Zawodniczki EKS Skry pływały w Skierniewicach. Dwa medale zdobyła Alicji Polek [FOTO]

Na zdjęciu od lewej strony: Alicja Polek z dwoma medalami oraz Sandra Jabrzyk
Na zdjęciu od lewej strony: Alicja Polek z dwoma medalami oraz Sandra Jabrzyk EKS Skra Bełchatów
Srebro i złoto wywalczyła reprezentantka sekcji pływackiej EKS Skry Bełchatów Alicja Polek w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się w Skierniewicach. W zawodach udział wzięła także Sandra Jabrzyk, czyli druga z podopiecznych trener Marleny Jędrzejczyk.

Dwa krążki Alicji Polek w Skierniewicach

Świetny występ odnotowała w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików Alicja Polek z sekcji pływackiej EKS Skry Bełchatów, która w rywalizacji na 200 metrów stylem dowolnym z czasem 02:36,50s zajęła 2. miejsce, a na 100 metrów dowolnym z czasem 01:10,82s wywalczyła 3. lokatę.

Druga z 11-latek Sandra Jabrzyk spisała się nieco gorzej i na 100 metrów stylem dowolnym zajęła 19. pozycję z wynikiem 01:26,51s, a na 100 metrów grzbietowym uzyskała 10. miejsce z rezultatem 01:34,83s.

Co ciekawe całkiem niedawno udane starty, ale bez zdobyczy medalowych odnotowali 12 i 13-latkowie z bełchatowskiej sekcji pływackiej.