Teddy Eddie - metoda nauki angielskiego dla maluszków - nareszcie w BEŁCHATOWIE!

Materiał informacyjny INTERLOGOS s.c.
Choć nie są to typowe zajęcia nauki języka angielskiego, bo i uczniowie wyjątkowi, to przekazywana podczas nich wiedza jest konkretna i użyteczna. Mowa o uznawanej za najskuteczniejszą w Polsce, funkcjonująca obecnie w kilkuset miastach, metodzie nauki angielskiego dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat - Teddy Eddie.

Od nowego semestru jedynym miejscem w Bełchatowie realizującym program Teddy'ego będzie INTERLOGOS, ul. Mielczarskiego 25.

Zajęcia te dedykowane są dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Metoda Teddy Eddie bazuje na zabawie w niewielkich grupach. Kilkuletni uczestnicy zajęć nie mogą narzekać na nudę – lekcje są niezwykle dynamiczne i żywiołowe, czyli dokładnie takie, jak oni. Nie brakuje podczas nich sporej dawki dziecięcego poczucia humoru, wciągających i ciekawych historyjek czy kolorowych gadżetów. Zajęcia pełne są prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Zatem jest w nich wszystko, czego potrzeba, aby zainteresować tak małych słuchaczy. Maluchy lepiej sobie radzą z poznawaniem obcego języka niż dzieci w wieku szkolnym, nie mówiąc już o dorosłych.

Metoda została opracowana z myślą o współczesnych dzieciach nowoczesnych rodziców. Zawiera aktualne nagrania i humor. Pełno w nich elementów przypominających styl gier komputerowych czy kreskówek. Próżno tu jednak szukać ugrzecznionych, śpiewających ptaszków czy latających motylków, znanych z typowych materiałów dydaktycznych. Zajęcia z niesfornym misiem Eddie'm odbywają się w atmosferze szalonej zabawy.

Jednocześnie tego typu lekcje uznawane są za niezwykle skuteczne. Jej twórcy przez kilka lat prowadzili badania, które dowiodły, że dziecko uczące się tą metodą rozpoczyna naukę w szkole podstawowej przewyższając swoich rówieśników wiedzą, spontaniczną reakcją i wymową.

Podczas realizacji całego programu uczeń poznaje dwa tysiące słów. To aż o pięć razy więcej, niż podczas nauki angielskiego w przedszkolach. Co ciekawe, w słowniku przeciętnego dorosłego Amerykanina znajduje się „tylko” pięć tysięcy słów.

Zajęcia pozwalają na pełne zanurzenie dzieci w języku obcym, odbywają się prawie w 100% po angielsku, dzieci od pierwszych lekcji otoczone są żywym językiem, zdaniami, kontekstami. Dzięki temu maluszki szybko zaczynają rozumieć język obcy, szybko też zaczynają się komunikować.

Metoda Teddy Eddie jest zarazem przyjazna rodzicom, Bardzo doceniany jest też nasz unikatowy system kontaktu z rodzicami, dzięki któremu każda mama i tata jest cały czas na bieżąco z tym, co dzieje się na kursie oraz jak radzi sobie ich pociecha. Rodzice otrzymują rzetelne, systematyczne raporty na temat postępów w nauce dziecka, przekazywane w trakcie cyklicznych spotkań i wysyłane mailowo. Dodatkowo dostają oni również specjalny poradnik zawierający cenne wskazówki do zabawy językiem z dzieckiem w domu oraz wszystkie materiały z kursu. Dorośli, nawet Ci którzy nie znają języka angielskiego, dowiadują się jak efektywnie wykorzystać sytuacje z życia codziennego, aby zwiększyć efekt “zanurzenia” dziecka w języku Wraz z Teddy'm Eddie'm uczestnicy otrzymują bezpłatnie w pakiecie dostęp do Placu Zabaw – jest to edukacyjna aplikacja, dzięki której dzieci mogą powtarzać i utrwalać materiał w domu.

Metoda Teddy Eddie składa się z Ksiąg Programu podzielonych zgodnie z wiekiem dziecka. Zestaw składa się z podręcznika, plików z nagraniami wszystkich piosenek i historyjek, poradnika dla rodziców, dostępu do platformy edukacyjnej PLAC ZABAW, ćwiczenia / karty pracy, secret booklet – sekretna książeczka / secret stickers – sekretne naklejki, teczki, dyplomu oraz upominku na koniec roku.

Zajęcia w zależności od wieku dziecka odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut lub raz w tygodniu 40 min (grupa 2-3 latków). Dzieci z najmłodszej grupy mają możliwość uczestniczenia w zajęciach razem z rodzicami. Przed rozpoczęciem kursu dla najmłodszych prowadzone są też zajęcia adaptacyjne. Zachęcamy również do zapisu na lekcje pokazowe, które będą się odbywały od czerwca i sprawdź skuteczność metody Teddy Eddie!

Zapisz swoje dziecko na kurs już dziś! Dla klientów podpisujących umowę do 30 czerwca przygotowano specjalne rabaty. Liczba miejsc w grupach jest ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu: 516 105 334 lub w siedzibie firmy INTERLOGOS – ul. Mielczarskiego 25, Bełchatów. Szczegółowy harmonogram zajęć i dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.interlogos.edu.pl

INTERLOGOS to firma znana i ceniona na rynku już 32 lata, oprócz kursów językowych dla najmłodszych ma w swojej ofercie również kursy dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm z języków: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i rosyjskiego.

Wideo

Dodaj ogłoszenie