Puchar Polski i IV liga: Zelów i Sokół w finale

Dariusz Piekarczyk
Rozegrano półfinałowe mecze Pucharu Polski województwa łódzkiego. Tym razem obyło się bez niespodzianek.

Piątoligowy Pelikan II Łowicz przegrał z Włókniarzem Zelów (III liga) 0:2. UKS SMS Łódź (III) uległ Sokołowi Aleksandrów (III) 2:3. W finale Włókniarz zmierzy się z Sokołem.
Za to w dokończonym meczu IV ligi centralnej KS Paradyż pokonał Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 3:0 (2:0). Gole:Mariusz Koćmin (12), Konrad Trzęsiara (29), Jarosław Baran (90+2). Mecz został przerwany 22 maja w 8 minucie z powodu nawałnicy jaka przeszła nad stadionem w Paradyżu.