Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatChoszczówka Dębska, Choszczówka Rudzka, Choszczówka Stojecka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Bykowizna, Choszczak, Celinów, Jędrzejnik, Teresław
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Ruda
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Górki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Cięciwa, Cezarów, Olesin, Ostrów-Kania Nr 1 - 9A, 21 - 42.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Gorzanka, Kąty Goździejewskie Pierwsze, Kąty Goździejewskie Drugie, Walercin.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Chrośla Południe (ulice Lawendowa do numeru 8 włącznie, Mazowiecka, Nowa, Sosnowa, Wspólna, Żwirowa od nr 1 do 3)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Chrośla Północ (ulice: Jaśminowa, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa od nr 9 do końca, Optymistów, Elizy Orzeszkowej, Sasankowa, Warszawska, Wrzosowa, Żwirowa od nr 4 do końca)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Dębe Wielkie Centrum (ulice: 103 Batalionu Strzelców, Alejowa, Biesiadna, Błękitna, Bursztynowa, Dębowa, Józefy Fijałkowskiej, Józefowska, Kolorowa, Miła, Perłowa, Powstańców, Prądzyńskiego 15 A, 17 - 25 B nieparzyste, od 26 do końca, Radosna, Turkusowa, Warszawska parzyste 6 - 10, od 12 do końca, Willowa, Zdrojowa, Ostrów-Kania Nr 11 - 20 A.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Dębe Wielkie Centrum (ulice: XXX-lecia, Marii Bielawiny, Braci Tabiszewskich, Janusza Korczaka , Kosmiczna , Kościelna1 - 11, nieparzyste13 - 21E, Krótka, Letnia, Ogrodowa, Pedagogów, Nr 1 - 43, Kajetana Rzepeckiego, Spółdzielcza, Strażacka, Szkolna, Złota.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Dębe Wielkie Południe (ulice: Baśniowa, Batalionu Parasol, Brzozowa, Gen. Józefa Hallera, Kościelna parzyste 12 - 18, od 22 do końca, Adama Mickiewicza, Stefana Okrzei, Olszowa, Wesoła, Zielona.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Dębe Wielkie Południe (ulice: Armii Krajowej, Marii Konopnickiej, Nadrzeczna, Polna, Południowa, Porannej Rosy, Sosnowa, Urocza, Wiosenna, Wiśniowa, Malinowa, Rumiankowa).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Dębe Wielkie Wschód (ulice: gen. Jana Skrzyneckiego, Gwiaździsta, Lazurowa, Leśna, Majowa, Ignacego Osucha, Pedagogów od nr 47 do końca, Pogodna, Poprzeczna, Prądzyńskiego 1 - 15, i 15 B, nr 16 - 24 A, Przemysłowa, Pustelnicka, Słoneczna, Warszawska 1 - 5, nieparzyste 7 - 11), Ostrów Kania nr 10, sołectwo Kobierne.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Cyganka, Poręby, Rysie.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Aleksandrówka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów