Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Zwoleń ulice: Armii Krajowej, Bulwar Targowy, Kościuszki, Krótka, Ludowa, Mickiewicza, Moniuszki, Reja, Szkolna, Świętej Anny, Targowa od nr 1 do nr 41, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Maria Nędzi
13
(2,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Dariusz Szymański
91
(18,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
18
Teresa Jolanta Kacperczyk-Baran
180
(35,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Andrzej Marek Michalski
27
(5,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Przemysław Wiech
110
(21,78%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Wojciech Zagożdżon
84
(16,63%)
Okręg 2
Miasto Zwoleń ulice: 550 Lecia, Brzozowa, Cielątki, Czachowskiego, Dobra, Generała Andersa, Gotardowa, Graniczna, Majora Hubala, Malinowa, Mała, Miła, Pogodna, Prosta, Radosna, Targowa od nr 42 do nr 143, Torfowa, Wesoła, Wężyka, Wspólna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Beata Anna Rusin
39
(6,01%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Agnieszka Violeta Denkiewicz
109
(16,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Anna Renata Lidak
53
(8,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Markiewicz
159
(24,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Marzena Hanna Paduch
105
(16,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Arkadiusz Roman Figura
165
(25,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Agnieszka Justyna Szymańska
19
(2,93%)
Okręg 3
Miasto Zwoleń ulice: Aleja Jana Pawła II, Cmentarna, Długa, Dojazdowa, Kilińskiego, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Leśna, Partyzantów, Podłęczna, Południowa, Puławska, Słoneczna, Traugutta, Wiślana, Wolska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Ryszard Szlachcic
97
(20,34%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Maciej Zagożdżon
148
(31,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Regina Urszula Oleksy
28
(5,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Marcin Płachta
168
(35,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Radosław Papiewski
36
(7,55%)
Okręg 4
Miasto Zwoleń ulice: 3 Maja, Aleja Pokoju, Curie-Skłodowskiej, Krakowska, Niecała, Plac Kochanowskiego, Świętego Jana, Władysława Jagiełły.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Kwapisiewicz
118
(32,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Ewa Bielecka
62
(16,89%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Seweryn Marian Karaś
93
(25,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA
-
17
Piotr Sławomir Łomiński
57
(15,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Małgorzata Kamionka
14
(3,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Mateusz Lewikowski
23
(6,27%)
Okręg 5
Miasto Zwoleń ulice: Bulwar Spacerowy, Bulwar Sportowy, Chopina, Doktora Perzyny, Kardynała Wyszyńskiego, Kościelna, Księdza Packa, Lubelska, Parkowa, Piaskowa, Różana, Słowackiego, Sportowa, Staropuławska.
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Rafał Sylwester Wierzbicki
47
(10,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Dorota Stępień
106
(23,77%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Grzybowski
140
(31,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Jacek Jan Serafin
29
(6,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Arkadiusz Jarosław Wrześniewski
124
(27,80%)
Okręg 6
Miasto Zwoleń ulice: Akacjowa, Batalionów Chłopskich, Boczna, Jaworowa, Kopciucha, Kopernika, Lipowa, Sienkiewicza, Witosa, Żytnia.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Lidia Choroś
86
(20,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Tomasz Zawadzak
86
(20,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
18
Krzysztof Andrzej Heromiński
36
(8,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA
-
17
Paweł Sobieszek
106
(24,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Zbigniew Stanisław Fijoł
31
(7,23%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSZECHNICA ZWOLEŃSKIEJ MŁODOŚCI
-
22
Michał Dzik
84
(19,58%)
Okręg 7
Miasto Zwoleń ulice: Bogusza, Wojska Polskiego od nr 1 do nr 56A.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Grzegorz Świątek
43
(8,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Marian Gardynik
49
(9,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Łukasz Andrzej Kowalczyk
106
(19,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Sławomir Jargot
15
(2,80%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Grzegorz Molendowski
322
(60,19%)
Okręg 8
Miasto Zwoleń ulice: 11 Listopada, Bohaterów Walki z Faszyzmem, Generała Sikorskiego, Kwiatowa, Pionkowska, Północna, Świerkowa, Wojska Polskiego od nr 57 do nr 180, Wrzosowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Tomasz Jóźwik
75
(21,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
18
Stanisław Kaczyński
96
(27,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Anna Beata Król
35
(9,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Izabela Młyńska
92
(26,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Jan Paweł Skorek
53
(15,10%)
Okręg 9
Sołectwa: Filipinów, Ługi, Mieczysławów, Strykowice Błotne, Strykowice Podleśne.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Anna Magdalena Muszyńska
79
(17,67%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Stachowicz
80
(17,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA
-
17
Marcin Szymański
124
(27,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Agnieszka Sylwia Ćwiklak
24
(5,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Dorota Solecka
140
(31,32%)
Okręg 10
Sołectwa: Barycz, Jasiniec-Kolonia, Jasieniec Solecki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Marian Fałek
223
(46,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jerzy Kazimierz Suwała
193
(40,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Arkadiusz Oleś
66
(13,69%)
Okręg 11
Sołectwa: Karolin, Sycyna, Sydół.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Ilona Bąk
53
(10,13%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Włodzimierz Sylwester Piskorek
209
(39,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Magda Bednarczyk
30
(5,74%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Zygmunt Krzysztof Stec
186
(35,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Mirosław Rafał Kościelniak
45
(8,60%)
Okręg 12
Sołectwa: Jedlanka, Koszary, Linów, Męciszów, Niwki.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Wiesława Bartosik
79
(16,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Krzysztof Mariusz Świątek
76
(16,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Józef Boryczka
122
(26,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Marta Puchniarz
73
(15,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Sławomir Szczepan Mital
117
(25,05%)
Okręg 13
Sołectwa: Mostki, Osiny, Podzagajnik.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Adam Dubil
85
(16,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Robert Grzegorz Dasiewicz
70
(13,70%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Kowalczyk
137
(26,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA SOBIESZKA
-
17
Jan Grzegorz Galewski
63
(12,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Dariusz Łukasz Figurski
20
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Mirosław Walewski
124
(24,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Ewa Chmurzyńska-Wróbel
12
(2,35%)
Okręg 14
Sołectwa: Atalin, Wólka Szelężna, Zielonka Nowa, Zielonka Stara.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
18
Zygmunt Andrzej Słowicki
91
(22,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Sławomir Babut
81
(20,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Leszek Michalski
139
(34,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Maja Drab
90
(22,44%)
Okręg 15
Sołectwa: Helenówka, Józefów, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Strykowice Górne.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Paweł Czerwiński
108
(20,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCY GMINY ZWOLEŃ
-
21
Mariusz Konrad Podsiadły
120
(22,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
18
Janusz Roman Wojas
148
(27,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POSŁANKI MARZENY PADUCH
-
19
Anna Maruszak
12
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARKADIUSZA SULIMY
-
20
Roman Wiączek
88
(16,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
8
Grzegorz Szewczyk
56
(10,53%)