Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Policzna ul. Stefana Żeromskiego (od nr 41 do 215).
Pokaż więcej
Paweł Jędra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
126
(70,79%)
Tadeusz Michał Zuchowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(29,21%)
Okręg 2
Sołectwo: Policzna ul. Bolesława Prusa, ul. Spokojna, ul. Lipowa, ul. Cegielniana, ul. Partyzantów, ul. Cicha, ul. Zacisze, ul. Leśna.
Pokaż więcej
Alina Barbara Banaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
98
(56,32%)
Stanisław Edward Głowacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(29,89%)
Wojciech Gregorczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(13,79%)
Okręg 3
Sołectwo: Policzna ul. Jana Kochanowskiego, ul. Wspólna, ul. Wschodnia, ul. Zielona, ul. Błogosławionego Sykulskiego, ul. Starowiejska, ul. Ks. Grudzińskiego, ul. Osiedlowa, ul. Łąkowa, ul. Wolska.
Pokaż więcej
Tadeusz Marian Cieślik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
103
(72,54%)
Dorota Tonderska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(27,46%)
Okręg 4
Sołectwa: Policzna ul. Słoneczna, ul. Morwowa, ul. Daleka, ul. Przeździeckich, ul. Stefana Żeromskiego (od nr 1 do nr 40), Wólka Policka.
Pokaż więcej
Andrzej Chołuj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
105
(60,00%)
Zbigniew Karaś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
70
(40,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Dąbrowa-Las, Patków.
Pokaż więcej
Waldemar Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
95
(80,51%)
Iwona Ewa Kostecka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(19,49%)
Okręg 6
Sołectwa: Ługowa Wola, Stanisławów, Świetlikowa Wola.
Pokaż więcej
Łukasz Sebastian Czapla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
31
(24,60%)
Janusz Mieczysław Kosmala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(38,10%)
Natalia Kosmala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(37,30%)
Okręg 7
Sołectwa: Bierdzież, Piątków.
Pokaż więcej
Jacek Szczepan Szewczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
54
(45,38%)
Wiesława Blicharska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(7,56%)
Wiesława Kuc
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(47,06%)
Okręg 8
Sołectwo: Czarnolas-Czarnolas-Kolonia.
Pokaż więcej
Jarosław Piotr Filipiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
59
(23,69%)
Piotr Michalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(22,89%)
Mariusz Kosmala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
133
(53,41%)
Okręg 9
Sołectwa: Jadwinów, Łuczynów, Władysławów.
Pokaż więcej
Jarosław Zawadzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
75
(36,76%)
Małgorzata Iwona Maciejczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(32,35%)
Roman Klimowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(30,88%)
Okręg 10
Sołectwa: Jabłonów, Wygoda-Kuszlów.
Pokaż więcej
Dorota Makuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
36
(22,93%)
Lucyna Ewa Grygiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(35,67%)
Przemysław Michalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
65
(41,40%)
Okręg 11
Sołectwo: Gródek.
Pokaż więcej
Aneta Wiesława Sztobryn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
77
(64,17%)
Paweł Władysław Podsiadły
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(15,83%)
Eugeniusz Józef Gryka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(20,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Zawada Nowa, Zawada Stara.
Pokaż więcej
Sławomir Drachal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
111
(58,42%)
Rafał Gajda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(41,58%)
Okręg 13
Sołectwa: Chechły, Florianów-Kolonia Chechelska, Teodorów-Helenów.
Pokaż więcej
Grzegorz Orłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
100
(50,51%)
Jolanta Ochwat
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
57
(28,79%)
Paulina Irmina Bała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(20,71%)
Okręg 14
Sołectwa: Antoniówka-Franków, Wilczowola.
Pokaż więcej
Edward Wiączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
118
(47,01%)
Stefania Nować
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(11,95%)
Robert Wojciech Krawiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(41,04%)
Okręg 15
Sołectwa: Aleksandrówka, Andrzejówka, Biały Ług, Wojciechówka-Annów.
Pokaż więcej
Krystyna Marszałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMKA ADAMCA
120
(56,34%)
Marcin Toporek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(43,66%)