Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Właściciel restauracji umieścił napis „Ośrodek szkoleniowy” i... przyjmował gości

Jan Hofman
Jan Hofman
Bełchatowska policja przypomina i apeluje, by stosować do myśl przewodniej obecnych trudnych czasów: Bądźmy odpowiedzialni, dbajmy o siebie!

Policjanci przypominają, że trwa stan pandemii i dla naszego wspólnego bezpieczeństwa obowiązują pewne obostrzenia. Za egzekwowanie nakazów i zakazów odpowiedzialna jest Państwowa Inspekcja Sanitarna, którą wspierają policjanci.

Wczoraj na terenie województwa łódzkiego skontrolowano łącznie 561 siłowni, klubów, centrów fitness, obiektów sportowych oraz obiektów handlowych. Podczas tych kontroli jedynie w dwóch przypadkach ujawniono nieprawidłowości.

W Łodzi na drzwiach jednej z restauracji właściciel umieścił napis „Ośrodek szkoleniowy” i pod tym pretekstem przyjmował gości. Nałożono na niego mandat karny w wysokości 500 złotych. Zostanie również sporządzona notatka do inspekcji sanitarnej.

Z kolei w Radomsku w kontrolowanej siłowni ujawniono 26 osób ćwiczących. W związku z zaistniałą sytuacją zostanie skierowany do sądu wniosek w sprawie naruszenia przez organizatora ćwiczeń obowiązujących nakazów i zakazów oraz sporządzona notatka do inspekcji sanitarnej. Zdecydowana większość osób jest odpowiedzialna i stosuje się do ograniczeń. Pamiętajmy, że nadrzędnym celem wprowadzenia obostrzeń jest troska o zdrowie i życie mieszkańców. Tylko wspólny wysiłek całego narodu pozwoli pokonać pandemię. Dbajmy o siebie i innych.

od 7 lat
Wideo

Pismak przeciwko oszustom, uwaga na Instagram

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na belchatow.naszemiasto.pl Nasze Miasto