Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gm. Międzychód
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
-
8
Sławomir Konrad Pastok
29
(0,40%)
-
1
Ryszard Piotr Rogala
552
(7,70%)
-
7
Danuta Ceglarek-Kalemba
76
(1,06%)
-
2
Władysław Franciszek Wieczorek
246
(3,43%)
-
3
Grzegorz Marek Cipura
51
(0,71%)
-
6
Sylwia Anna Wawrzynowicz-Glapa
55
(0,77%)
-
4
Maciej Napierała
101
(1,41%)
-
5
Kazimiera Przylepa
33
(0,46%)
-
9
Lucyna Piechocka
56
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE
-
4
Adam Jarosław Dreger
142
(1,98%)
-
1
Klaudia Magdalena Kolanowska-Sroka
341
(4,76%)
-
3
Anna Jadwiga Pospieszna
34
(0,47%)
-
2
Małgorzata Kaczmarek
62
(0,86%)
-
6
Adam Fischbach
51
(0,71%)
-
5
Elżbieta Śpiączka
117
(1,63%)
-
7
Przemysław Franciszek Przybylski
71
(0,99%)
-
8
Paweł Norbert Piepiora
48
(0,67%)
-
9
Andrzej Józef Wilkoński
150
(2,09%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Ireneusz Wacław Kononowicz
91
(1,27%)
-
3
Maria Tamara Kęsy
81
(1,13%)
-
1
Andrzej Szulc
741
(10,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Wiesława Maria Kowalska
171
(2,39%)
-
4
Zbigniew Jerzy Owczarek
33
(0,46%)
-
1
Rafał Prętkowski
266
(3,71%)
-
2
Grażyna Anna Kaczmarek
221
(3,08%)
-
5
Krzysztof Michał Pawelec
58
(0,81%)
-
6
Halina Joanna Smurzyńska
25
(0,35%)
-
7
Renata Halina Maciejewska
14
(0,20%)
-
8
Jacek Marian Rudnicki
145
(2,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIĘDZYCHODZIANIE
-
1
Anna Andrałojć
185
(2,58%)
-
3
Natalia Maria Czarnecka
108
(1,51%)
-
7
Wojciech Dyl
189
(2,64%)
-
6
Bartosz Cemborowski
123
(1,72%)
-
5
Aneta Monika Gierszewska
55
(0,77%)
-
4
Damian Jan Michałek
161
(2,25%)
-
2
Edward Henryk Doroba
212
(2,96%)
-
8
Zbigniew Dziubiński
102
(1,42%)
-
9
Lilianna Teresa Biegańska
64
(0,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE"
-
5
Roman Wincenty Musiał
245
(3,42%)
-
4
Joanna Marzenna Mendoza-Drosik
94
(1,31%)
-
1
Rafał Bronisław Litke
1 072
(14,95%)
-
3
Witold Michał Marciniak
110
(1,53%)
-
8
Damian Lucjan Tomikowski
73
(1,02%)
-
2
Krzysztof Łodyga
131
(1,83%)
-
7
Alicja Katarzyna Stecko
103
(1,44%)
-
9
Joanna Brzozowska
53
(0,74%)
-
6
Danuta Agnieszka Nowak
28
(0,39%)
Okręg 2
gm. Sieraków
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
-
1
Julian Rafał Mazurek
577
(18,13%)
-
3
Jarosław Rafał Czekała
211
(6,63%)
-
2
Ewa Kolan
256
(8,05%)
-
4
Piotr Karol Dziechcierewicz
83
(2,61%)
-
5
Małgorzata Anna Jaskuła
110
(3,46%)
-
6
Magdalena Maria Osowska
87
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE
-
1
Ryszard Kazimierz Skiba
241
(7,57%)
-
5
Przemysław Kazimierz Siwiński
56
(1,76%)
-
3
Magdalena Anna Jabłońska
115
(3,61%)
-
6
Adam Jan Smoczyk
101
(3,17%)
-
2
Elżbieta Maria Błoszyk-Linde
63
(1,98%)
-
4
Grażyna Stępień-Dudek
118
(3,71%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Katarzyna Jolanta Wawrzyniak
69
(2,17%)
-
2
Maja Luiza Ajchler
77
(2,42%)
-
3
Piotr Paweł Piekarski
131
(4,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Adam Piotr Błaszczyk
215
(6,76%)
-
2
Jarosław Łukasz Łożyński
256
(8,05%)
-
3
Danuta Maria Borowska
92
(2,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE"
-
1
Joanna Maria Adamska-Dudek
52
(1,63%)
-
4
Krzysztof Paweł Jańczewski
26
(0,82%)
-
3
Maciej Krzysztof Ciszak
90
(2,83%)
-
5
Grażyna Maria Lijewska
91
(2,86%)
-
2
Elżbieta Agnieszka Banaszewska
44
(1,38%)
-
6
Dariusz Maciej Taczanowski
21
(0,66%)
Okręg 3
gm. Kwilcz, gm. Chrzypsko Wielkie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM SAMORZĄDOWO-LUDOWE POJEZIERZE
-
1
Henryk Franciszek Piechowiak
398
(11,43%)
-
5
Iwona Maria Olejnik
46
(1,32%)
-
2
Anna Korpik
151
(4,34%)
-
4
Emilia Joanna Ogrodowczyk
178
(5,11%)
-
3
Zdzisław Leon Lehmann
219
(6,29%)
-
6
Marek Konrad Raczyński
46
(1,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODOŚĆ I DOŚWIADCZENIE
-
3
Anna Maria Stasik
172
(4,94%)
-
1
Daniel Kozubowski
698
(20,05%)
-
4
Michał Mikołaj Barwiński
77
(2,21%)
-
2
Wiesław Tomasz Rybarczyk
250
(7,18%)
-
5
Beata Teresa Kasperczak
71
(2,04%)
-
6
Jolanta Monika Olejnik
59
(1,69%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Irena Kumańska
158
(4,54%)
-
2
Barbara Agnieszka Konieczna
40
(1,15%)
-
3
Roman Śmiglewski
39
(1,12%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Hubert Dorna
188
(5,40%)
-
4
Robert Piotr Kozłowski
154
(4,42%)
-
2
Ewa Piechowiak
67
(1,92%)
-
6
Hanna Kaczmarek
25
(0,72%)
-
5
Damian Żurawka
28
(0,80%)
-
3
Dorota Magdalena Pacholak-Judkowiak
67
(1,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I ODPOWIEDZIALNIE"
-
2
Marzena Agnieszka Dubkiewicz
31
(0,89%)
-
3
Andrzej Michalak
136
(3,91%)
-
4
Michalina Anna Olejnik
38
(1,09%)
-
6
Magdalena Marta Wacław
36
(1,03%)
-
1
Łukasz Jan Dobkiewicz
42
(1,21%)
-
5
Eugeniusz Piotr Stańko
67
(1,92%)