Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Aleksandrów, Kornelówka, Załęże Duże.
Pokaż więcej
Jarosław Piotrkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
70
(50,36%)
Anna Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
69
(49,64%)
Okręg 2
Sołectwa: Budki Petrykowskie, Karolew, Natalin.
Pokaż więcej
Ryszard Czesław Kędra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
79
(54,11%)
Monika Weronika Wojdalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
67
(45,89%)
Okręg 3
Sołectwa: Konie, Pniewy.
Pokaż więcej
Wojciech Marek Ernest
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
122
(64,55%)
Karolina Sadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
67
(35,45%)
Okręg 4
Józefów, Osieczek, Rosołów, Wólka Załęska.
Pokaż więcej
Karol Drożdż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwa: Ciechlin, Ginetówka.
Pokaż więcej
Zbigniew Marek Wojtczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
88
(50,00%)
Ireneusz Franciszek Berdyga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
88
(50,00%)
Okręg 6
Sołectwa: Daszew, Przykory, Teodorówka, Wilczoruda.
Pokaż więcej
Piotr Janota
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
66
(40,99%)
Urszula Iwona Lesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
95
(59,01%)
Okręg 7
Sołectwa: Cychry, Wiatrowiec, Wilczoruda-Parcela.
Pokaż więcej
Grzegorz Sowiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
86
(54,43%)
Grzegorz Tomasz Łukasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
72
(45,57%)
Okręg 8
Sołectwa: Dąbrówka, Wola Grabska.
Pokaż więcej
Łukasz Kempka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
69
(52,27%)
Andrzej Korbiń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
63
(47,73%)
Okręg 9
Sołectwa: Jeziora, Jeziórka.
Pokaż więcej
Tomasz Andrzej Góralewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
128
(53,56%)
Iwona Barbara Chwalibóg
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
111
(46,44%)
Okręg 10
Sołectwa: Jeziora-Nowina, Przęsławice, Witalówka.
Pokaż więcej
Adam Miziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
72
(46,75%)
Mariola Ewa Sitarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
82
(53,25%)
Okręg 11
Sołectwo Michrów.
Pokaż więcej
Kinga Barbara Dominiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
52
(20,55%)
Jarosław Kuklewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
201
(79,45%)
Okręg 12
Sołectwa: Kocerany, Kolonia Jurki, Nowina Przęsławice.
Pokaż więcej
Marcin Stanisław Horst
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwa: Kruszew, Kruszewek.
Pokaż więcej
Dorota Sulewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
38
(20,00%)
Ryszard Piotrkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
135
(71,05%)
Aneta Teresa Stępniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALTERNATYWA DLA PNIEW
17
(8,95%)
Okręg 14
Sołectwa: Jurki, Wola Pniewska.
Pokaż więcej
Anna Elżbieta Płodzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
103
(45,78%)
Mariusz Piotr Byliniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
122
(54,22%)
Okręg 15
Sołectwa: Michrówek, Michrów-Stefów.
Pokaż więcej
Krzysztof Zygmunt Pokora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY PNIEWY
56
(42,11%)
Tomasz Dusza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA ZIEMIA - GMINA PNIEWY
77
(57,89%)