Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przy al. kard. Wyszyńskiego. Na przejściu dla pieszych w okolicach jednego z marketów 20-letni kierowca, jadąc od ul. Lipowej, potrącił 35-letniego mieszkańca gminy Kluki. Mimo podjętej reanimacji mężczyzna zmarł w szpitalu.

Całe zdarzenie miało miejsce w środę, 22 stycznia około godz. 20.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że zaledwie 20-letni kierowca opla nie zauważył przechodzącego przez przejście dla pieszych 35-latka, który z uwagi na odniesione obrażenia trafił do bełchatowskiego szpitala, gdzie po niespełna dwóch godzinach zmarł.

Kierowca był trzeźwy. Teraz mundurowi pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny wypadku.

Policjanci przypominają o obowiązku noszenia odblasków w terenie niezabudowanym, ale również na terenie miasta. Ponadto funkcjonariusze apelują do kierowców o rozwagę i ostrożną jazdę w pobliżu skrzyżowań i przejść dla pieszych.

Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!