Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Duszniki, ulice: Bukowska, Jana Pawła II, Kościelna, Świętego Floriana, Wąska, Wierzbowa.
Pokaż więcej
Bernadeta Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
136
(41,09%)
Katarzyna Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
11
(3,32%)
Wiesława Maria Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
184
(55,59%)
Okręg 2
Duszniki, ulice: Akacjowa, Brzozowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Kłosowa, Młynkowska, Nowa, Osiedle Wyzwolenia, Piękna, Podgórna, Powstańców Wielkopolskich, Stawna, Szamotulska, Zielona.
Pokaż więcej
Marek Jan Liszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
268
(76,35%)
Agnieszka Marlena Maciaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
83
(23,65%)
Okręg 3
Duszniki, ulice: Chełmińska, Graniczna, Jakubowska, Niewierska, Ogrodowa, Orzechowa, Podrzewska, Radosna, Sportowa
Pokaż więcej
Paweł Maciej Henicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
171
(54,46%)
Wojciech Włodzimierz Kukułka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
143
(45,54%)
Okręg 4
Duszniki, ulice: Broniewskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Nagietkowa, Nowotomyska, Parkowa, Piaskowa, Polna, Różana, Słoneczna, Storczykowa, Wiosenna. Sołectwo Zakrzewko.
Pokaż więcej
Paweł Edward Strzeszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
89
(28,62%)
Czesława Irena Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
14
(4,50%)
Tomasz Ćwian
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
128
(41,16%)
Katarzyna Hirsch-Kotek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
80
(25,72%)
Okręg 5
Sołectwo Niewierz, Chełminko.
Pokaż więcej
Adam Sylwester Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
193
(62,06%)
Michał Tomasz Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
12
(3,86%)
Iwona Jadwiga Ratajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
106
(34,08%)
Okręg 6
Sołectwo Podrzewie.
Pokaż więcej
Joanna Zimna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
157
(33,19%)
Ryszard Piotr Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM NOWA INICJATYWA
102
(21,56%)
Andrzej Danielczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
214
(45,24%)
Okręg 7
Sołectwo Sękowo.
Pokaż więcej
Ewelina Maria Kawa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
87
(34,94%)
Ryszard Pacholak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
162
(65,06%)
Okręg 8
Sołectwo: Młynkowo. Wilczyna.
Pokaż więcej
Jadwiga Miśko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
58
(30,37%)
Beata Urbaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
5
(2,62%)
Ireneusz Marian Tylkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
128
(67,02%)
Okręg 9
Sołectwo: Kunowo, Mieściska-Sarbia.
Pokaż więcej
Justyna Agnieszka Bachorz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
138
(46,78%)
Paweł Dariusz Królik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD
111
(37,63%)
Cezary Tadeusz Stachowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
46
(15,59%)
Okręg 10
Sołectwo Ceradz Dolny.
Pokaż więcej
Robert Kałek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
67
(36,41%)
Magdalena Anna Klupś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
117
(63,59%)
Okręg 11
Grzebienisko, ulice: Akacjowa, Boczna, Bukowska, Dębowa, Huby, Jałowcowa, Jesionowa, Jodłowa, Kwiatowa, Malwowa, Parkowa, Sosnowa, Szkolna, Topolowa.
Pokaż więcej
Łukasz Piotr Małolepszy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
88
(40,55%)
Dorota Ewa Tułodziecka-Adams
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
15
(6,91%)
Marzena Anna Frąckowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
114
(52,53%)
Okręg 12
Grzebienisko, ulice: Cicha, Gajowa, Kasztanowa, Leśna, Lipowa, Miodowa, Osiedle, Polna, Poznańska, Pszczela, Stawna, Szamotulska, Świerkowa, Wierzbowa.
Pokaż więcej
Marian Stanisław Majkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
97
(40,25%)
Jan Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
25
(10,37%)
Małgorzata Jadwiga Wrochna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
119
(49,38%)
Okręg 13
Sołectwo: Brzoza-Grodziszczko, Wierzeja.
Pokaż więcej
Barbara Helena Wieszczeczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
55
(20,99%)
Dariusz Marcin Wiliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI DLA GMINY DUSZNIKI
90
(34,35%)
Martyna Anna Bąk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
19
(7,25%)
Jadwiga Alina Klińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
98
(37,40%)
Okręg 14
Sołectwo Sędziny.
Pokaż więcej
Grzegorz Franciszek Pawlak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo: Wilkowo, Sędzinko-Zalesie.
Pokaż więcej
Kamila Marta Zimna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO
119
(44,91%)
Lucyna Konieczna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI I SKUTECZNI
80
(30,19%)
Michał Łukasz Perz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZESŁAWA WAWRZYNIAK
13
(4,91%)
Arkadiusz Iwańczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA POWIATU SZAMOTULSKIEGO
34
(12,83%)
Jarosław Wolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA - NASZ DOM
19
(7,17%)