Świetne uderzenie Mateusza Marca daje bełchatowianom wyjazdowy punkt [WIDEO]

Dla 25-letniego pomocnika było to premierowe trafienie w barwach "Brunatnych"
Dla 25-letniego pomocnika było to premierowe trafienie w barwach "Brunatnych" amielczarski.com / Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów
W ramach 4. kolejki Fortuna 1. Ligi ekipa GKS Bełchatów zremisowała na wyjeździe z GKS 1962 Jastrzębie 1:1.

Pierwszego gola zdobyli gospodarze w 49. minucie meczu kiedy to faulu w polu karnym dopuścił się Artur Golański, a do siatki z 11. metrów trafił Dawid Gojny. Równo dwadzieścia minut później po zagraniu Bartosza Biela na strzał z dystansu zdecydował się Mateusz Marzec i jego świetna próba znalazła drogę do bramki trafiając idealnie w jej okienko. można obejrzeć bramki z tego pojedynku. TUTAJ