbigniew Andrzej Żądkowski
5
(0,24%)
-
7
Michał Damian Pabianek
8
(0,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
-
6
Paweł Marek Krzywy
28
(1,34%)
-
3
Krzysztof Robert Krepsztul
43
(2,06%)
-
2
Krystyna Leś
136
(6,50%)
-
1
Barbara Maria Dragańska
104
(4,97%)
-
5
Magdalena Joanna Januszewska
16
(0,77%)
-
4
Krystyna Jancewicz
5
(0,24%)
-
7
Mateusz Piotr Pełech
11
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
-
2
Renata Cecylia Stachecka
37
(1,77%)
-
6
Urszula Maria Bohdziewicz
34
(1,63%)
-
7
Stanisław Paweł Cach
16
(0,77%)
-
5
Henryk Feliks Suchodolski
7
(0,33%)
-
1
Jan Sosnowski
253
(12,10%)
-
4
Artur Damian Grabski
22
(1,05%)
-
3
Sylwia Żaklina Stasiewicz
14
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
-
1
Maciej Krzysztof Siwek
109
(5,21%)
-
2
Marcin Król
22
(1,05%)
-
7
Stanisław Michał Rdzanek
8
(0,38%)
-
3
Alicja Gabryela Sarnowska
17
(0,81%)
-
4
Marcin Jerzy Adamczewski
6
(0,29%)
-
5
Patrycja Sylwia Dąbrowska
1
(0,05%)
-
6
Maria Krzysztofa Dunaj
11
(0,53%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marcin Osiecki
10
(0,48%)
-
4
Mirosław Andrzej Cholewa
55
(2,63%)
-
5
Joanna Agnieszka Wasilewska
10
(0,48%)
-
2
Dominik Dawid Kołodziejski
85
(4,07%)
-
1
Jacek Piotr Kwiecień
127
(6,07%)
-
6
Małgorzata Katarzyna Wolska
47
(2,25%)
-
7
Jolanta Jadwiga Kołodziejczyk-Binkowska
13
(0,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO HARŁACZA
-
1
Jerzy Harłacz
334
(15,97%)
-
5
Grażyna Wąsik
5
(0,24%)
-
2
Kamil Adam Wachowski
2
(0,10%)
-
3
Karolina Helena Krazińska
2
(0,10%)
-
4
Teresa Janina Kempkiewicz
0
(0,00%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Lidia Julia Ziętek
23
(1,10%)
-
3
Wojciech Pogorełow-Tamancew
7
(0,33%)
-
1
Marcin Piotr Antończak
45
(2,15%)
-
5
Wioletta Małgorzata Wielińska
10
(0,48%)
-
2
Karol Kiszka
20
(0,96%)
-
6
Magdalena Mirosława Stachowiak
30
(1,43%)
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
-
6
Marcin Piotr Odrowski
12
(0,57%)
-
2
Ewa Szakowska
21
(1,00%)
-
3
Urszula Maria Olechnicka
28
(1,34%)
-
4
Katarzyna Ciesielska
11
(0,53%)
-
5
Kazimierz Kopera
5
(0,24%)
-
7
Mariusz Józef Żądkowski
3
(0,14%)
-
1
Jadwiga Klonowska
77
(3,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH ROBERTA BORKOWSKIEGO
-
4
Mirosław Robert Stankiewicz
8
(0,38%)
-
5
Tadeusz Ludwik Wujkiewicz
0
(0,00%)
-
1
Anna Elżbieta Jankowska
12
(0,57%)
-
3
Aneta Halina Tomiałojć
10
(0,48%)
-
2
Bartłomiej Marek Kaźmierczak
6
(0,29%)
Okręg 4
Bronisława Malinowskiego, Brzozowa, Chocimska, Dębowa, Drzymały, Dworcowa, Energetyków, Fabryczna, Feliksa Stamma, Haliny Konopackiej, J. Rogowskiego, Jana Ciszewskiego, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kamili Skolimowskiej, Kasprowicza, Kazimierza Górskiego, Klonowa, Kołobrzeska, Koszalińska, Królowej Jadwigi, Krótka, Lipowa, Magazynowa, Marcina Borzymowskiego, Marcina Jureckiego, Olimpijska, Polna, Przejazdowa, Przemysłowa, Sądowa, Słowińska, Sportowa, Stanisławy Walasiewiczówny, Szpitalna, Świdwińska, Świętego Brata Alberta, Świętej Jadwigi Śląskiej, Tadeusza Ślusarskiego, Usługowa, W. Obryckiego, Wileńska, Władysława Komara, Wodna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY AKTYWNY SAMORZĄD-BIAŁOGARD
-
1
Paweł Piotr Anuszkiewicz
222
(9,93%)
-
2
Paweł Aleksander Mielcarek
79
(3,53%)
-
3
Monika Bylica
12
(0,54%)
-
5
Sylwia Honorata Lewicka
20
(0,89%)
-
6
Radosław Ryszard Ciołek
19
(0,85%)
-
7
Dariusz Kusznier
5
(0,22%)
-
4
Karolina Kowalewska-Dublinowska
17
(0,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNYCH
-
7
Bartosz Jan Werkowski
6
(0,27%)
-
3
Elżbieta Żółtowska
31
(1,39%)
-
2
Dariusz Grzegorz Niewiński
19
(0,85%)
-
1
Emilia Barbara Bury
399
(17,84%)
-
4
Kamil Jan Matuszewski
4
(0,18%)
-
6
Edyta Urszula Brygier
14
(0,63%)
-
5
Mariusz Piotr Szubartowski
5
(0,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNY SAMORZĄD KRZYSZTOFA BAGIŃSKIEGO
-
2
Regina Józefa Gamrat
14
(0,63%)
-
6
Piotr Zbigniew Mordak
11
(0,49%)
-
4
Marta Strzelecka
3
(0,13%)
-
1
Maciej Marek Danowski
117
(5,23%)
-
3
Zenon Marian Bagiński
48
(2,15%)
-
5
Anna Dagmara Rynkiewicz
19
(0,85%)
-
7
Hubert Wiktor Kacprowicz
13
(0,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM OBYWATELSKIE
-
1
Tomasz Strząbała
482
(21,56%)
-
5
Grażyna Teresa Zając
7
(0,31%)
-
2
Joanna Teresa Mierzyńska-Rdzanek
12
(0,54%)
-
3
Mariusz Antoni Smoliński
14
(0,63%)
-
6
Janusz Szeremeta
2
(0,09%)
-
4
Monika Barbara Mazur
14
(0,63%)
-
7
Sławomir Adam Butowski
12
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Małgorzata Beata Januszewska
39
(1,74%)
-
4
Edyta Marzena Sawirska
10
(0,45%)
-
6
Krystyna Grudnicka
26
(1,16%)
-
1
Wiesław Czurko
226
(10,11%)
-
7
Elżbieta Krystyna Ciesielska
39
(1,74%)
-
5
Tomasz Kołodziejski
26
(1,16%)
-
3
Arkadiusz Andrzej Pluciński
45
(2,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Natalia Helena Zielińska
5
(0,22%)
-
7
Jerzy Tatys
8
(0,36%)
-
3
Michał Krzysztof Łukasiński
2
(0,09%)
-
2
Tomasz Kaźmierski
16
(0,72%)
-
1
Irena Rudzik
89
(3,98%)
-
5
Małgorzata Agata Marcela
9
(0,40%)
-
4
Krzysztof Andrzej Matych
14
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY "POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE"
-
1
Monika Kucharska
7
(0,31%)
-
3
Ewelina Śliwiak
3
(0,13%)
-
6
Patrycja Izabela Szabla
3
(0,13%)
-
4
Anna Maria Potapczyk
4
(0,18%)
-
2
Paweł Tomasz Kotlęga
34
(1,52%)
-
7
Piotr Grzegorz Szakowski
1
(0,04%)
-
5
Kazimierz Marcinkiewicz
10
(0,45%)