Złoty krążek Mileny Gierach w mistrzostwach Polski LZS do lat 23

Na zdjęciu od lewej strony: Sergiusz Urbaniak, Milena Gierach i Marcel Kozłowski, przedstawiciele Omegi Kleszczów Omega Kleszczów
Milena Gierach reprezentująca barwy Omegi Kleszczów wzięła udział w lekkoatletycznych mistrzostwach Polski LZS. Zawodniczka, biegnąc na dystansie 800 metrów w kategorii wiekowej do 23 lat nie miała sobie równych i zdobyła złoty medal.

Lekkoatleci Omegi Kleszczów rywalizowali w Ciechanowie

Oprócz Mileny Gierach, w zawodach lekkoatletycznych wystartował także Marcel Kozłowski, który zajął czwarte miejsce na dystansie 5 kilometrów. Do podium przedstawicielowi "Omeżki" zabrakło kilku sekund. Z kolei w biegu na 3000 metrów Kozłowski zajął 12. lokatę.

Na dystansie 200 i 400 metrów rywalizował Sergiusz Urbaniak, który w obu startach zajął 15. lokaty.