Rezerwy GKS lepsze od drugiej drużyny Omegi w rzutach karnych [GALERIA]

Walki w starciu rezerw GKS i Omegi nie brakowało
Walki w starciu rezerw GKS i Omegi nie brakowało Adam Kieruzel
Za nami emocjonujące i pełne bramek mecze drugiej rundy Pucharu Polski.

W okręgu piotrkowskim Astoria Szczerców pokonała 2:0 juniorów starszych GKS Bełchatów (rocznik 2001/2002). Obie bramki padły w pierwszej połowie, a do siatki trafiali gracze GKS. W 15. minucie gola samobójczego zaliczył Konrad Piechura, a w 41. minucie piłkę do własnej bramki skierował Bartosz Madejczyk.

Rezerwy GKS Bełchatów rozpoczęły starcie z Omegą II Kleszczów od bramki Adama Sobczyka w pierwszej minucie gry. Goście odpowiedzieli po trzech minutach trafieniem Dawida Gajdy. W 37. minucie gry do siatki rywali trafił Łukasz Roczek, a wyrównał po zmianie stron Olaf Hajdasz i wynik do końca regulaminowego czasu gry nie uległ zmianie. W dogrywce również nie padły już żadne bramki i starcie zakończyło się remisem 2:2. W serii rzutów karnych bełchatowianie wygrali 7:6.

W parze GKS Bełchatów juniorzy młodsi (rocznik 2003) pokonali walkowerem Czarnych Rozprza, bo ci zrezygnowali z gry.

Alfa Kleszczów do przerwy u siebie przegrywała 1:3 z GUKS Gorzkowice, mecz zakończył się remisem 4:4, a po dogrywce „Alfiorze” wygrali 6:4 i awansowali dalej.

KS Grocholice Bełchatów na swoim terenie ulegli w regulaminowym czasie gry ekipie LKS Mierzyn 1:2, a honorową bramkę dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Damian Dylewski.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów wygrali ze Świtem Kamieńsk 3:0. Dwa trafienia po przerwie w przeciągu dwóch minut zaliczył Jacek Berensztajn, a wynik ustalił Łukasz Michalski.

W okręgu sieradzkim Hetman Rusiec odpadł po porażce na swoim boisku z TS Janiszewice 0:2.

W trzeciej rundzie Pucharu Polski w okręgu piotrkowskim juniorzy młodsi GKS Bełchatów zagrają z Astorią Szczerców, Zjednoczeni Gmina Bełchatów podejmą rezerwy "Brunatnych", a Alfa Kleszczów u siebie zmierzy się ze Startem Lgotą Wielką.

Wszystkie te mecze rozegrane zostaną w środę 21 sierpnia o godz. 17.

Jak globalne ocieplenie zmienia wakacyjne trendy?