Wygrana ŁKS Łódź w pierwszym letnim sparingu

Dariusz Piekarczyk
Marek Kozioł
Marek Kozioł Fot. ŁKS Łódź
W pierwszym letnim sparingu, rozegranym podczas zgrupowania w Woli Chorzelowskiej, ŁKS Łódź wygrał z innym pierwszoligowcem Resovią Rzeszów 1:0 (1:0).

Gola na początku meczu strzelił Pirulo, a trener ełkaesiaków Kazimierz Moskal dał szansę pokazania się 22 piłkarzom.Ełkaesiacy szybko przejęli inicjatywę i już w 10 minucie Pirulo, który w ostatnim meczu ligowym z Resovią strzelił dwie bramki, umieścił piłkę w siatce. Po przerwie błysnął bramkarz łodzian Marek Kozioł, który w 60 minucie uratował swój zespół od utraty gola. W końcówce spotkania dobrą okazje miał Javi Moreno. W najbliższą sobotę (25 czerwca) łodzian czeka starcie z innym zespołem z Rzeszowa - Stalą, beniaminkiem I ligi.

ŁKS Łódź - Resovia Rzeszów 1:0 (1:0).
1:0 - Pirulo (10)
ŁKS. I połowa: Dawid Arndt – Marcel Wszołek, Maciej Dąbrowski, Dieter Reynders, Adam Marciniak, Vladyslav Okhronchuk, Dawid Kort, Mateusz Kowalczyk, Pirulo, Kelechukwu Ibe-Torti, Maciej Radaszkiewicz. II połowa: Marek Kozioł – Kamil Dankowski, Nacho Monsalbe, Oskar Koprowski, Bartosz Szeliga, Jan Kuźma, Michał Trąbka, Damian Nowacki, Javi Moreno, Bartosz Biel, Piotr Janczukowicz. Trener: Kazimierz Moskal.