Remis w Kurowie drużyny MKS Orzeł Wola Wiązowa

Tak prezentuje się obecna kadra ekipy z Woli Wiązowej
Tak prezentuje się obecna kadra ekipy z Woli Wiązowej Facebook / MKS Orzeł Wola Wiązowa
W spotkaniu 13. kolejki rozgrywek sieradzkiej grupy drugiej klasy A ekipa MKS Orzeł Wola Wiązowa zremisowała w Kurowie z drużyną KKS 1:1. Jedynego gola dla przyjezdnych zdobył w 69. minucie gry Dominik Jurczyk.

Punkt Orła w Kurowie

Zespół MKS Orzeł Wola Wiązowa mający za sobą trzy mecze z rzędu bez porażki wybrał się do Kurowa na pojedynek z miejscowym KKS, który z kolei spisuje się przeciętnie w sezonie 2020/2021 i zajmuje miejsce w drugiej połowie tabeli.

Podopieczni trenera Marka Polaka nie rozpoczęli najlepiej meczu w Kurowie. Już w 13. minucie Kamil Łyko wpisał się na listę strzelców i było 1:0 dla KKS, a drużyna z Woli Wiązowej musiała gonić wynik. Do przerwy to się nie udało i nadal na prowadzeniu byli gospodarze.

Po zmianie stron w dalszym ciągu Orzeł walczył o chociażby wyrównujące trafienie i w 69. minucie bramkę dla gości zdobył Dominik Jurczyk. Ostatecznie obie drużyny musiały się zadowolić remisem 1:1 i podziałem punktów.

Na tę chwilę w ligowej tabeli MKS Orzeł Wola Wiązowa plasuje się na 4. pozycji z dorobkiem 22 punktów w 13 rozegranych meczach. Bilans Orła, to 32 gole zdobyte i 27 bramek straconych.

Drużyna z Woli Wiązowej lepiej spisuje się na własnym boisku, co będzie mogła udowodnić w następnej serii gier podejmując w niedzielę, 8 listopada o godz. 14 ekipę Warty Osjaków, która zajmuje 8. miejsce w lidze i punktuje częściej na wyjazdach.