Polecamy

W tym tygodniu kolejny raz nie dojechały w terminie szczepionki dla seniorów do 21 miejskich punktów szczepień w Łodzi
[2/8]

Raport ze szczepień województwa łódzkiego. Dawki znów się spóźniają, ale wkrótce kolejne zapisy rocznika 1952

W tym tygodniu kolejny raz nie dojechały w terminie szczepionki dla seniorów do 21 miejskich punktów szczepień w Łodzi. Choć część pacjentów była umówiona już na poniedziałek i wtorek, dostawa szczepionek spodziewana jest dopiero w środę.

- Kolejny raz szczepienie odbędzie się w drugiej połowie tygodnia. To pomału staje się tradycją - mówił we wtorek Szymon Kostrzewski, dyrektor wydziału zdrowia w łódzkim magistracie.

To oznacza utrudnienia dla pacjentów i przychodni. Tylko w dwóch punktach szczepień Miejskiego Centrum Medycznego Bałuty trzeba było przenieść wizyty około 60 pacjentów. Osoby z wtorku i środy rano trzeba było rozłożyć na środę wieczór, czwartek i piątek. Do każdego z seniorów trzeba zadzwonić, wielu z nich to osoby, które do dotarcia do przychodni potrzebują pomocy bliskich.

CZYTAJ DALEJ >>>

.

Do miejskich punktów szczepień w Łodzi znów nie dotarły o czasie szczepionki przeciw koronawirusowi. Jednak szczepienia posuwają się powoli do przodu. W najbliższych dniach zaczną się zapisy osób w wieku 69 lat.

Najnowsze wiadomości

reklama